Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Do Małyski się nie pokaże Miałem tak przez chwilę praktykę i było nie ciekawie. A do partkitnego muszę kiedyś spróbować fakt co fakt dobrze robi samochody. Zostało mi to stukanie jeszcze to może przejadę się do niego teraz i ciekawe co mi powie.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Z pawonkowa. Wylatujesz z pawonkowa i po lewej stronie masz taki niebieski budynek i pełno aut. Nie mogę powiedzieć szybko i sprawnie, cenowo też nie ma źle.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Za tego mechanika bym nie był pewny bo tak ostatni raz auto dawałem Teraz mam nowego który bez problemu wszystko ogarnął. Zastanawiam się nad zmianą jeszcze raz oleju. Jaki polecacie zapodać?
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Gruba riposta
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ludzie jak wy pier**licie Organizujcie coś bo niedługo wyjeżdżam a chętnie bym zostawił na obwodnicy Tomasza z tyłu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Olej wymieniał mi mechanik i wlał Mobila, osobiście bym Motula wlał.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tomasz już tak ma
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Chłopaki robimy co? Można by tak zrobić coś na początku przyszłego tygodnia albo teraz na weekend. Wakacje idą ciepło jest to czemu nie
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
RS6 wsadź
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No właśnie patrzałem na itg i cena trochę powala, ponad 400 zł. Napisz mi pw ze zdjęciem i ceną, czekam
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Kiedy finish będzie?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Takiego trupa masz że nawet tam nie dojechał Dokładnie tak Pożartować trzeba
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Olej wymieniany 500 km temu. Koleś mi na początku powiedział że coś w katalizatorze lata, przepchał go i coś pomogło ale to nie to. Kolejnym kosztem remontu doszedł nowy alternator. Stary się posypał. Czytałem na różnych forach ale nie bardzo mi coś to pomogło, do silnika się nie wejdzie trzeba rozebrać i kawa na ladę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Koledzy jaki najlepiej wsadzić filtr? Gąbkowy czy stożkowy? Jaka firma etc. Podajcie coś godnego uwagi bo mam w planie zmienić. Chciał bym filtr gąbkowy ITG ale cena poraża. Zastanawiałem się także nad stożkowym K&N. Polećcie coś
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Teraz na prawdę delikatnie stuka. Jak odpaliłem na zimnym to cisza jak makiem zasiał znów przejechałem 20 km i znów było słychać stukanie, postał 2 minuty i się wyciszyło. Umówiłem się mechanikiem na kolejną wizytę ale na razie on nie ma czasu a ja wyjeżdżam. Prawdopodobnie auto zostanie w polsce więc będzie miał czas na zabawę, ale jest wszystko w dobrym kierunku bo jedną ważną rzecz naprawiłem.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Takiego trupa masz że nawet tam nie dojechał Dokładnie tak
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
powiedział najbardziej zdystansowany człowiek na forum :grin::polew: A tam wypominasz ---------- Post dopisany 19-06-2012 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 23:50 ---------- Dzisiaj auto odebrane od mechanika. Jedyna uwaga to dalej stukanie w silniku na które zabrakło czasu. Turbo już nie pierdzi, chodzi jak masełko. Od razu lepiej się jeździ i czuć że auto jedzie. Jutro mam zamiar jakiś filtr powietrza wrzucić i to na tyle by było. Mam również do zamontowania końcówkę ori 1.8T
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
PUMA jedź na wierzbie tam każdy dostaje przegląd Ja zrobiłem przegląd a audi na placu stał
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
takich usług nie świadczymy:whistling:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Pomaluj mi też
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Tomasz gdzie malujesz?
-
Zmiana licznika na poliftowy
Już wszystko wiem na temat montażu. Dzięki jeszcze raz
-
Zmiana licznika na poliftowy
Widziałem ten temat, a szukałem konkretnie licznika poliftowego a ten to chyba nie polift
-
Zmiana licznika na poliftowy
Szukałem i nic sensownego nie znalazłem. Dlatego napisałem mistrzu
-
Zmiana licznika na poliftowy
Czyli praktycznie tylko licznik i wtyczka potrzebna. Dzięki kolego