Treść opublikowana przez lukaseq1
-
[B5 AJM] Problem, chyba po zamontowaniu cb
tak kolego mi sie stalo dwa razy od tej soboty co byla. Pierwszy raz mi sie to stalo od razu po zamontowaniu cb a drogi raz wlasnie dzisiaj. Dla tego pytam czy to ma jakis zwiazek ze soba
-
[B5 AJM] Problem, chyba po zamontowaniu cb
caly czas pali normalnie
-
[B5 AJM] Problem, chyba po zamontowaniu cb
kolego cos powaznego ?
-
[B5 AJM] Problem, chyba po zamontowaniu cb
Witam, Panowie mam problem. Odpalam autko po zgaszeniu sie wszystkich kontrolek i po sekundzie gasnie i miga pomaranczowa kontrolka imo. Dodam ze problem zaczal sie po podlaczeniu cb w autko. Problem zdarzył mi sie drogi raz od soboty. Zdarzyla mi sie tez taka sytuacja ze przestala mi swiecic jedna lampa w podsufitce, myslalem ze sie przepalila wiec autko zostawilem w spokoju po godzinie przychodze a tu w srodku wszystko swiecilo.
-
[B5 AJM] Niebieski dym przy odpaleniu i nie równa praca
ja tam sie tym nie przejmuje. Pali ok jedzie ok wiec jest ok. Pozdro
-
[B5 AJM] Pompa vacum
no wlasnie sie tak zastanawiam, wydaje mi sie ze z niego cos leci i niewiem czy to ropa czy plyn glodniczy
-
[B5 AJM] Niebieski dym przy odpaleniu i nie równa praca
sam wymieniałeś czy ci jakiś mechanik wymieniał? mechanik wymienial jak robil uszczelke glowicy, oleju cos tam ubylo ale spod dekla mi duzo lecialo
-
[B5 AJM] Niebieski dym przy odpaleniu i nie równa praca
Kolego mam to samo! a uszczelniacze mialem wymieniane w grudniu
-
[B5 AJM] Pompa vacum
Witam, chcialebym sie od was dowiedziec co to jest za waz ktory zaznaczylem na fotce i co w nim jest ? Mam jeszcze jedno pytanko jak dlugo odpowietrza sie uklad chlodzenia, mialem robiana glowice, plyn zostal wlany i dzisiaj zauwazylem ze go ubylo, autem zrobilem ok 1500 km
-
[B6 AWX] Coś lekko cieknie. "Podobno" turbo pada - proszę o opinie,bo juz nikomu nie ufam
Kolego Dranek ktora masz aktualnie pokrywe 1 czy 2 ? ja mam chyba jeszcze oryginal, wyglada tak jak na 2 linku i wszedzie z niej kapie olej, uszczelki, pasty, silicony nic nie pomagaja
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów AWX
w moim ajm mechanik probowal juz wszystkich opcji. W ciagu miesiaca poszly 3 uszczelki, rozne pasty, silicony itd, efekt jest taki ze zaraz wezme sikierke i rozwale te auto w drobny mak, bo juz naprawde brak sil do tego g.... wszystko wskazywalo ze z glowicy leci ale po rozebraniu kolektora wydychowego ewidentnie widac ze leci z pokrywy. Życzę powodzenia
-
[B6 AVF] POCĄCY SIĘ EGR?
normalna przypadlosc w tdi, kup w aso uszczelke (oring) wyczysc egr i poskladaj, umnie pomoglo, dziala juz 7 miesiecy
-
[B6 AWX] Wyciek z pompy tandem
mialem podobnie, standart w tych autach. Ten krociec co wychodzi trzeba lekko sklupac i z tego miejsca co cieknie zalepic poxilina. Swoja pompe tak robilem 6 miesiecy temu i efekt dziala do dzisiaj.
-
[ALL] Czy wiecie jak to zrobić ?
mi sie tam podoba
-
[B5 AFN] Buczenie wentylatora na ' Auto '
mi caly czas buczy climatronic a dziala idealnie, obstawiam zimne luty albo ten maly wentylatorek ze starosci buczy
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
pokrywa zrobiona po raz trzeci i teraz sucho, ale z glowicy nadal leci, czy ktos slyszal o takim czyms zeby w miejsce gdzie leci olej nalozyc jakis specjalny klej ? bo mechanik gdzie robilem auto twierdzi ze tak mozna zrobic[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 15:41_________________________________________________ja za to twierdze ze nie wydaje sie 1500zł na klej! i oddalem sprawe do rzeczoznawcy
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
silnik byl myty, 2 dni i tak wyglada jak na fotce masakra z tym autem
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
kolego a co powiesz na ta fotke ?
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
co tam sie dzieje [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 18:02_________________________________________________powiecie mi jeszcze czy jak sie wymienia panewki to trzeba glowice sciagac ?[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 18:26_________________________________________________ktos mi powie jak to jest z tymi panewkami ?
-
[B5 AJM] Głośny silnik
tez robilem glowice i wydaje mi sie ze chodzi glosniej
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
mam cala litanie co zostalo wymienione, jeszcze chcial mnie pajac na panewki i popychacze skasowac fakture mam za naprawe. Tzn jaka naprawe? efektu niewidac. Przed wymiana cieklo dosc sporo teraz cieknie ale mniej
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
ze blok krzywy albo glowica
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
pojechalem, ale bez rzeczoznawcy sie nieobedzie zna moze ktos jakiego ze slaska ?
-
[B6 AKE] Pęknięty wałek rozrządu
kolego przyczyn moze byc duzo, ja obstawiam blad tego co to robil !
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
no z ta droga opcja jest ciezko bo troche kasy poszlo