Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Generalnie różnica tylko 133KM
  2. Carbon szukam cały czas tylko nie wiem czy jak bym chciał kiedyś wkładać MMI z 2013 to czy ramka do okoła lcd będzie pasować. Zależy mi na takim zestawie by oprócz listw były jeszcze ramki czarne. Co do Banga. Słyszałem jak to gra dlatego tak specjalnie nie zależało mi. Zawsze można wrzucić coś nie "audi". Zobaczymy. Na razie moc.
  3. Szukam Rotiformów jakiś lub ori Rotorów.
  4. Troszkę już ogarnąłem wstępnie auto. Wyleciał do śmietnika wydech Millteka. Okazał się dość mocno zużyty. Miał parę nieszczelności i co najważniejsze! Haczył przy wjeździe na parking podziemny. Na jego miejsce zawitała seria (mega cicha ) która na dniach też wyleci i wskoczy setup MG Motorsport z elektronicznym sterowaniem przepustnicy. Bajer na dziewczyny Gałka od polifta. Może jeszcze przed świętami wskoczy ścięta kierownicą od RS5 polift. tuner TV. Idealne do korków w mojej pięknie rozprutej pod kątem ulic - Łodzi Z typowo eksploatacyjnych rzeczy to wpadły na zimę opony Michelin Alpin PA4 na ori 19''. Plany? - wydech - istny must have! - bixenon skrętny - zakupiony już. Trwają pracę nad zmianami soczewek na coś lepszego niż seria. - audio - odpuszczam B&O. Coś nie fabrycznego. - alcantara! - sufit i środki foteli z niebieskim przeszyciami. Ślina mi leci cały czas - heble od RS5 i ju. Cała reszta gra ------------------------------------------------------------------------------- Rozdział z A4 został zamknięty. Foto na pożegnanie Szczerze mówiąc zacząłem szukanie od A4 b8 avant 3.0 TDI, potem o włos nie wpadł by w moje ręce A5 2.0TFSI, aż ostatecznie zobaczyłem to cudo. W skrócie, miłość od pierwszego wejrzenia. W czwartek auto zlokalizowane przed audi.pl, a w sobotę już byłem w Krakowie je oglądać. Jechałem z myślą obejrzenia jeszcze S4 na większym wypasie, ale linia tej S5 i kolor mnie absolutnie rozjeb....ły. Co my tu mamy. Auto golas - fotochromy wew zew - MMI+ z hdd + BT - czujnik ciśnienia - xenon z ledem - roletki boczne - pakiet czerń - Audi Drive Select z regulacją tłumienia amorów i dynamicznym układem kierowniczym (ale to mądre wszystko...) - Sportowy mechanizm różnicowy - parktronic przód/tył z wizualizacja - czujnik zmierzchu i deszczu - tempomat - pakiet schowek - dodatkowe wyposażenie bagażnika - lusterka składane - karbonowe elementy (dolot) w silniku - wydech Miltek - kolor Sepang Blue. Podobno jedyne S5 w takim kolorze w Polsce... Autko z 2011, z magicznym przebiegiem 38 tys. Historia auta poznana, tak samo jak były właściciel. Co robimy? Wszystko - przede wszystkim soft i kółko kompresora. Celujemy w >450KM. - tuner tv - zakupiony - kamera - zakupiona - kierownica z S5 po lift (ścięta od dołu) - zakupiona - tylne lampy po lift - fotele niestety są w pełnej skórze bez wentylacji więc na wiosnę będę je obszywał od wew strony alcantarą. Rezanie to choroba więc pewnie wyjdzie sto różnych innych rzeczy Foto na razie z salonu. Realnie auto odbieram we wtorek po dwu tygodniowej batalii z leasingiem... Na razie się miotam tylko z zimówkami. Może ktoś podpowie. Chciałem kupić jakieś 18'' i naciągnąć na nie zimowe kapcie, ale... to niepowtarzalna okazja by w końcu wejść w rozmiar większy i dać na lato jakieś 20'' a na zimę obecne 19. Ktoś jeździ tu zimą na 19? Jak wrażenia z jazdy?
  5. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, ktoś chce kupić kierownice od S5 z airbagiem i łopatami przed lift?
  6. To się okażę
  7. Jak stanie przed domem to na pewno dam znać ---------- Post dopisany 18-10-2013 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 18:19 ---------- Sprzedane. Do zobaczenia
  8. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No niestety wierny jestem tylko jednym żarnikom OSRAM D3S Xenon XENARC ORIGINAL Żarnik Palnik 35W (3623957139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki typ żarników jest xenonie? D2S?
  10. Możesz się podzielić nr części potrzebnymi do sklejenie tej kamery w całość? Jakiś hotel masz w pobliżu domu? Jakbym przyjechał np. na 3 dni :decayed:
  11. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bry, chciałbym się przywitać. Zaczynam przygodę z B8. Może to nie A4, ale dość bliźniaczy model
  12. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj, 0:32 test na spostrzegawczość :grin:
  13. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki za info. Szukam czegoś na zimę.
  14. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Macie koledzy jakiś namiar na ori rotory 18'' z możliwością fv?
  15. Nie no, jak już robić burdel w temacie to po całości : P KAMERA COFANIA STEROWNIK AUDI A4 A5 8T0 907 441B (3481115141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taki zestaw jest wystarczający by się wpiąć w MMI 3G do A5?
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie chce nikt bidnej A4? : )
  17. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja zakładałem. Co jaki? Jaki kupisz taki bedzie, wszystko da się założyć Miałem od 1.8T. Co poczeba?
  18. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, szybkie pytanie. Jesteście łebscy to i pewnie na A5 się też znacie : ) listwy wewnętrzne carbon karbon Audi A4 S4 RS4 8K (3575381600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie to pasować?
  19. Mam nadzieje tylko że trafi do kogoś kto tak jak ja lubi poświęcić weekend na dłubaniu kolejne auto troszkę mniej czasu mi zabierze...
  20. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bierzesz pod uwagę że soczewki od Lexów są wielkości całej lampy w B5?:>
  21. Oby. Muszę mieć na felgi do nowego
  22. Oczywiście że Audi : )
  23. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-2004-a-288460/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.