Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. W tytule już zmiana, że bez skóry Coś się kurczy ta full opcja
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to plasti dip odpada w takim razie. Lepiej bedzie polozyc lakier
  3. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze można obszyć czymś lepszym
  4. Szyć pas hmm każdy robi jak uważa, ale moim zdaniem zyskasz parę zł a stracisz na bezpieczeństwie pasażerów z tyłu Nie wiem też jak dostać się do napinacza żeby wyciągnąć resztę pasa. Tak to wygląda na gołym stelażu (tylko takie mam zdjęcie). PS. Skoro pas ucięty to byc może że przez jakąś jednostkę ratunkową jak wyciągali kogoś z tyłu. Znasz dobrze historię swojego auta?
  5. Napinacz środkowego pasa masz w oparciu pod gąbką. Musiałbyś rozebrać oparcie. A jeśli pas ucięty to chyba tylko wymiana. ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Ja niedawno rozbierałem tylne oparcie jak wymieniałem stelaż z zaczepami pod roletę. Rozbiórka nie jest bardzo trudna Pas z napinaczem też jakiś tam mi został
  6. Na koniec kładłeś jakiś utwardzacz bezbarwny na to, czy tylko podkład + kolor?
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No a u mnie własnie kiepsko. łapie max 3 satelity a przeważnie 0-1 i gubi zasięg. Przypuszczam że antena gdzieś spadła lub własnie tak jak piszesz jakas trefna. PS. Próbował ktoś malować dekory PlastiDipem ? Myślałem na początku o obklejaniu ale teraz zastanawiam się nad tym specyfikiem. Jak to się ma z trwałością i i czy jest podatne na zarysowania?
  8. Dekory oklejałeś, malowałeś czy ori ?
  9. Przypomnieliście mi o Quentinie Tarantino i chyba sobie "Bękarty Wojny" włączę
  10. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisząc że są Oryginalne, myślę że koleś zdaje sobie sprawę że jeśli ktoś kupi i okażą się nie oryginalne będzie mu mógł kupujący zrobić koło d*py. Wątpię żeby był na tyle głupi, chociaz w tych czasach...
  11. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra oferta jeszcze jak można kupić netto to już całkiem ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- Pisze że ORYGINALNE, nie repliki, więc jakość dobra.
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podpowie mi ktoś którędy oryginalnie leci kabel od anteny dachowej do RNS-E ? Mam dokładaną Navi i antena leży za zegarami, ale kiepsko łapie satelity. Niedługo zmieniam sufit to pomyślałem że jak będę miał rozebrany sufit to dołożę antenę na dach.
  13. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-lcd-zaglowku-montaz-podlaczeniem-dvd-schowku-178124/ Mimo iż ten wątek jest o czymś innym, to myślę, że powinieneś znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.
  14. Nie twierdzę że już, ale wydaje mi się, że ominie jeden "przystanek" którym miało być A5 i uderzy od razu w A6 C7
  15. Ok. Dzięki. trzeba teraz powoli kompletować graty i koło wakacji coś porobić Ale pierwsze muszę kupić jakiś odtwarzacz DVD w schowek i podłączyć to pod RNS-e a później dorzeźbić LCD w zagłówki.
  16. Wielkie dzięki za większe foty. Powiedz mi jeszcze tylko czy pod fotelem masz połączone jakoś kable w razie gdybyś musiał go wyciągać z auta, czy bezpośrednio puściłeś kabel?
  17. a czyli Ty piszesz z Wien czyli Wiednia ? Tak Huberto_v, czy mógłbyś wrzucić fotki w troszkę większym rozmiarze? Klikając na miniaturę pokazuję się obraz wielkości tej właśnie miniatury.
  18. Szczerze Ci powiem, że nie pamietam. Jeśli nie masz ściemnionych najciemniejszą folią to pewnie 80%
  19. Też to wymieniałem Ja nie wiedziałem jaki numer części więc wymontowałem złamany rygiel i pokazałem kolesiowi w serwisie i wytłumaczyłem od czego jest. Koszt 3.80 zł
  20. Na coś takiego http://c.wrzuta.pl/wi17144/74db427b00253a3e500c2296/pks_nysa Pomyśl Marek ile byś mógł recaro w to cudeńko wsadzić
  21. Po pierwsze brak odtwarzacza DVD u mnie, a poza tym kompletny brak czasu w PL jak będę na Wielkanoc to nie wiem czy ogarnę podsufitkę a co dopiero takie grubsze reżanie Najwcześniej obstawiam termin koło wakacji
  22. Zrobić je na lustro i będzie
  23. Taa, pewnie Liter wódki dał a teraz 400eu chce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.