Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Skoro kark cie naku&^%$ to wal na pogotowie, gosc jeszcze zaplaci za szkody na osobie.
  2. Po co ci babskie brzydkie auto ?
  3. Serio ty tak doslownie wszystko zawsze czytasz ? Hmm a jak zczaic czy mam podgrzewane dysze ? Na wlepce bedzie ?
  4. Na stronke mozesz wejsc i wybrac model, wybralem z 00-03 i niby z zapieciem set z , chociaz sam sie obawiam o to zapiecie, bo jak zwykle piorowe kupilem, to musialem stelarze metalowe wywalic i samo pioro przekladac..
  5. Para płaskich wycieraczek - Cała Polska - CITEAM - Zakupy grupowe Testował ktoś z was takie cudo ? Jak to ma sie w zimie ? Bo mam zwykle piorowe, ostatnio wracam , jade 140 km/h chce sobie psiknac na szybe a tu niedosc, ze nie ze wszystkich dysz polecal plyn, to jeszcze wycieraczka nie zebrala calego plyny z szyby i mialem maze, ktora utrudniala jazde, i zastanawiam sie , co zrobic by w zime takich rzeczy uniknac. btw, dysze w b6 sa podgrzewane, prawda ?
  6. Pisałem że w innym aucie i nie w tdi a benzynie
  7. Ja mialem problem w innym aucie, swieca cholera wie ile lat miala i odkrecic jej nie szlo, ba, nawet sie ulamala , ale jak wzielismy z jednej strony rurke i z drugiej i we 2 -ch pociagnelismy, poszlo. Tylko ze ja robilem to na letnim silniku, kawalek przejechalem i do roboty
  8. Ja chciałem dać koszulke termokurczliwa, ale za waska mialem. Moznaby jej uzyc zanim sie zalozyc ramie wycieraczki, moze by pomoglo, a tak to nawalilem smaru do lozysk, oring ten co byl bo nie byl zuzyty i poki co jest ok, zobaczymy na ile Ale nawet jak padnie, to znow zrobie, teraz juz wiem z czym to sie je , to szybciej pojdzie
  9. I w kazdym aucie tak jest ? Nawet tych najnowszych ? I nie ma zadnego zabezpieczenia przed takim czyms ?
  10. No to jednym slowem przeje&%ne, jak padnie turbo to i silnik moze, , ja pierdziele czego to sie czlowiek nie dowie,,,, dobrze wiedziec na przyszlosc zeby po takiej akcji auta nie odpalac.
  11. Jestes rzeznik , ile wydales na ten plyn ? 3000 zl juz ?
  12. A lampki gdzie kupiles ? Bo mi brakuje jednej z tylu, wszedzie mam, tylko jedna mi gdzies wciagnelo ;/
  13. To zalezy, postaraj sie to zrobic jak najszybciej, bo teraz w dupe dostaje silnik i moze sie spalic julo23 - nie, jest tylko o-ring na trzepinu ktory idzie do tulei
  14. Ja mam jakis tani z Tesco, kupilem za 49 zl, robi robote. Co prawda ma niecale 4 A ladowania, ale styknie, do malego aku dobry, w audi kupilem nowy aku wiec poki co nie mysle nawet ze bede go musial podladowac A nawet jakby, to niech to sobie trwa i 12 h
  15. Ta, zaraz zacznie tu kazdy pisac ze dla syna, a tak naprawde sobie kupi xD
  16. No cóż, przez głupie akcje się cierpi
  17. Po ostrych kradzieżach na noc autko zawsze w garazu, wiec moze i to cos daje W sumie to jakbym mial juz cos stosowac, to bym chyba wlal benzynki troszke, litr za 5 zl ,a nie 15 jak te preparaty
  18. Nie dolewam nic, tankuje zwyklego diesla na orlenie.
  19. punciaki 1.0 benzyna/gaz:whistling: skoro nawet nie wiesz jakie mam to punto, to po co sie odzywasz ?
  20. sebul opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Ruszyly juz bilety na przedpremierowe pokazy na 25 grudnia. Ja juz kupilem bilety do IMAX, ktos jeszcze sie nie moze doczekac ? Dodam, ze mozna ten film zobaczyc w 48 fpsach, np w silesi w CC. Ja jednak wole wiekszy ekran niz 48 fpsow
  21. To powinno cie nauczyc aby sprawdzac czesciej stan oleju
  22. To u mnie po ponad 2 tygodniach postoju, tak pali: Zazwyczaj po dluzszym postoju lekko obroty sa na 1000, ale po chwili spadaja, kolejne rozrucha sa juz normalne
  23. Ta, to mnie rozwalaja ci, co wrzucaja przed rondem
  24. Czy ja wiem ? Wolalbym byc tester audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.