Treść opublikowana przez Sitek77
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
W wozidle żony też są night breakery i to już prawie 2 rok - z tym że ona zrobiła 5tys km za ten czas ;-)
-
ESP mam wlączyć czy samo się włączy ?
Wyłączone. A nie jak sie palił trójkącik to nie odczułeś jego braku? ;-)
-
WTF....niekonczaca sie opowiesc...pomocy
Też obstawiam czujnik. Pytanie przez ciekawość - nie miałeś gwarancji jak brałeś nowego garreta, że po 12 tys regenerka a nie gwarancja?
-
Prawa osłona podwozia Avant
Czy z sedana pasuje? Wg mnie na 90% tak bo niby czym sie ma różnić a jeśli chodzi o łączenie z nadkolem to jeśli dobrze pamiętam na 3 kołkach (nachodzą na siebie otwory, wkladasz kołek i po robocie. Dawno temu zmieniałem jak najechałem na leżąca puszke tłumika na szczycie wiaduktu. Kupiłem w ASO bo przy wysyłce używki nikt nie zaręczył że dojdzie cała.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja raczej sonaxa używam i jest ok. Nie śmierdzi, zbiera ładnie i jak dotąd nie narobił żadnych szkód w lakierze i plastikach.
-
montaż podszybia
Jak mi zmieniał kolega szybę to jest ono tak zagięte i wchodzi w uszczelke z takim rowkiem. On to delikatnie podważał na brzegu i lekko wyszarpywał. Potem jak składał to przesmarował ja najpierw całą jakimś sprayem "poślizgowym" i weszła elegancko.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Mam 2 szt od prawie roku inie mam większych zastrzeżeń za wyjątkiem tego że jeśli będzie przekładany często za auta do auta lub ogólnie wyjmowany to styropiany są delikatne i trzeba uważać co by nie ich połamać.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Niewielkie opóźnienie jest szczególnie jak chcesz 2-3 utwory przeskoczyć to się można pogubić.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Tutaj nawet walker ne pomoże, masakra ;-)
-
Geometria kół Audi a4 b6
Nie wiem czy to ma znaczenie ale ktoś kto to robił wybrał B8 zamiast B6. Może nastawy fabryczne są inne aczkolwiek nie sądze.
-
[ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
Zbieżność nazw - to nie to. Na opolskiej jest Andrzej i Mariusz. Droooogo ;-) ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- Przy takim natężeniu pracy z odbieraniem maili może być problem. Szczerze to lepiej zadzwoń - jak mają i odbierają pocztę to Ci podadzą.
-
Polecane opony letnie
Letnie w 2 autach to Conti Sport Contact 3. Super sprawa. Jak na duży deszcz to Uniroyale rainsporty ale głośnawe i jak się zrobi +30 to okrutnie pływają.
-
Polecane opony zimowe
Ja juz na kolejnym pojeździe morduje Nokiany WRG2 i nie mam większych zastrzeżeń. Gorsze na mokrym od Conti TS830 ale za taką kasę ok.
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Widziałem na żywo białe matowe Q7 znajomego - jak dla mnie koszmar. Choć generalnie Q7 samo z siebie piękne nie jest.
-
Przyceimnione Szybki
U mnie wygląda to tak:
-
B6 Avant bez relingow
Coprawda 2 to B7 ale ogólnie widać jak to może wyglądać.
-
[ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
Wojtka ma nazwę SPEED SERWIS ale strony raczej nie mają. Inne opinie tutaj: Speed serwis wojciech wlodek vw audi seat skoda opinie komentarze
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ja w B6 mam concert II z emulatorem zmieniarki yatur i wszystko hula bez zarzutu. polecam.
-
[ALL] Kraków - Geometria Kół
Potwierdzam, wszystkie auta u nich robie, znają sie na rzeczy aczkolwiek przy pierwszej wizycie właściciel sprawia wrażenie irytującego. Swego czasu "kręcili kołami" nawet dla Kuzaja przed rajdami.
-
[ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
Równiez sie podpisuje, robiłem termostat - sprawnie, fachowo tyle że 2 tyg czekania.
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
Jak dla mnie to wioskowo troche. Jestem zwolennikiem ori reflektorów, wg mnie mało które tuningowe są znośne.
-
przeciemnianie szyb cena?
Powietrze z czasem wyjdzie ale jak mu paprochów naleci to bedzie profi ;-)
-
Przyciemnianie szyb
Zleć firmie. Ceny jak wszędzie pospadały w ciągu ostatnich lat bo coraz więcej osób się tym trudni jak też ceny folii są niższe. Jak bez przodów to 300-350 zł bez problemu ktoś Ci ładnie zrobi.
-
Wymiana termostatu WAHLER
Potwierdzam, też mam wahlera i działa bez zarzutu, temperatury sprawdzone Vagiem. Trzyma ładnie wskazówkę na środku podczas jazdy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mo ojciec takiego od 3 lat używa, szału nie ma ale spełnia swoją funkcje. Jak do niego dzwonie to słyszę jego i wszystko co się dzieje w aucie ale bez negatywnego wpływu na rozmowe. Za ta cenę wg mnie warto.