Treść opublikowana przez Bielun22
-
B6 DIVISION
Dżozef bo z Naszego grona to Ty tylko jesteś gufniasz Artur PW Ci posłałem
-
B6 DIVISION
Jak to miła być opona to chyba złapałeś kapcia :grin:
-
B6 DIVISION
Z jozkiem uciekliście jak wołałem przy recepcji Ale nadrobimy spoko....loko ...Jozek niech Ci powie jak skonczylem pierwsza noc Niosłem go, daliśmy rade teraz w BT powtórka będzie http://www.ebay.de/itm/Aschenbecher-carbon-audi-s4-b6-/351234502692?pt=DE_Autoteile&hash=item51c7353024 ktoś mi zalicytuje ? Wujek pomógłbym ale wysył tylko na Dojczlandy.. kogoś tam trzeba szukać
-
SPOTY RADOMSKIE
ok 19 ...i tak się będziemy do 20 zjezdzac
-
B6 DIVISION
Bierz dobra cena no chyba że wolisz z aso za 900 zł Ja kupowałem tez z aledrogo ale dałem coś koło 300zł bo mnie cena w aso zagięła jedyne 880pln (ja się pytam za co?) .. ale widziałem już gdzieś na forum z niebieskiego plastiku takiego jak kolanka do FMIC.
-
SPOTY RADOMSKIE
obserwuj pierwszą strone tam będzie napisane kiedy i o której.. a tak w ogóle to Witaj w tej zacnej gromadce
-
B6 DIVISION
co to za zderzak?? napewno nie s-line co to za zderzak?? napewno nie s-line tu sa takie http://www.jcsportline.net/en/product-detail-250.html Ja mam taki zderzak a raczej cały pakiet ale tylko zderzak przód i tył założony... progi i lotka w garażu się walają...
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
nie dzięki ja już po kolacji
-
B6 DIVISION
Wandej 1:0 Bielun22
-
B6 DIVISION
plastelinaJak walki w dwaipol:decayed:Tapnięte z SGS5 i rzadkie jak olej w 2.0 ALT
-
B6 DIVISION
tu sie nie ma z czego śmiac tu trza płakac ;(
-
B6 DIVISION
Bielun już ją ujeżdża Jeszcze nie była ujeżdzana dopiero po 17 grudnia będę ją miętolił... jak chcesz mogę ci moją starą opierniczyć zaślepke z wytartym chromem na tej ramce wokół znaczka OOOO Heh, dzieki. Taka tez mam. Powiedz mi fla pewnosci jaki masz nr airbaga 3ramiennego. nie mogę Ci tego powiedzieć.... Bo moj jasiek jest 2500km ode mnie :;D:
-
B6 DIVISION
Bielun już ją ujeżdża Jeszcze nie była ujeżdzana dopiero po 17 grudnia będę ją miętolił... jak chcesz mogę ci moją starą opierniczyć zaślepke z wytartym chromem na tej ramce wokół znaczka OOOO
- B6 DIVISION
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
To ja tez sie przywitam
-
SPOTY RADOMSKIE
18 grudnia - czwartek...
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Wladi podjedz przed swietami ..." jaskiniowca" w akcji zobaczysz ale chyba tym razem u mnie bo mowi ze mu palce drętwieją na mrozie
-
B6 DIVISION
...Pewnie ze wiha
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Podświetlanie MEGA wyszło
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Moduł dziennych masz od kogla?
- B6 DIVISION
-
SPOTY RADOMSKIE
MCM pisz jakiegoś zlota przedświątecznego