Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sitek77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sitek77

  1. W wozidle żony też są night breakery i to już prawie 2 rok - z tym że ona zrobiła 5tys km za ten czas ;-)
  2. Wyłączone. A nie jak sie palił trójkącik to nie odczułeś jego braku? ;-)
  3. Też obstawiam czujnik. Pytanie przez ciekawość - nie miałeś gwarancji jak brałeś nowego garreta, że po 12 tys regenerka a nie gwarancja?
  4. Czy z sedana pasuje? Wg mnie na 90% tak bo niby czym sie ma różnić a jeśli chodzi o łączenie z nadkolem to jeśli dobrze pamiętam na 3 kołkach (nachodzą na siebie otwory, wkladasz kołek i po robocie. Dawno temu zmieniałem jak najechałem na leżąca puszke tłumika na szczycie wiaduktu. Kupiłem w ASO bo przy wysyłce używki nikt nie zaręczył że dojdzie cała.
  5. Ja raczej sonaxa używam i jest ok. Nie śmierdzi, zbiera ładnie i jak dotąd nie narobił żadnych szkód w lakierze i plastikach.
  6. Jak mi zmieniał kolega szybę to jest ono tak zagięte i wchodzi w uszczelke z takim rowkiem. On to delikatnie podważał na brzegu i lekko wyszarpywał. Potem jak składał to przesmarował ja najpierw całą jakimś sprayem "poślizgowym" i weszła elegancko.
  7. Mam 2 szt od prawie roku inie mam większych zastrzeżeń za wyjątkiem tego że jeśli będzie przekładany często za auta do auta lub ogólnie wyjmowany to styropiany są delikatne i trzeba uważać co by nie ich połamać.
  8. Niewielkie opóźnienie jest szczególnie jak chcesz 2-3 utwory przeskoczyć to się można pogubić.
  9. Tutaj nawet walker ne pomoże, masakra ;-)
  10. Nie wiem czy to ma znaczenie ale ktoś kto to robił wybrał B8 zamiast B6. Może nastawy fabryczne są inne aczkolwiek nie sądze.
  11. Zbieżność nazw - to nie to. Na opolskiej jest Andrzej i Mariusz. Droooogo ;-) ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- Przy takim natężeniu pracy z odbieraniem maili może być problem. Szczerze to lepiej zadzwoń - jak mają i odbierają pocztę to Ci podadzą.
  12. Letnie w 2 autach to Conti Sport Contact 3. Super sprawa. Jak na duży deszcz to Uniroyale rainsporty ale głośnawe i jak się zrobi +30 to okrutnie pływają.
  13. Ja juz na kolejnym pojeździe morduje Nokiany WRG2 i nie mam większych zastrzeżeń. Gorsze na mokrym od Conti TS830 ale za taką kasę ok.
  14. Widziałem na żywo białe matowe Q7 znajomego - jak dla mnie koszmar. Choć generalnie Q7 samo z siebie piękne nie jest.
  15. U mnie wygląda to tak:
  16. Sitek77 odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4 B6
    Coprawda 2 to B7 ale ogólnie widać jak to może wyglądać.
  17. Wojtka ma nazwę SPEED SERWIS ale strony raczej nie mają. Inne opinie tutaj: Speed serwis wojciech wlodek vw audi seat skoda opinie komentarze
  18. Ja w B6 mam concert II z emulatorem zmieniarki yatur i wszystko hula bez zarzutu. polecam.
  19. Potwierdzam, wszystkie auta u nich robie, znają sie na rzeczy aczkolwiek przy pierwszej wizycie właściciel sprawia wrażenie irytującego. Swego czasu "kręcili kołami" nawet dla Kuzaja przed rajdami.
  20. Równiez sie podpisuje, robiłem termostat - sprawnie, fachowo tyle że 2 tyg czekania.
  21. Jak dla mnie to wioskowo troche. Jestem zwolennikiem ori reflektorów, wg mnie mało które tuningowe są znośne.
  22. Sitek77 odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    Powietrze z czasem wyjdzie ale jak mu paprochów naleci to bedzie profi ;-)
  23. Sitek77 odpowiedział(a) na mateo1597 temat w Audi A4 B6
    Zleć firmie. Ceny jak wszędzie pospadały w ciągu ostatnich lat bo coraz więcej osób się tym trudni jak też ceny folii są niższe. Jak bez przodów to 300-350 zł bez problemu ktoś Ci ładnie zrobi.
  24. Potwierdzam, też mam wahlera i działa bez zarzutu, temperatury sprawdzone Vagiem. Trzyma ładnie wskazówkę na środku podczas jazdy.
  25. Mo ojciec takiego od 3 lat używa, szału nie ma ale spełnia swoją funkcje. Jak do niego dzwonie to słyszę jego i wszystko co się dzieje w aucie ale bez negatywnego wpływu na rozmowe. Za ta cenę wg mnie warto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.