Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dawaj opis bo mi się podoba :PP
  2. Właśnie to od niego kupiłem ;]
  3. Za dużo d*p oglądasz na dywizjonie
  4. Z czego chcesz skorzystać? Ja mam z B7 i próbuje od paru dni namierzyć skrzypienie. Gąbki już tam tyle nakładałem że zaraz mi auto siądzie na kole
  5. Bart-S, prawy boczek w bagażniku z taśmą pochodzi od B7?
  6. Też brałem od niego. Stan jak prosto z ASO.
  7. Po godzinie zabawy koniec końców nie odpaliłem CLH... Z tego co zauważyłem to mój panel (regulacja lamp + clh) nie ma w ogóle bolca dla 4 pinu. To może być przyczyną nie świecenie się ikonki CLH?
  8. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pojebauo was? toż to piękna damska fit pupa ;]
  9. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czasami się wejdzie na audizine i takie coś...
  10. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    E tam tańsze. Zależy mi na doświetleniu otoczenia samochodu. Kiedyś coś tu rozkminialiśmy.
  11. Pytam bo właśnie słyszałem właśnie takie opinie. Nowy nawet nie jest drogi w ASO bo kosztuje sto pare złotych.
  12. Pokusił się ktoś o wymianę centralnego głośnika na Bose? Czuć różnice?
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Typy, może ktoś potwierdzić czy dół lusterka Skody Superb (z doświetleniem otoczenia) pasuje do b6? Gdzieś mi migneło na forum że to jest ten sam element.
  14. Siema rezacze Macie jakiś pomysł gdzie w tym tunelu znaleźć miejsce na włożenie panelu sterowania?
  15. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam już satynę w aucie. Ten przełącznik kupiłem z czystej ciekawości czy podpasuje i co podpasił? Trzeba rezać. Na pierwszy rzut oka widać że nie pasuje Zupełnie inne gniazdko.
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam już satynę w aucie. Ten przełącznik kupiłem z czystej ciekawości czy podpasuje
  17. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przyszła mi dzisiaj paczuszka z przełącznikiem od A6. Wygląda BARDZO porządnie. Jak ori. Ciekawe tylko czy zadziała
  18. Folia folia. Tylko dach został z ori lakierem.
  19. Coś Ci się monitor pieprzy ;]
  20. RNS-E led + parktronic przód i jego kontroler od A3 = wizualizacja parktronika na RNSie jak w A6 C6 Przybliżysz?:>
  21. I tak byś nie miał kiedy zamontować
  22. Takie cuś.
  23. W Aso;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  24. Do tunelu US z b7 Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.