Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgłoś się na PW
  2. Bo przesadziłeś z kilometrami, częsty błąd osób, które nie jeżdżą i się forsują. Zacznij od małych dystansów 10-15km i sukcesywnie zwiększaj. Co najważniejsze o czym zapominają początkujący to zainwestuj w odpowiednią odzież termoaktywną. Rajd byl, wiec pojechalem Czekam jeszcze na jakies propozycje i w nast tygodniu cos zamowie
  3. Wygodne wiadomo, że dupsko boli na każdym sidełku na starcie sezonu A po ilu dniach przestaje ? Bo raz jak zrobilem w dzień 70 km na rowerze sasiada to ....no juz po paru KM jeczalem o moja dupe Pozniej to juz nie moglem siedziec A co najlepsze nie jezdzilem kilka lat na rowerze i zero formy, i nogi nie bolaly tylko d*pa
  4. Ten romet jest słaby delikatnie mówiąc, przerzutki z dolnej półki, manetki revoshift są beznadziejne szczególnie jak popada będziesz się wkurzał jak ręka będzie Ci się slizgać. Kross na lepszym osprzęcie ale płacisz za napis na ramie Proponuję ten rower http://allegro.pl/hydraulika-full-alivio-lazaro-generation-v3-men-i6068862544.html Sam mam taki a drugi ma żona i jesteśmy zadowoleni A jak z siodełkiem ?
  5. A co mozecie mi polecic ? Chcialbym zwykly rower do jazdy po lesnanych sciezkach, kamieniach, jak i asfalcie. W skrocie, rower na normalny codzienny uzytek. Max chce dac 1500 zl ...cos mozecie szczegolnego polecic ? Ogadam cos na allegro i takie cos mi sie podoba z wygladu : http://allegro.pl/rower-kross-hexagon-x6-l-21-alivio-nozka-heron-c-i5961991394.htmli http://allegro.pl/rower-romet-rambler-26-1-0-19-2016-i6034246566.html#thumb/1ale nie znam sie I chcialbym aby siodelko nie sprawialo ze mi d*pa chce odpasc po paru km
  6. Chodzilo mi o miejsce dokladniejsze, ale ok
  7. sebul odpowiedział(a) na tryczek147 temat w Audi A4 B6/B7
    Wyciągnij i wsadz bezpiecznik numer 15
  8. A gdzie tej strzalki szukac ?
  9. Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale sprobuj wyjac i wsadzic bezpiecznik nr 15
  10. Nie ma sprawy
  11. To jakies znaczenie to ma ? Jak w takim razie powinien byc wsadzony ? Bo sam moze mam zle,a nowy juz czeka na wymiane przy okazji wymiany oleju
  12. Czyli nie ma tam plastykowych spinek ? Sa tylko metalowe ?
  13. Tyle to ja wiem, ale jak ja zdjac by czegos nie polamac ? Dzieki poradom na forum, jak sciagalem tapicerke drzwi, nic nie polamalem
  14. A ma ktos foto pogladowe gdzie sa sruby od blendy ?
  15. Nikt ci nie powie czy mozesz liczyc na rabat, kazdy kierownik podejdzie do tego inaczej, jak sam nie pojedziesz i nie pogadasz to nic nie zalatwisz.
  16. Mozesz tez sobie wyjac i wsadzic bezpiecznik nr 15
  17. sebul odpowiedział(a) na Moto Hubi temat w 1.9TDI
    Sprawdz sobie wszystkie weze czy czasem jakis nie wypada....u mnie tak bylo ze tez lapal awaryjny tryb...okazalo sie ze rura ktora idzie do EGR przy mocniejszym depnieciu sie wysuwala, nie wpadala do konca ale sie wysuwala bo urwany mam jeden zaczep na wezu....nowa zawleczka na weza nie pomogla, dopiero jak wrecilem srubke to jest spokoj i waz nie wypada. Po tej operacji wszystko smiga jak trzeba. Mozesz tez podjechac na jakas droge gdzie mozesz mocniej pocinsac i przepalic auto na 4 biegu na obrtach 3500-4000 przez kilka kilometrow.... moze pomoze jesli lekko sie juz kierownice brudza.
  18. Ja kupilem auto na continentalach i pomimo tego ze juz w aso mowili ze opony trzeba zmienic bo prawie bieznika nie ma....auto pewnie trzymalo sie drogi i nie bylo najmniejszych problemow z nimi Ale po sezonie sam kupilem sobie Nokiany i jestem zadowlony Dobrze sie trzymaja drogi i jeszcze jest sporo bieznika
  19. Nigdy w zyciu Sam ma 7 PRO, zainstalowalem 10 i....wywalilem w cholere....nie potrafie sie zmusic do uzywania tego ....
  20. Zeby tylko nie bylo takiej niespodzianki u nas na dniach mlodziezy .....
  21. sebul odpowiedział(a) na Acer3 temat w Audi A4 B5
    Wyciagnij i wsadz bezniecznik numer 15, moze pomoze
  22. palnik do amelinium ?! ja sam mam wlasnie pytanie co do tego, bo gadalem z mechanami i mowia ze przy wymianie gornych wahaczy moze sie zdarzyc tak ze pojdzie zwrotnica...czego wiec uzywaja w aso ze nie niszcza nic ? bo zamierzam pojezdzic po mechanach i popytac ktory ma do tego urzadzenie , bo nie widzi mi sie kupowac zwrotnice dodatkowo
  23. Takie tematy mnie niszcza...gosc ma auto za wiele tysi, a kupuje najtanszy shit gdzie opony to jedyne co lacza auto z nawierzchnia.....fajna oszczednosc na bezpieczenstwie ....
  24. Tak Wiec jestem zadowolony A jak kupowalem kilka lat wstecz nokian h, to dawalem cos kolo 1100 za 4 oponki...teraz by mnie wyszly 880 zl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.