Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. https://eibach.pl/catalog.html?marka=2&model=40
  2. Huawei B315
  3. Antena: http://allegro.pl/antena-dual-lte-sorensen-17dbi-4m-kable-np-b315-i6632637424.html Modem: Huawei B315 Odległość do BTS: 8,71km Sieć to Play, dokładnie Red Bull Mobile, 50zł na 100 dni. Karta sim Red bull mobile za 5 zł bez umowy. Prędkość: Aktualnie taka http://www.speedtest.net/my-result/5850160675 Późnym wieczorem jest 30mb downloadu. Jeśli zależałoby mi na mniejszym pingu to wystarczy że skieruję antene na inny BTS ale wtedy prędkość spada do 11mb. Bardziej zależy mi na prędkości pobierania niż opóźnieniach.
  4. Ja mam sorensena i mogę polecić. Na oryginalnych antenkach od routera nie miałem zasięgu, a po podłączenia anteny sorensen prędkość jaką uzyskałem to 30mb/s downloadu i 20mb/s uploadu. Z tego co kiedyś czytałem to obie firmy są polecane.
  5. Jutro popołudniu wstawie zdjęcie bo chyba złe coś zrobiłem.... Już sobie poradziłem. Jeśli ktoś ma zamykane lusterka to musi zmienić kodowanie na 5C.
  6. Zmieniłem kodowanie na opuszczane prawe lusterko po wrzuceniu wstecznego i teraz jak zamykam lusterka to prawe nie reaguje. .. co jest nie tak? Miałem kodowanie 5E i zmieniłem na 4C jak jest w instrukcji.
  7. Jak odkręcić pompe paliwa w zbiorniku? Jest tam biała nakrętka ale nie mogę tego ruszyć nawet młotkiem....
  8. Witam, potrzebuje numer kostki od climatronika i numer pinów które tam występują.
  9. A jak wygląda sprawa z wiązką? Ta z tego tematu będzie pasowała czy można jakoś taniej to wykonać? https://www.kufatec.de/shop/de/Standheizung/Kabelsatz-Standheizung-Audi-A4-8K-A5-8T-Q5-8R
  10. Czy to jest do mojego silnika? CGLC 177km 2013 rok http://iv.pl/images/35377653981083851808.png
  11. Dzięki wielkie. Przewody wodne będą pasowały z tej aukcji? https://www.olx.pl/oferta/webasto-audi-a4-b8-a5-rurki-weze-komplet-CID5-IDd57Ep.html#602d4ccdb4
  12. mateusz16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Eh, szukam dalej. Dzięki
  13. mateusz16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy te rotory są oryginalne? Coś dziwny kolor mają... http://allegro.pl/audi-19-rs5-felgi-audi-rs4-rs6-rs7-oryginal-i5673193306.html#thumb/1
  14. Znalazłem inne bliżej mnie. Czy są oryginalne? Kolor coś dziwny... http://allegro.pl/audi-19-rs5-felgi-audi-rs4-rs6-rs7-oryginal-i5673193306.html#thumb/1
  15. mateusz16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam. Pomoże ktoś? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289814-montaz-i-dzialanie-webasto-diesel-oraz-wentylacja-postojowa/page-6
  16. Mam auto z 06.03.2013 roku, sprawdzałem w etce i wychodzi na to że muszę szukać webasta o numerach 4H0265105E. Znalazłem kilka sztuk: http://allegro.pl/webasto-ogrzewanie-postojowe-vw-audi-4h0265105e-i6273185784.html#thumb/1 http://allegro.pl/webasto-4h0265105e-audi-a4-a5-a6-a7-a8-q5-i6504705756.html#thumb/1 http://allegro.pl/webasto-4h0265105e-i6539342869.html Będą pasowały do mojego auta? Druga sprawa to jaki muszę kupić sterownik i pilot do tego webasta? Znalazłem coś takiego ale skąd mam wiedzieć czy któryś będzie pasował? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-sterownik-webasto-pilot-8k0963271-i6174698688.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-sterownik-webasto-plus-pilot-8k0963271-i5070892064.html Trzecia sprawa to pompka paliwa, znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/pompa-paliwa-webasto-a4-b8-a5-a6-8k0261163c-igla-i5793375216.html#imglayer Musi być ta pompka paliwa o jakimś numerze z mojego rocznika auta czy pasuje obojętnie jaka z każdego rocznika A4 B8 ? W swoim aucie musze patrzeć czy np moduł komfortu obsłuży mi webasto czy wystarczy wykonać kodowanie?
  17. Napisałem maila i czekam na odpowiedź. Odważników na zdjęciach właśnie wgl nie ma...
  18. Przód nie będzie wystawał przy 255 35 i tym et 33?
  19. Witam, chciałbym kupić rotory 19 do Audi A4 B8. Mam zawieszenie 1BV, może mi ktoś powiedzieć czy te felgi z et 33 o szerokości 9 będą pasowały? Jaką oponę bym musiał do nich założyć? Czy te są oryginalne? http://allegro.pl/felgi-19-audi-rotor-a5-a4-oryginal-lubin-i6513202586.html#thumb/5
  20. mateusz16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś coś wie na ich temat? http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-ogrzewanie-postojowe-webasto-montaz-i6528115992.html
  21. Można w któryś pin podać napięcie żeby złodziejowi spaliło interfejs?
  22. mateusz16 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    We włoszech brak zabezpieczeń to częsty widok.
  23. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spróbuj przytrzymać, jak nie wypluje to z pozycji vcdsa można wyjąć. a jeśli nie wyjdzie, to rnse na stółWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk spróbuj przytrzymać, jak nie wypluje to z pozycji vcdsa można wyjąć. a jeśli nie wyjdzie, to rnse na stółWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ok, dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.