Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. , mowiłem że proste, wklejasz...
  2. to takie łatwo...
  3. moim zdaniem, poliftowy grill robi duzą robote z lampkami poliftowymi, choc roznica jest widoczna tylko dla wtajemniczonych... ale mysle ze i tak warto
  4. w poliftowej ten poducha jest nieco mniejsza, takze marne szanse zeby to spasowac, jedyne wyjscie odlozyc trroszke kski i kupic komplet
  5. nie nie .... zastanawiam sie miedzy Pioneerem deh-p9800bt a alpine cda-9887r a jakas stacja multimedialna narazie jeszcze nie wiem co kupie.... RNS-E nie bedzie z tego wzgledu ze zalezy mi glownie na jakosci dzwieku a nie na pieknym wygladzie tablicy przyrzadow cena podobna ... ale tutaj mam 1din czyli nie musze przerabiac konsoli srodkowej racja, racja mam nadzieje ze kiedys bede mial okazje posluchac jak to Twoje Audio wymiata, na filmikach to napewno nie to samo..., a jak z innymi modami bedziesz jeszcze coś robił?
  6. no ładnie Ci wątek zaśmiecili, o furce się już nie bede wypowiadał bo wiadomo ze wyglada , widzialem ze szukasz stacji audio... nie bedzie RNS-E
  7. Chrysler Pacifica
  8. http://moto.allegro.pl/item397308810_diodowe_lampy_tyl_audi_a4.html tu masz link, tylko ta aukcja jest zakonczona, ale szukaj u tego sprezdawcy, bo raz sa do sprzedania, a raz ich nie ma...
  9. slepy odpowiedział(a) na piter26 temat w Audi A4 B5
    no ja niemam niestety ;(, w zimie duzy minus... ale chyba bede kombinowal z matami
  10. ja mam glosniczki NOKIA, ale nigdzie nie zauważyłem wzmaków, możecie mi powiedzieć gdzie one są..
  11. u mnie trzeba bylo tylko przejsciowke ISO dorobic, i wszystko pieknie smiga
  12. no piekny u mnie kumpel miał 1 w zielonym kolorze, z kremowym dachem i kremowa skora w srodku... ale Twój jest zaje..., pieknie sie prezentuje :oklaski: za włożoną pracę
  13. no to rezaj kolego, a jak skończysz to wklej foty jak to wyszło, Pozdrawiam i powodzenia
  14. ja mam JVC KD-G521, i musze powiedzieć że byłem mile zaskoczony, i temat wymiany głośników w mojej A4 sie skonczył
  15. no ładna robota, graty za checi, z tym chromem auto staje sie takie eleganckie... ładnie poprawiło walory
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Hidy Bixenon, tylko czekaja jeszcze na lampki po lifcie, tylko nie wiem kiedy sie doczekaja ;(
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to jest tylko stadium przejsciowe, wolałem zrobić tak niż jeździć z odpryskującym chromem , nstepny bedzie chyba grill 'no name", cały czarny, ale tez jako przejsciowka, a co potem to sie zobaczy...
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jezdze juz od listopada, i poki co no problem, ale w najblizszym czasie, na przod laduja lampy po lifcie, to tylko kwestia czasu... :th:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 11:13 _________________________________________________na przodzie zawitał nowy emblemat , poniewaz chrom zaczął się łuszczyć ;(
  19. Chyba masz na mysli RS4. S4 powinien pasowac bez rezania nadkoli. Nowak_zg montował u siebie i nie pisał o żadnych problemach, z S4 chyba ich nie bedzie, przy zderzakach od RS4 trzeba poszerzać błotniki
  20. a podejdzie do B5 Nie to nie dobrze musze dalej szukac 1BE
  21. tak ok dzięki mtytus, to juz wiem wszystko
  22. a to oznaczenie jest od 1BA? 8D5 513 031 H
  23. 8D5 511 115 H (1x srebrny, 2x bialy) 8D9 511 115 B (1x srebrny, 3x bialy) a możesz mi sprawdzić w Etce, jeszcze kody amortyzatorów od 1BE
  24. 1BA - standardowe zawieszenie a jakie było oznaczenie tylnich sprężyn 1BE??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.