Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tutaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i Tobie tego samego [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 20:08_________________________________________________ Tomuś ciiiiicho bo obudzisz jeżyka
-
[ALL B5] Poproszę o wyjaśnienie różnic.
* Poliuretanowe doskonalsze tuleje gumowe * Lepiej i z większą dokładnością zbierają wstrząsy * Precyzyjnie zaprojektowane i wykonane w dokładnej tolerancji Poprawa obsługi i skuteczność tłumienia tak po krótce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tu taka cisza się zrobiła ? BTW mam pół litra przed sobą i moge się podzielić - chce ktoś ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas jak tam mała - lepiej już ?
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
Dzięki za fspaniałom atmosfere chopaki i laski, za cytrynówke i za sztuczne ognie - no cieszyłem się jak dziecko. było naprawdę miło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciebie za piątaka* *żartuje ofkors
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki , mnie też się podoba :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 19:02_________________________________________________jak się zrobi ciepło to wpadnę na spota PEPINA uczyć jeździć więc jakby co to uważajta żeby kto pod koła mu nie wpadł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Proszę bardzo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
używajcie .... smak z tego kubka :kox: a jak sie któryś zbije to oddasz mi swój :gwizdanie: Sławek dorprodukuje następną setkę może to będzie jeszcze okazja na zakup Byłem właśnie motor odpalić po długim śnie zimowym, przejechałem się 400m i muszę stwierdzić że kur..... zimno jeszcze je
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja widziałem tam tylko 3 - wniosek z tego taki że wywaliliście cały karton towaru w piątek [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 17:34_________________________________________________Sławek chyba będe domawiał kubeczki zaniedługo żeby cały serwis mieć w domu - w razie czego przewidujesz jakąś promo za hurt ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :decayed: Adasia od razu polubiłem za ten 3 kartony towaru co miał w jałcie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry Adasiu - jak sie spało kochanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko - nie taki Madas straszny jak go opisują, gdzieś tam w środku jest małe ziarenko dobrego człowieka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
IVE nie fikaj bo zara Madasa na ciebie naśle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co mi tu brwiami ruszasz wiater ci robi żeby schłodzić tak poważżżnie rozgrzany mózg
-
[B5 AEB] Wymiana filtra paliwa
no to conajmniej 0 4 za dużo, ja za Kneht-a dałem 28żł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo nie pytałeś - tak rzadko na spoty sie przyjeżdza to sie zaś mało wie :gwizdanie: zapraszamy w niedziele - będziemy razem prawdopodobnie
-
Dobrzy chiptunerzy
było już nieraz na forum że power boxy szkodzą autu, wystarczy poszukać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dobre są
-
[B5 AEB] Wymiana filtra paliwa
wymiana fitra paliwa w benzynie to jest chyba co 30 tys. km więc 25zł to koszt niewielki a auto od razu ma lżej i pewnie też mniej pali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kuredu każe se na pan wołać więc Ive uważaj żeby cie nie opitolił na zlocie jak będziesz
-
Wyczyszczenie telefonu przed sprzedaża
:shocked: Nie przejmuj się Azunia - ludzie mają różne zboczenia a tak na poważnie to samo sformatowanie powinno wystarczyć - albo po prostu sprzedać fona bez karty jak miałeś tam to czego inni oglądać nie powinni mały zboczuchu :nabijasie:
-
[B6 AVF] Sensor deszczu
panowie OT sie robi - o czujnikach zmierzu jeste osobny wątek, zapraszam do niego ja mam pytanie: jeśli dobrze was zrozumiałem to czujnik zmierzu i czujnik deszczu są w obudowie lusterka i szyba niema nic z tym wspólnego, będe wymieniał szybę i szukam info na temat podłączenia czujnika deszczu, -czy dużo jest z tym rezania -jakie podzespoły są potrzebne oprócz odpowiedniej obudowy lusterka ? jakiś moduł lub inny element sterujący ? -czy czujnik deszczu i zmierzchowy są zawsze razem w obudowie tzn czy jeśli jak mam zmierzchowy to deszczu też ? opis do B6 2004 rok [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 14:53_________________________________________________wieści z ostatniej chwili - szyba jednak ma coś wspólnego bo byłem przed chwilą zamówić i gościu mi powiedział że tam do czujnika deszczu jakieś kabelki dochodzą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no