Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

venom171

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez venom171

  1. venom171 odpowiedział(a) na MarioxF temat w Audi A4 B7
    Tak jak mówili przedmówcy, zrób raz a porządnie, założysz ładne fele, gwint itp. a chrom będzie psuł cały efekt.
  2. Nie polecam żandych szczotek do mycia auta tylko Ci się tam nagromadzi piasek i będziesz myjąc auto od razu je rysował. Myj tylko i wyłącznie mikrofobrą, gąbka to też nie najlepsze wyjście do mycia auta bo też sporo piachu, drobnych kamyków sie tam zbiera.
  3. Jak potraktujesz fotele i zobaczysz różnice to jednak stwierdzisz inaczej. Wal śmiało gliptona bo to bardzo dobry jakościowo produkt.
  4. bry
  5. venom171 odpowiedział(a) na rohace temat w 1.9TDI
    z tego co opisujesz to wina poduszek skrzyni, jaki przebieg auta? Moze sprzęgło powoli zaczyna przenosić drgania na budę i wnętrze?
  6. venom171 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Ok powodzenia, oby się udało, jeśli nie to lutownica w rękę i do dzieła lub wymiana na te z filtrem Can Bus
  7. Ja szczerze polecam Nokian WR D4, bardzo dobra opona na zimę, świetne odprowadzanie błota pośniegowego, przyczepność mega, poczytaj na stronie producenta https://www.nokiantyres.pl/o-firmie/informacje/nowa-opona-zimowa-nokian-wr-d4-okielznuje-zmienna-pogode-w-europie-srodkowej/
  8. Mycie auta->glinkowanie->mycie auta-> jeśli chcesz oczyścić lakier to cleaner->wiekszy połysk nada politura->wosk. Tak by musiało to wyglądać, jeśli chcesz szybko to pierwsze trzy kroki i dopiero wosk.
  9. Możesz też spróbować meguiars ultimate compound świetnie usuwa rysy, robię nim ręcznie zawsze całe auto i efekt jest bardzo zadowalający.
  10. venom171 odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    nie montuj tego do swojego auta chyba, że to fiat uno a nie audi to co innego, zakładaj z a3.
  11. też obstawiam zalany lub uszkodzony komp, nie masz kogoś żeby na chwilę podmienić?
  12. venom171 odpowiedział(a) na Rybens temat w Audi A4 B7
    Moim zdaniem troche to trąci myszką (wiocha), z podłączeniem raczej nie powinno byc problemu.
  13. venom171 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    posługiwałeś się kiedyś vagiem? 09-Centr. Zesp. Elektr., 07-kodowanie - domyślnie jest ustawiony sterownik bordnetz następnie klikamy w kodowanie długie Bajt 2 i zaznaczamy "ptaszka" w bit 2 czyli Diagnoza lamp typu "zimnego" wychodzimy po przez ESC i zatwierdzamy kodowanie
  14. a jak nie to rób od razu profi z kwasówki i będzie na długie lata
  15. widziałem ostatnio jak w tvn turbo działali z tlenkiem ceru i muszę przyznać, że efekty naprawdę były zadziwiające ale gościu polerował jedna szybę z 4 h
  16. Póki co przejmę po bracie opla signum 2007 r 1.9 CDTI na pełnym wypasie ale na max 2 lata. Potem wlatuje b8 lub a6.
  17. Jak ktoś szuka zdrowej b7-ki to zapraszam do mojego tematu, sytuacja rodzinna zmusiła mnie do zmiany auta lada moment wystawiam swoją.
  18. venom171 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Wyłącz diagnozę lamp typu zimnego vagiem, jeśli nie pomoże to musiałbyś dodać opornik do żarówek bo mają złą oporność.
  19. Nie, nie po naprawach było ok, miałem trasę do DE i auto spaliło litro oleju na 2500 km, stracznie kopci na niebiesko, smród nie do zniesienia.
  20. Objawy typowe do zepsutego termostatu, porównaj temp. na vag-u z tym co widzisz na desce rozdzielczej.
  21. Właśnie teraz będąc z rodziną nad polskim morzem dopadła mnie ta sama sytuacja, wypadanie zapłonu na 2 cylindrze oraz wielokrotne wypadanie zapłonów. Wymieniłem tylko 1 cewke z drugiego cylindra chwilę pomogło w drodze do domu po chwilowym postoju odpalam auto i znowu trzęsło budą i wypadał zapłon więc po przeczytaniu tego postu też wymienię pozostałe 3 na nowe.
  22. Zrobiłem teraz trasę z Katowic do Karwii, 3 osoby w aucie, pełny bagażnik - trasa 8.3 l na temopacie 140-150 km/h, miasto spokojnie od 9 l wzwyż. Ale przyczepność w quattro bajeczna.
  23. Tak jak napisał DawidShelby zrób autoscan vagiem i wklej jakie masz błędy. Ciężko coś wywnioskować z samego opisu.
  24. venom171 odpowiedział(a) na nut3r93 temat w Audi A4 B6/B7
    Też tak uważam sam to przerabiałem.
  25. A robiłeś coś z heblami? Seryjny zacisk szału nie robi niestety, nawet z S4 więc ja zrobiłem klasyczne czarne + blaszka S4 dla kontrastu. No wlaśnie nie robiłem nic więc może lepiej pomarańczowy odpuścić? kolor 2170 byłby najbliższy kolorowi budy. Bardziej chodzi w tym temacie o estetykę hamulców niż podkreślanie ich "nie męskiego" rozmiaru. :Mały Up: W aucie zostały wymienione świece na ngk PRF7Q oraz wymieniłem jedną cewkę z powodu wypadającego zapłonu. Bluetooth śmiga bo o tym też zapomniałem napisać, powoli myślę o zmianie więc jeśli ktoś chętny to można walić na PW cena 39500 do negocjacji, autko opisane w tym temacie, zapraszam serdecznie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.