Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Montaż podłokietnika.
mimo to łatwizna nawet dla amatora
-
Montaż podłokietnika.
najlepiej jedz tam gdzie maja angliki, ja już mam upatrzony skórę za 180 ori ale chce utargować przesyłkę ---------- Post dopisany 05-07-2012 at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2012 at 18:34 ---------- Zakupiłem ori skórę za 190 idealny stan ale jak wyjąłem tunel to nie miałem zaznaczonego mimo to bardzo łatwo i leży jak ulał
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja zmieniłem z miesiąc temu do tego białe kierunki + podłokietnik i banan na japie
-
SPOTY RADOMSKIE
e Domaniów już sobie odpuściłem ze 2 lata temu czystsza woda już w Chlewiskach a na Borki to mogę na spacer w kolo oblecieć
-
SPOTY RADOMSKIE
okolice Radomia gdzie nad wodę? coś ciekawego
-
SPOTY RADOMSKIE
myślę że do 2059 się wyrobią z oddaniem
-
Czym czyścić siedzenia
[h=2]NIGRIN PREPARAT DO CZYSZCZENIA preparat do czyszczenia tapicerki W SPRAYU[/h]
-
SPOTY RADOMSKIE
ale będzie się latało po obwodnicy [h=1]Wirtualna podróż po obwodnicy Radomia. Zobacz video[/h]
-
Zmiana licznika na poliftowy
ok
-
Montaż podłokietnika.
no ale rozglądaj się za ori bo zamienniki podobno trzeszczą
-
Zmiana licznika na poliftowy
Zmieniłes? Jeśli chodzi o przebieg to jaki wyświetla taki jak był w samochodzie?
-
Podłokietnik - Zawiasy
Podjedz do punktu gdzie spawają lampy zrobią odpowiednim kitem
-
Montaż podłokietnika.
któryś z kolegów chyba na forum miał jasną skórę do sprzedania
-
Montaż podłokietnika.
zakładałeś u siebie?
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
tak tez myślałem bo na trasie znacznie zwiększa mi się spalanie
-
Podświetlanie przycisków opuszczania szyb
powinno raczej wszystko świecić
-
Montaż podłokietnika.
kolega na forum miał ostatnio skórę ale z tunelem bez za 180 ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- z tym od a6 ciekawa opcja ale i kabel by trzeba było ciągnąc do podświetlenia
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
a co na to aerodynamika i spalanie
-
SPOTY RADOMSKIE
ładnie szkoda że nie byłem hostessy też zacne
-
Co to za wtyczki?
działają fotki ale nie wiem
-
Podnoszenie - B5, quattro,avant
może od diesla w poprzednim aucie miałem z przodu w benzyniaku od diesla i był wyższy
-
Rdza na dachu
jak wyżej utlenia się czy coś w tym stylu
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
siostrzenica w Passacie b5 zapodała dzielone z soczewka chyba depo nie jest źle jak będę u niej to zrobię fote
-
SPOTY RADOMSKIE
- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A tu wątek o przepięciu kabelka, zeby drogowe świeciły razem z mijania: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-swiatla-drogowe-przekladce-lamp-h4-soczewke-xenon-19226/ zrobiłem według instruktarzu kolegi mcm chwila roboty a efekt widoczny nawet w dzień nie mówiąc w nocy Dzięki za pomoc:hi: - Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż