Treść opublikowana przez Cezarrr
-
Emblematy
Zanim żyłka i jakiekolwiek dłubanie to najpierw suszarą nagrzej. U mnie po nagrzaniu ręką oderwałem tylko potem trzeba resztki kleju zmyć.
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
Heheee. Objawów nie ma ale cholera wie co wylezie po wyjęciu dlatego chcę znać kwotę na wszelki wypadek;-) Xperia
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
Hej, dziku jak już się dopisałeś to podeślij na priv cene sprzęgła i dwumasu z nr. (brać LUK czy coś masz innego sprawdzonego?) bo byc może też będzie trzeba wymienić. Sprzęgło komplet? (tarcza, docisk, łożysko?)
-
Spotkania na drodze
Kto robił zakupy w galerii pod debami na Tarchominie czarnym avantem B6:-) Xperia
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
To zależy w jakim stanie jest dwumas, narazie nie daje żadnych oznak zmeczenia, więc jeśli się to potwierdzi po wyciągnięciu to zostanie jeszcze do dojeba... Jak masz pod ręką nr. tego koła i sprzęgła to byś podrzucił.
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
To w takim razie chyba nie ma się już nad czym zastanawiać:-D Xperia
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
Docisk i łożysko zostaje bez zmian, tylko tarcza AWX?
-
N75-J z Audi RS2 do 1.8T
Hej, Panowie, opłaca się wymienić seryjny N75 na N75-J z Audi RS2 (nr katalogowy 034906283J, 034906283K, 034906283N) nie jestem pewien który nr jest aktualny. cyt." Średnica wewnętrzna wężyków ciśnieniowych: 4.5mm. Zastosowanie tego zaworu powinno zaowocować wzrostowi boosta o 0.2 bar". Jak to się ma w praktyce. Auto 1.8T Q, AMB z programem na 200KM. Warto się zastanowić czy kupować ori taki jak był.
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
Cześć. Mam audi A4 B6 1.8T(quattro) AMB (170KM) wersja USA. Moje sprzęgło kończy żywota i wielkimi krokami zbliża się wymiana. Kiedyś grzebiąc w necie znalazłem stronkę: http://sprawdz.auto.pl/modyfikacje-1-8t/#more-707 Czy ktoś z Was robił bił taka podmiankę, sprzęgło z 1.9TDI 228mm AWX (Sachs 3000 844 701) do 1.8T? Jak z resztą gratów: docisk, łożysko? Też z AWX, czy podchodzą już orginały i zmienia się tylko tarcza? Autko jest po programie na 200KM i prawie 300Nm, dlatego zastanowiła mnie te alterantywa tymbardzie, że jest sprzęgło chyba troszeczkę mocniejsze. Dajcie znać jeśli ktoś juz kombinował w tą stronę czy warto.
-
Roleta elektryczna sedan
- [B6]Dolphin Gray 1.8T Quattro W Sedanie By Szop44 - na SPRZEDAŻ
Albo wszystko albo nic tak uważam :-D Xperia- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Hej, Zestaw sprzęgła LUK 623 1157 00 Wyceń proszę. Pozdr...- [B6]Dolphin Gray 1.8T Quattro W Sedanie By Szop44 - na SPRZEDAŻ
Zerwij jeszcze znaczki z tyłka:)- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ja wrzuciłem te podkładki do siebie na tył (ASO 8E0 512 145), bo tez miałem lekko ponad cm niżej. Zawias 1BA, sprężyny Eibacha -30mm, amory Bilstein B6. Efekt za***isty, siedzi rowno po 65 cm na każdym kole. Najlepsza, najtańsza i najszybsza opcja na podniesienie d*py.- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
B7 nie znam wiec nic nie podpowiem. Sieniu001 jak tył masz o cm niżej to jest prosty patent żeby to ogarnac. Ori podkładki pod sprężyny z Aso od zawieszenia 1BR, podnoszą akurat o cm jak dobrze pamiętam. Było o tym chyba kilka stron wstecz Xperia- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ProKit -30mm i amor Bilstein B6, siedzi po 65 cm na każdym kole. Na 1BA było 68cm - czytaj KOZA;-) Xperia- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Eibach jak najbardziej. Kupiłem, założyłem i żałuję że zrobiłem to tak późno;-) bo z pół roku się bujalem, że może tamto, sramto owamto zamiast posłuchać tych co polecali Eibachy;-) Tylko fajnie jest podmienić amory bo seria nie daje 100% efektu przy prowadzeniu Xperia- Mechanik w Legionowie
Auto63 Tomasz Laszcz, kiedyś tam znajomy ogarnial swoją A6 3.0 tdi i Bmw7. Powiedzieć mogę tylko tyle że nigdy się na nich nie skarżył, ja u nich nie byłem wiec nic nie dodam. Poszukaj w necie, może znajdziesz jakieś wpisy na ich temat. Napewno omijaj Auto Sikorscy w Serocku:@ to kawałek za Legionowem Xperia- Zestaw naprawczy włącznika świateł
Jeśli ktoś z Warszawy miałby chęć do mnie podskoczyć to mam taki jeden zestawik na zbyciu, za powiedzmy piwny czteropaczek, żeby się nie jebać w wysyłki i przelewy tak wielkich kwot:)- Pranie tapicerki - film instruktażowy
No co, plakiem deskę dziadek robi na błysk;-) Xperia- Muzyka w naszych autkach
The Glitch Mob - Fortune Days: Podrzucam wykonawcę, jak komuś podejdzie jest tego więcej na yt. Xperia- Skrzypienie w przednim zawieszeniu
Może gumy stabilizatora sparciały.- Spotkania na drodze
Kto był wczoraj w Łomży na rynku czerwonym sedanem B6, na koncercie Dzemu?:-D Xperia- Pranie tapicerki - film instruktażowy
Kobieta skarb, chciała pewnie zrobić niespodziankę mężowi i wypucowała mu furę https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v9UeABhGybA- Spotkania na drodze
Jesli szarak avant na grafitowej feldze to Ja pod robotą Dokładnie tak;-) Xperia - [B6]Dolphin Gray 1.8T Quattro W Sedanie By Szop44 - na SPRZEDAŻ