Treść opublikowana przez carrera369
-
Kolejne auto Fiat 500
Komu sprezentowałeś tego Eosa ? Żonie czy właśnie jakiejś nastolatce ?
-
moja Kobieta jak Lwica broni marki Audi :brawo:
- [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Myślisz, że Gonzol przejmuje się jakimiś opiniami ? Wszystko po nim spływa- SPRZEDANY A2 2005r, BHC, LZ5C, 17"+KW; RNSE+BT;
Raczej 205/40 R17- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Może takie ptaki latają w NL ? Tak jak griga-st obstawim kota- SPRZEDANY A2 2005r, BHC, LZ5C, 17"+KW; RNSE+BT;
Bardzo ładny kolor Twoje modyfikacje też ciekawe. Jaki rozmiar mają opony na tych 17" ?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zdecydowanie to jest abstrakcja - za te pieniądze możesz kupić całe R8 Chyba, że traktujesz ten wydech jako dzieło sztuki- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Bardzo dobry plan Stary front jest ładniejszy.- B8 TrOOOOp
Droższy niekoniecznie znaczy lepszy. Nie napisałem że droższe jest lepsze:whistling: Za to sugerujesz, że tańsze (za 45tys.) może być gorsze- B8 TrOOOOp
BMW się już znudziło i planujesz powrót do A4 ? Droższy niekoniecznie znaczy lepszy.- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Może przegięcie, może nie, ale na pewno jest z najwyższej półki Super kolor- [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Za co dostałeś bana na a3-club.net ? miałeś odmienne zdanie niż moderator ?- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Zrób proszę zdjęcie z boku samochodu na którym będzie widać kolor rotorów.- [B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Możesz zrobić zdjęcie na którym coś widać ? Tzn. z boku samochodu.- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Oczywiście sobie trochę żartuję, ale wygląda to, że ona wsiada i jedzie, później siedzi na miejscu pasażera i w końcu znowu wysiada jako kierowca Widzę, że nie tylko ja się czepiam szczegółów- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Drugi filmik zdecydowanie lepszy (nie tylko ze względu na atrakcyjną kobietę) Twoja dziewczyna nie ma prawa jazdy czy nie pozwalasz jej jeździć ?- [BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Inne opony to 225/45 R18.- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Bardzo ładny kolor Nie podobają mi się ciemne szyby. Widzę, że auto ma dość bogate wyposażenie- Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
stała na allegro najtańsza, zdjęcia z d*py i ta pojemność która dla zwykłego polaka jest wyrokiem ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- w GTSie jest miękka deska więc nie ma tragedii, półskóra w kuble podgrzewanym jest więc to jakoś wygląda.. w strone audi ? znajdź mi audi w automacie, pb v6, na jakimś fajnym wypasie w tych pieniądzach i min. 2002 r. NIE MA .. priorytety się zmieniły, we wrześniu będe miał córke, a tutaj i bagażnik jest spory i mam ISOFIXa... autko robi mi mój kolega który pracuje w ASO, przebieg i historia potwierdzona w 100 % Twoja kasa Twój wybór jak osobiście jak bym kasy nie miał to bym jeździł 80 b4 a później dozbierał na audi na wypasie. Aby Ci pasowało i Tyś był zadowolony Audi 80 B4 zamiast Vectry C GTS 3.2 V6 ? Do jazdy na co dzień ? Oczywiście każdy ma prawo wybrać co mu pasuje, co lubi i na co go stać. Mimo to bardzo mnie rozbawiłeś.- moje e61
Krawężniki właśnie po to są żeby na nie wjeżdżać - zarówno na sportowym i seryjnym zawieszeniu- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Na forum jak najbardziej się dyskutuje Nie zapominajmy, że to samochód Mirona- Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Pewnie wywóz odpadów albo koszenie trawników- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a kolega ma chyba jakies kompleksy zwiazane z przyciemnianiem szyb - co watek to tylko nie przyciemniaj, nie oszpecaj itp. Nie mam kompleksów. Mam wyśmienity gust.- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Naucz dziecko być twardym a nie miętkim - nie oszpecaj samochodu ciemnymi szybami Ewentualnie zamontuj mu roletki- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Po czym poznałeś, że to akurat Twój znaczek ? - [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style