Treść opublikowana przez shakal
-
Czarne 1.8t
Idź do pierwszego postu. Klikasz w dolnym prawym rogu postu "Edytuj" i później "Użyj pełnego edytora" a później już będziesz wiedział co robić
-
Co ile rozrząd w BKE?
Kolego taka informacje dostalem w ASO w Austrii jak kupowalem auto Nastukane z samsunga
-
Czarne 1.8t
I fotek nie widać
- Co ile rozrząd w BKE?
-
Co ile rozrząd w BKE?
Pierwsza wymiana na 120tyś pózniej co 90tyś. Ja i tak u siebie zrobiłem na 190tyś a nie tak jak było planowane na 210.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jak masz już założone to jedź z nimi i zobaczysz
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Nie mam nic w dowód wbite a na przeglądach nikt się nie czepiał jeszcze. Nie wiem czy mam szczęście że nie zauważyli tego czy po prostu aż tak nie zwracają na to uwagi. Myślę, że gdyby to były 19 lub większe to może by ktoś się wtedy doczepił. Jak przegląd masz za tydzień a koła jeszcze nie założone to na wszelki wypadek poczekaj z nimi
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
I dostałem, ale gdzie ja to teraz mam? To już nie ważne, jak będę w PL to folia wróci na szyby i tym razem przykleję wszystko co mi dadzą, zobaczymy za rok w innym zakładzie diagnostycznym czy będzie pasować no chyba że wcześniej będzie zmiana auta
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Wczoraj byłem na przeglądzie i musiałem zerwać z tylnych szyb folię bo nie chciał mi podbić . Najlepsze jest to że w tamtym roku robiłem u tego samego kolesia i przeszło. Szyby miałem przyciemniane w PL i wiem że chcieli mi naklejać na szyby numer atestu czy czegoś tam, ja wtedy powiedziałem żeby nie kleili bo nie wiem jak to będzie wyglądało na Austriackich przeglądach. Gość wczoraj próbował się doszukac tych własnie numerów, mówił że w numerze takim musi byc literka D lub EU. Mógłby mi ktos powiedziec kto przyciemniał szyby czy ma na nich taki własnie numer na foli?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Podrzuć zdjęcia kół tak by było widać zaciski to sie w PS pryśnie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nie dużo brakowało a lakiernik miałby znowu robote
-
B8 TrOOOOp
Mi w 1,9 czasami niecale 700 pokazuje po zatankowaniu pod korek Nastukane z samsunga
-
[B7 BWT] 2.0T, Quattro, S-line, Biały spalacz benzyny, USA
Tu bardziej będzie pasować Piano a nie szczotkowane alu
-
wycieraczki bosch twin nie pasują pod ori mocowanie
Może ktoś wcześniej wymieniał ramiona?
-
[B7 BWT] 2.0T, Quattro, S-line, Biały spalacz benzyny, USA
Kolego jak masz żonę/dziewczynę blondynkę i jeździ ona tym autem w kierunku Tarnowa to furke na żywo widziałem
-
wycieraczki bosch twin nie pasują pod ori mocowanie
Ja zawsze zamawiam wycieraczki, nie biorę pierwszych lepszych. Przy zamówieniu zaznaczam do jakiego auta mają one byc i zawsze mam takie że pasują
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Hmm.. wersja europejska podoba mi się bardziej, ale jak to mówią, właściciel ma być zadowolony
-
Kierownica Rs4 B7 & Tt
W linku masz numer części o ile o tą kierke chodzi http://www.audizine.com/forum/classifieds.php?p[mshow]=listing&p[id]=mk-2-tt-airbag-soul-black-8j0-880-201-6ps-102857
-
Piłka nożna
Borussia - Bayern, jak obstawiacie? Nastukane z samsunga
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
A to Ty zwinąłeś to lustro też poluje na kompas fajna sprawa. Sprzęgło już ślizgało czy wolałeś dmuchac na zimne?
- B7 Crew
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Ja u siebie normalnie mogę edytować
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
dekory i nakładki ile km więcej? :naughty: