Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Witam, czy któraś z tych dokładek będzie pasowała do Audi a4 b8 2013 rok sedan? Mam zewnętrzny pakiet s line. 1) http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-s-line-dokladka-nakladka-spojler-tyl-i5034005249.html#thumb/1 2) (Idzie dokupić osobno w ASO tą listwę której tu brakuję?? ) http://allegro.pl/hokej-zderzaka-tyl-audi-s4-b8-8k0807521b-i5992026809.html#thumb/5
  2. Witam. Proszę o wycenę wraz z kosztami dostawy: Audi A4 B8 2.0 TDI CGLC 177km 2013 rok olej filtr oleju filtr kabinowy filtr powietrza filtr paliwa
  3. Jeśli kupie audi a4 b8 po lifcie 143km i bede chciał założyć turbo od 177km wersji to pasuje ono bez przerabiania? Gdzie można kupić nowe?
  4. Koleś sprzedaje taką gałkę bez mieszka: http://allegro.pl/show_item.php?item=6034928190 Ja mam zwykłą gałkę w tym samym kolorze, można przełożyć samą górę a mieszek zostawić stary?
  5. Ja w b6 mam normalnie z tyłu zamontowane sprężyny. Jeśli chodzi o przód to niech wyciągną całą zwrotnice z amortyzatorem. Później duży młotek, jakiś wybijak i śruba musi wyjść.
  6. Na rozrządzie moge jeszcze 30 tysięcy zrobić. Najwyrzej przy wymianie rozrządu wymienie te uszczelniacze. Na razie odpuszczam temat. Dzięki wszystkim za pomoc.
  7. Latem czy zimą dym jest identyczny. Więc raczej jest jakiś powód. Końcówki wydechu podczas mycia wycieram i po krótkim czasie są czarne no ale to diesel więc raczej normalne....
  8. Teraz działa film?
  9. Wstawiam filmik jak wygląda dym. Sytuacja wygląda tak, Dym pojawia się 1 minute i 30 sekund po odpaleniu, po 2 minutach wygląda tak jak na filmie. Po 6 minutach zaczyna słabnąć i w 7 minucie już go nie ma. Udało mi się tylko taki krótki filmik nagrać, za tydzień postaram się nagrać jak to wygląda od początku do końca.
  10. Jaki koszt regeneracji głowicy?
  11. Ok, dzięki. Nagram jeszcze filmik żebyście widzieli jak wygląda ten dym.
  12. Jakie koszty?
  13. Latem takie kopcenie jest normalne??Dlaczego dwa inne audi które widze codziennie, jeden awx, drugi avf tak nie robią? Dlaczego B7 1.9TDI 116km też tak nie robi? Dlaczego od razu gdy kupiłem auto tak nie dymiło? Jestem przekonany że to nie jest normalny objaw i coś to powoduje.
  14. Odpala niby normalnie ale ten dźwięk jest jakiś dziwny. Inny niż inne Awx lub Avf które słyszałem. Ciężko to określić. Trzeba by posłuchać.
  15. Gdy odpale to po około 15 sekundach z rur wydostaje się dym koloru białego a czasami dodchodzi on pod niebieski. Dymi przez jakieś 2 minuty na wolnych obrotach. Po około 2 minutach jak ręką odjął, koniec dymienia. Jeśli przygazuje po odpaleniu to robi się chmura dymu. Jeśli chodzi o temperature to przez ten czas sie nawet wskazówka nie podniesie. Jak mi się uda to w niedziele nagram filmik jak to wygląda.
  16. Odświeżam Wymieniłem uszczelnienia na pompowtryskach i dalej to samo. Chyba następna wymiana jaka nastąpi to wymiana turbiny, ubywa oleju. Może ten dym przez kończąca się turbine....już mi brak pomysłów.
  17. Również polecam, miła obsługa, paczka dotarła bardzo szybko.
  18. Ponad 30 tysięcy przejechałem ale myszkować zaczął już wcześniej.
  19. Właśnie nie daje...... Też się zdziwiłem. Jestem już po wymianie, miałem amory 1BA, wgl już nie odbijały, pewnie dlatego auto mi pływało po autostradzie przy prędkościach ponad 100. Teraz jest pełna kultura, polecam te amortyzatory
  20. Jakie odboje zastosować na przód do amortyzatorów Bilstein B8 i springów Eibach -30mm? 77mm, 85mm czy może założyć standardowe z zawieszenia 1BA? UP
  21. Witam, potrzebuje: Dwa wahacze banany (lewy i prawy) Interesują mnie jakieś wytrzymałe. Amortyzatory o obniżonym skoku na przód. (Mam sprężyny -30mm Eibach Pro Kit) Masz kolego może Bilstein B8? Napinacz paska wielorowkowego Pasek wielorowkowy alternatora Pasek od klimy Olej i filtr oleju Auto to Audi a4 b6 1.9TDI AVF. Numer Vin auta: WAUZZZ8E53A312313 Proszę o wycenę. Pozdrawiam
  22. mateusz16 odpowiedział(a) na Gpdexter temat w 1.9TDI
    Możesz dać zdjęcie Twojego OCT ?
  23. Zmierzę to ciśnienie. Myślę żeby z rana wykręcić świece i przyłożyć do otworów jakiś biały materiał i zakręcić rozrusznikiem, wtedy powinien wypluć albo olej, płyn chłodniczy lub paliwo. Jeśli paliwo to możliwe że oringi na pompkach, jeśli olej to uszczelniacze zaworów a jeśli płyn chłodniczy to uszczelka pod głowicą albo pęknięta głowica. Co o tym myślicie?
  24. Ktoś wie w jaki sposób to sprawdzić?
  25. Płynu nie ubywa. Może to czujnik temperatury bo jak sie zatrzymam i po 5 minutach odpale silnik to nie ma już 90 stopni ? Jedna świeca była spalona, profilaktycznie wymieniłem także czujnik temperatury cieczy. Co to za zabarwienie świecy na czwartym cylindrze? Jutro rano sprawdzę czy nadal dymi. Dalej dymi jak głupi ale już nie ma drgań na zimnym. Puszcza chmure białego dymu. Przypomniało mi się że jak ustawie ogrzewanie na 24 stopnie, wtedy leci ciepłe powietrze i po jakimś czasie leci zimniejsze. Ma to jakieś znaczenie do tej sytuacji z dymieniem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.