Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Gdy jechałem na śliskiej nawierzchni odczuwałem pływanie auta, wydaje mi się że d*pa pływała. Zbieżność była ustawiana. Jeśli z przodu będę miał jakieś luzy na wahaczach to je wymienię, robiłem to już w a4 b5 i pasku b5, wiec z przodem sobie poradzę. Chciałbym się też przygotować na tył. Czytałem że skoro auto pływa to prawdopodobnie te tuleje do wymiany, dlatego tak się uparłem Po prostu chcę zdobyć trochę wiedzy przed diagnozą i wymianą, żeby później nie siedzieć tydzień w garażu....
  2. Witam , żeby wymienić tuleje tylnej belki trzeba ją wymontować całkowicie z auta?
  3. Sprężyny będę wymieniał dopiero w poniedziałek, żeby wymienić tuleje belki trzeba ją wymontować całkowicie z auta? Jechać na prase i wcisnąć nowe tuleje?
  4. No więc jak się za to zabrać?
  5. Witam, jak krok po kroku wymienić tuleje tylnej belki? Trzeba wymontować całą belke z auta? Będę wymieniał sprężyny z tyłu i przy okazji zobaczę w jakim stanie są tuleje. Jeśli będzie trzeba wymieniać to jak to zrobić? Na belce są 4 tuleje?
  6. Podaruj sobie , jedno wielkie gówno, za długie , gwint rzadki dużo siły potrzeba, gną się i śruba obciera sprężynę - jak już celuj w yato , drobny gwint i jakość ok. W mojej B5 przednia sprężyna jest na tyle twarda że nawet yatowski ścigacz dostał w d.... Jak chcesz jestem z Wrześni , podjedź obadasz jak co wygląda , mogę ci pożyczyć nawet. Eh, już zamówiłem:kwasny: Jak będe miał z nimi problem to zgłoszę się do Ciebie.
  7. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wydaje mi się że dłuższe ściągacze nie będą przeszkadzały żeby podmienić sprężynę z przodu. Najwyżej je skrócę
  8. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To brać 260mm czy 380mm? Jak sądzisz?
  9. Witam, mam pytanie. Chce zamówić ściągacze do sprężyn do a4 b6 i jaką długość zamówić? Proszę o szybką odpowiedź bo właśnie zamawiam. Wymieniam sprężyny z przodu i z tyłu. Te będą dobre czy za długie? Ściągacz do sprężyn 2szt ściągacze 380mm amortyzat (3911159389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przód i tył, właśnie zamówiłem sprężyny Eibach pro kit i teraz potrzebuje ściągacze...
  11. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, mam pytanie. Chce zamówić ściągacze do sprężyn do a4 b6 i jaką długość zamówić? Proszę o szybką odpowiedź bo właśnie zamawiam. Te będą dobre czy za długie? Ściągacz do sprężyn 2szt ściągacze 380mm amortyzat (3911159389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. Gdzie kupie te części?
  13. O ile obniżają te sprężyny? 30 czy 35mm?
  14. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz do kolegi Tomnik. Mam od niego postojówki w5w i nic sie nie dzieje.
  15. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie diody? Możesz podać link?
  16. Jeśli puszcza to w czym może być problem?
  17. Witam, proszę o wycenę amortyzatorów oraz kompletu wahaczy na przód. Audi A4 B6 sedan 1.9 TDI Zawieszenie 1BA, będę zakładał sprężyny -30. (nie wiem czy to istotne)
  18. I znów miałem rację Aaaa i sprawdzałem tą syrenę od alarmu. Przełożyłem z Audi B7 i działa, więc moja do wymiany . Tylko że jak uruchomiłem alarm to jest on strasznie cichy. Bez sensu taki, można założyć jakiś lepszy?
  19. No to dzięki Zdam relacje jak kupie i wymienię. Co do tego parktronica, wymieniłem sterownik i przód działa.
  20. Czyli mam kupić te Eibach - tylko że z inter carsu bo są trochę tańsze.
  21. Właśnie chodzi mi o Eibach Pro kit. Eh, zaryzykuje i kupie.
  22. Zawieszenie 1BA przód: OJK, klasa wagowa 10 tył: OYH, klasa wagowa 8 Obecnie przód ma 68cm do błotnika, a tył 67cm.
  23. E10-15-003-02-22 Obciążenie osi przedniej do [kg]: 1165 Obciążenie osi tylnej do [kg]: 1035 Tylko dziwne że pasują do tak różnych silników (2.0 TFSI, 2.4, 3.0, 3.2 FSI, 1.9 TDI, 2.0 TDI). W jednym auto usiądzie więcej, w innym mniej...
  24. Bart-S co powiesz o sprężynach eibach -30/-30 ? Są w intercarsie za 578zł i tak myśle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.