Treść opublikowana przez Cezarrr
-
wyjście AUX w Symphony II
Podpytaj DeeJay_Kill, on ma rozpykany temat radyjek w Audi coś może podpowie.
-
wyjście AUX w Symphony II
Nie, wyjścia nie ma. Tylko tym patentem można kombinować. A musisz mieć tą dodatkową skoro zmieniarka jest w radiu?. Powiem Ci z doświadczenia, że odkąd mam auxa to praktycznie CD nie używam.
-
Spotkania na drodze
Witam i również pozdrawiam:). Bobas mi strajkował po drodze strasznie, bo partyjkę na poboczu na Twojej szachownicy byśmy trzasneli:)
-
wyjście AUX w Symphony II
Kolega DeeJay_Kill robi kable. Zamawiałem u niego do Symphony II. W radiu wchodzi w miejsce zmieniarki a z drugiej strony jest jack.
-
[B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
Fura śmiga, tylko po tej wymianie to ja mam dziś podciśnienie pod czaszka:) Z dużo rozpuszczalnika użyliśmy:)
-
Proszę o pomoc błąd - 16486 - Mass Air Flow Sensor
Pada przepywka. Miałem to samo. Błędy jak u Ciebie i kontrolka esp. Xperia
-
Wiosenna klubowa korekta lakieru
Dobry pomysł
-
amortyzatory przod
Podępnę się pod wpis. Sytuacja podobna. Eibach -30, zawias 1BA. Jakie amorki przód?
-
Navi dedykowana A4 B6 (2004, 1.8T Q) - brak FIS
Ustawienie przewaliłem dokładnie, nic nie znalazłem, fis wdł. instrukcji powinien działać p&p (i tu kłąnia się różnica między teorią a pratyką). Obadam drugą wiązkę jak nie zachula to trudno. Jakoś to zniosę
-
Navi dedykowana A4 B6 (2004, 1.8T Q) - brak FIS
Zgadzam się w 100%. Wpadło mi w łapska z drugiej ręki za dużo mniej. ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- Kilka fotek. Trochę było ciemno. ---------- Post dopisany 17-01-2014 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 19:24 ---------- I d*pa z kodowania. Żadna kombinacja nie działa, sprawdzałęm 20, 21. Tomek tak jak sugerowałeś zamieniłęm can_H i can_L miejscami. Efekt taki, że radio straciło zasilanie, czyli cany są podłączone dobrze i moduł can raczej działa. Dostałem w pakiecie jeszcze drugą wiążke z wtyką jak do RNS-a, pogrzebie jeszcze na niej. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Ew. może ktoś z Was ma do polecenia jakiegoś kumatego fachowca w Wawie.
-
Navi dedykowana A4 B6 (2004, 1.8T Q) - brak FIS
np. Radio dedykowane Audi A4 S4 od 99r do 07r. Gps Pip Dvb-T Net Dvr - Stacje Dedykowane Audi - ACS - Radia dedykowane, zagłówki, dedykowane kamery cofania, ramki radiowe, telewizja cyfrowa dvb-t4 mpeg4, mapy oprogramowanie, konwertery złącza przejściówk tylko z jakimś już innym softem. Szukaj po "radio dedykowane Audi A4 b6" trochę sie tego pojawiło ostatnio. Foty jak się "koponuje" postaram się dziś dorzucić, o ile się ogarnę.
-
Navi dedykowana A4 B6 (2004, 1.8T Q) - brak FIS
Channel 062: CAN-Databus Infotainment (Installation List) +00001 = Radio (Optional) +00002 = Telephone (Optional) +00004 = Navigation (Optional) +00008 = Telematics (Optional) +00016 = Intrument Cluster (Standard - only coded with 2nd Component) I tu mam wbite 17.
-
Spotkania na drodze
8:50 na moście Północnym w korku piaskowe b6 avant WWY... z wlepa klubowa na klapie. Pozdrawiam. Xperia
-
Navi dedykowana A4 B6 (2004, 1.8T Q) - brak FIS
Coś napewno po can lata jak już pisałem więc 'teoretycznie' fis tez powinien być. JaKiś pomysł z kodowaniem? Grzebać w kodowaniu licznika, czy jest jakieś inne miejsce z którego można to ogarnąć? Jakieś sugestie jakie dokładnie kodowanie? Tak na marginesie to ten wynalazek całkiem nieźle się sprawuje;-), ale napewno nie jest wart ceny za którą go sprzedają. Xperia
-
Navi dedykowana A4 B6 (2004, 1.8T Q) - brak FIS
Cześć Radio raczej mało popularne dlatego ciężko wyszukać jakieś info w necie. Radio działa, grał nawet tył odrazu po podpięciu (mam aktywny system) ale średnio brzmiało. Dorzuciłem adapter, żeby poprawić dziwięk i pomogło. Teraz dzwięk jest jak na ori. radiu (Sympchony II). Radio do orginalnej wiązki ma wpięty moduł can, który wdł. opisu ma przetwarzać sygnał z radia i wyrzucać info. na FIS i tu zagadka. Moduł teoretucznie działa i tak jakby używał cana bo: radio ma zasilanie (z tego co wiem przy nie ori. trzeba ciagnąć dodatkowe zasilanie), po zapaleniu świateł włącza się podświetlenie i przyciemnia się o jeden odcień wyświetlacz. Brakuje wyświetlania na FISe. Pytanie, czy teraz pozostaje kwestia kodowania? Na Vagu w 17-Instrumental mam wbite codowanie 17 (1-radio + 16 pozostałe urządzenia czy jakoś tak). Na rozpisce z radia są cam_L i can_H i kable pokrywają się z pinami w orginalnej kostce samochodu, czyli są podpięte. Zastanawia mnie jeszcze pin 3 w kostce zasilania samochodu (K-bus), do tego pinu nie idzie żaden sygnał z radia, jest pusty. Może to bruździ, co ew. trzeba było by z radnia do niego podciągnąć? Nie jest to jakoś może upiardliwe, ale skoro jest opcja podłączenia to dlaczego nie pokombinować Macie jakieś sugestie? Będę wdzięczny za każde info. Opis wyjść radia. Pozdr...
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka u mnie. Dzięki Marcin:)
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
DV masz napewno skopany. Jak będziesz podmieniał to jak się nie myle 06A145710N od TT. Ładna furka:)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Interesuje mnie sonda lambda przed katalizatorem. BOSH 0 258 007 090 lub BOSH 0 258 007 351. Numer OE AUDI 06B 906 265 D. Proszę o podanie ceny na PW. Pozdr...
-
Turbo timer opinie
I gitara:) Odezwę się, jakoś sie może ustawimy. Daleko w sumie do Ciebie nie mam:)
-
Turbo timer opinie
Nie będzie. Zepal samochód jednym kompletem kluczy i zobacz czy zamkniesz go gdy pracuje drugim przy fabrycznym alarmie oczywiście. Dziala?:-/ Xperia
-
Turbo timer opinie
Woltek na temat alarmu i centralnego nie ma nawet wzmianki w instrukcji. Jest tylko info jak podlaczyc TT. Dalej martw się sam;-) Inkognito, mówiłeś że żaden problem, powiesz jak to obejść, czy chlapiesz na pusto?! Xperia
-
Turbo timer opinie
Inkognito twierdzi że się da, więc czekamy na info. Po podłączeniu wdl. instrukcji TT centralny nie będzie działał z pilota. Xperia
-
Turbo timer opinie
Napisałem jak jest u mnie po standardowym podpieciu tt. Inkognito jeśli wiesz coś więcej na ten temat to podpowiedz. Nie ukrywam że zamykanie z pilota by się przydało. Moj tt to Apexi. Xperia
-
Turbo timer opinie
Można zamknąc samochód kluczykiem, nie ma problemu, alarm tez się wtedy uzbraja, potem otwierasz normalnie z pilota. Tak działa standardowo podpiety TT w B6. Zegranie alarmu z TT wymaga już niestety troche dłubaniny, ale z tego co czytałem na innych forach da się to też ogarnąć.
-
Turbo timer opinie
Nie zamkniesz samochodu z pilota dopuki silnik jest na chodzie. Mam założony u siebie TT i orginalny alarm, sprawdziłem to na własnym przykładzie. Link do montażu TT: :: a4mods.com :: - The Premiere Audi A4 Modification Guide and Pictures Library + Link do modułu obsługującego cent.zamek i alarm: :: a4mods.com :: - The Premiere Audi A4 Modification Guide and Pictures Library niestety moduł raczej nie do dostania u nas