Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Zawsze musi być ten pierwszy raz Spocik będzie w Promenadzie (3 piętro parkingu od strony Wisły - znajdziesz ) Jak możesz wpisać współrzędne docelowe to: PROMENADA (Ostrobramska 75): N 52 13 52.82 E 21 06 17.52
  2. i kierowców żeby nas porozwozili do domów nad ranem :D
  3. Tak, od razu leżaczki i w jednym kółeczku się rozsiąść
  4. Ja również się dołączam do życzonek - wszystkiego naj ..... :oklaski:
  5. Jedź rzeczywiście do Motora niech to zrobi. Pewnie ma "wyciskarkę" i będzie moment to zmienić .
  6. Jakiej firmy filtry wstawiłeś ?? Spróbuj kilka zbiorników pojeździć na EKODIESEL z PKN Orlen.
  7. Jeżeli chodzi o mój to kolega ma warsztat na Kwiatowej 2A.
  8. Poziek jeszcze nie wrócił, ale dał znak życia - zawsze to coś
  9. Przyjemności tylko dla siebie by chciał zgarnąć cwaniaczek jeden :D
  10. Jak nie ma guzików to jest luzik, nic się nie dzieje. Ale te guziki to porażka
  11. Poziek jak już Ty walniesz podsumowanie to .... :polew: Nie chodzi o to, żeby się nie można było dotknąć auta - bez przesady, to nie muzeum z eksponatami. Po prostu musimy popatrzeć czy nie mamy na dupce ostrych guzików czy innych metalowych elementów żeby jakiejś nie zrobić kuku
  12. Mam pewną sugestię jeżeli chodzi o spoty (i nie tylko): musimy wyeliminować nawyki opierania się i szlifowania tyłkami naszych autek. Tak jak Oniak ostatnio zauważył niektórzy w jeansach mają z tyłu metalowe guziczki, ćwieki czy jak to tam się zwie - wystarczy się oprzeć, ruszyć i zostaje głęboka rysa na lakierze (wiem, bo mam taką nieprzyjemną pozostałość po takim opieraniu się o drzwi ) Trzeba zwracać na to uwagę, bo szkoda autek. Co Wy na to ??
  13. Kurcze, ale cisza. Jeszcze tak nie było, że w ciągu 3 dni nie została zapełniona nawet 1 strona forum
  14. Chyba nie to o czym myślisz
  15. Ale to nie jest wątek typu: PODAJCIE ZAKŁADY MONTAŻU ALARMÓW. Przeczytałeś ten wątek, bo trochę dziwnie z tym wyskoczyłeś.
  16. Chłopak jest twardy, nie powinien zamknąć się w sobie Ja wygadany ??? Skądże znowu :polew:
  17. Oj już nie przesadzaj - trzeba być twardym
  18. Jakiś Ty uprzejmy i kulturalny
  19. Zmien to na jakiś COM od 1 do 4 w ustawieniach windowsa i w ustawieniach VAGa ustaw ten sam port i będzie działać - aczkolwiek z Vistą możesz mieć roblem.
  20. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Bardzo proszę Jeżeli wszystko działa poprawnie to nic nie trzeba sprawdzać. Rogal mi w VAGu przy okazji programu sprawdzał ustawienie jedno, ale nie pamiętam dokładnie co to było
  21. Cześć Mam malutką prośbę - rzućcie okiem na logi kolegi z klubu, które wczoraj zrobiliśmy. Jakbym mógł prosić o jakieś sugestie to byłbym wdzięczny. Na moje skromne oko (mało doświadczenia z 2.5 TDI) to coś jest z EGR nie tak, przepływka dziwnie wygląda i turbinka trochę niestabilnie dmucha w dolnym zakresie obrotów. Ale to pozostawiam do weryfikacji. STATYCZNE: 000 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=35582a05dfc5c14d 001 http://images28.fotosik.pl/88/4c6a47f67586586c.jpg 003 http://images28.fotosik.pl/88/3bca69062dafef8a.jpg 004 http://images13.fotosik.pl/110/bf1ba3a41b772b1a.jpg 007 http://images12.fotosik.pl/110/6440bf4d695c9b0c.jpg 013/014 http://images29.fotosik.pl/89/8832053ab02927abmed.jpg 018 http://images13.fotosik.pl/110/a34300e896c58731.jpg DYNAMICZNE: 000 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=47a2e8fc6d0134a4 001 http://images13.fotosik.pl/110/2e860726f6fddbaa.jpg 003 http://images13.fotosik.pl/110/1053ef6aa3c2c5a8.jpg 004 http://images29.fotosik.pl/89/d920ce781020034f.jpg 008 http://images12.fotosik.pl/110/0298a53ba81e1f37.jpg 010 http://images13.fotosik.pl/110/77383a6b9bae90a1.jpg 011 http://images28.fotosik.pl/88/c0499bbac14adb05.jpg BASIC SETTINGS: 003 http://images13.fotosik.pl/110/61caa2974cbacaa3.jpg 004 http://images24.fotosik.pl/88/98bb92a3c9c87719.jpg I jeszcze wykresik pracy turbinki : To by było na tyle. Będę wdzieczny za pomoc. Pozdrowionka Łukasz
  22. Słychać by było aż w Ożarowie ten klekot rur jak odpadają :polew:
  23. Masz szczęście, bo jakbyś trzeci raz nie był to zmieniasz się z "różowego" na "niebieski". Jakbyś nie był 4 raz to dostajesz ostrzeżenie, a 5 raz widzisz przy logowaniu: "TWOJE KONTO ZOSTAŁO USUNIĘTE" :polew:
  24. Dobra dobra, jeszcze nie jest ze mną aż tak źle - nie miałem urlopu w tym roku za bardzo i wychodzi zmęczenie materiału Ale to wątek nie to tym - Przysiętnica może być :polew:
  25. No nie, ja p..... Nie uwierzysz, ale pomieszałem dwa pierwsze słowa i myślałem, że pierwsze to miejscowość i drugie w ogóle pominąłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.