Treść opublikowana przez shakal
-
[ALL B7] mój nowy zakup A4 b7 2007 2.0TDI DPF 170KM full opcja (oprócz skóry;-P )
Tylna kanapa, nie klapa
-
[ALL B7] mój nowy zakup A4 b7 2007 2.0TDI DPF 170KM full opcja (oprócz skóry;-P )
W tytule już zmiana, że bez skóry Coś się kurczy ta full opcja
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Zawsze można obszyć czymś lepszym
-
Pas środkowy tylny w A4 B7
Szyć pas hmm każdy robi jak uważa, ale moim zdaniem zyskasz parę zł a stracisz na bezpieczeństwie pasażerów z tyłu Nie wiem też jak dostać się do napinacza żeby wyciągnąć resztę pasa. Tak to wygląda na gołym stelażu (tylko takie mam zdjęcie). PS. Skoro pas ucięty to byc może że przez jakąś jednostkę ratunkową jak wyciągali kogoś z tyłu. Znasz dobrze historię swojego auta?
-
Pas środkowy tylny w A4 B7
Napinacz środkowego pasa masz w oparciu pod gąbką. Musiałbyś rozebrać oparcie. A jeśli pas ucięty to chyba tylko wymiana. ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Ja niedawno rozbierałem tylne oparcie jak wymieniałem stelaż z zaczepami pod roletę. Rozbiórka nie jest bardzo trudna Pas z napinaczem też jakiś tam mi został
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Na koniec kładłeś jakiś utwardzacz bezbarwny na to, czy tylko podkład + kolor?
-
B7 Crew
No a u mnie własnie kiepsko. łapie max 3 satelity a przeważnie 0-1 i gubi zasięg. Przypuszczam że antena gdzieś spadła lub własnie tak jak piszesz jakas trefna. PS. Próbował ktoś malować dekory PlastiDipem ? Myślałem na początku o obklejaniu ale teraz zastanawiam się nad tym specyfikiem. Jak to się ma z trwałością i i czy jest podatne na zarysowania?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Dekory oklejałeś, malowałeś czy ori ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Przypomnieliście mi o Quentinie Tarantino i chyba sobie "Bękarty Wojny" włączę
-
B6 DIVISION
Pisząc że są Oryginalne, myślę że koleś zdaje sobie sprawę że jeśli ktoś kupi i okażą się nie oryginalne będzie mu mógł kupujący zrobić koło d*py. Wątpię żeby był na tyle głupi, chociaz w tych czasach...
-
B6 DIVISION
Dobra oferta jeszcze jak można kupić netto to już całkiem ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- Pisze że ORYGINALNE, nie repliki, więc jakość dobra.
-
B7 Crew
Podpowie mi ktoś którędy oryginalnie leci kabel od anteny dachowej do RNS-E ? Mam dokładaną Navi i antena leży za zegarami, ale kiepsko łapie satelity. Niedługo zmieniam sufit to pomyślałem że jak będę miał rozebrany sufit to dołożę antenę na dach.
-
Demontaz tylnej osłony fotela kierowcy
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-lcd-zaglowku-montaz-podlaczeniem-dvd-schowku-178124/ Mimo iż ten wątek jest o czymś innym, to myślę, że powinieneś znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nie twierdzę że już, ale wydaje mi się, że ominie jeden "przystanek" którym miało być A5 i uderzy od razu w A6 C7
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
Ok. Dzięki. trzeba teraz powoli kompletować graty i koło wakacji coś porobić Ale pierwsze muszę kupić jakiś odtwarzacz DVD w schowek i podłączyć to pod RNS-e a później dorzeźbić LCD w zagłówki.
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
Wielkie dzięki za większe foty. Powiedz mi jeszcze tylko czy pod fotelem masz połączone jakoś kable w razie gdybyś musiał go wyciągać z auta, czy bezpośrednio puściłeś kabel?
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
a czyli Ty piszesz z Wien czyli Wiednia ? Tak Huberto_v, czy mógłbyś wrzucić fotki w troszkę większym rozmiarze? Klikając na miniaturę pokazuję się obraz wielkości tej właśnie miniatury.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Szczerze Ci powiem, że nie pamietam. Jeśli nie masz ściemnionych najciemniejszą folią to pewnie 80%
-
Klapa Avant. Upierdliwy problem ze schowkiem na trójkąt.
Też to wymieniałem Ja nie wiedziałem jaki numer części więc wymontowałem złamany rygiel i pokazałem kolesiowi w serwisie i wytłumaczyłem od czego jest. Koszt 3.80 zł
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Na coś takiego http://c.wrzuta.pl/wi17144/74db427b00253a3e500c2296/pks_nysa Pomyśl Marek ile byś mógł recaro w to cudeńko wsadzić
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
Po pierwsze brak odtwarzacza DVD u mnie, a poza tym kompletny brak czasu w PL jak będę na Wielkanoc to nie wiem czy ogarnę podsufitkę a co dopiero takie grubsze reżanie Najwcześniej obstawiam termin koło wakacji
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jaką gumę wybrałeś?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zrobić je na lustro i będzie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Taa, pewnie Liter wódki dał a teraz 400eu chce