Treść opublikowana przez WhyMe?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
- Truckerzy
- Truckerzy
Ktoś może wie coś więcej o tag transport ze Strzelec Opolskich?- [B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Ładna jest Kolorek ten co mój Już mam jakąś koncepcję- Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
Ty też w B5 miałeś czarny dach..- Jaki samochód polecacie na autostrady ?
A6 C6 2.4 V6 może się zamieścisz w 30k. Auto klasa wyżej od wymienionych- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Jak by ktoś coś miał to PW http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302977-przycisk-esp-i-podnoszenia-szyb-oraz-lampy-przednie-b6/- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Ładne cabrio Jędrzeju- B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302871-rns-d-b6/#entry4306156 Jak by ktoś coś- [B5 1Z] A4 TDi
Działaj brodaty- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
A ja grzecznie odpowiadam że nie PS. W biedronce promocja oleju do ALT- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Pytanie co zostało grzebane przy wydechu- B6 DIVISION
- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Co ty 17 na lato chcesz?- B6 DIVISION
Józek jak mogłeś A za w czasu pytanie, ile warte RNSD z mapą i ori xenon?- B6 DIVISION
Sąsiad kupił i prosił abym spytał was Aż tak mnie nie pojebało SYNEK UWAŻAJ BO ZARAZ OSTRZEŻENIE WYŁAPIESZ- B6 DIVISION
Pany krawat ( ) LY7Q, jakaś koncepcja na dodatki? Czerń czy chrom?- Truckerzy
https://www.facebook.com/video.php?v=822025077855334&set=vb.140899259301256&type=2&theater Się bawią chłopaki- Truckerzy
- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Turbo dmucha?- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Wczoraj była wiosna a dzisiaj jest już zima