Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro sprawdzę czy nie mam
  2. Takie rozwiązanie jest w seryjnych autach wiec zgodne z przepisami.
  3. Auto miało przygode z przodu i pewnie ktoś nie podłączył sprysków później. Nie ma możliwości że tak wyjechało z fabryki ( chyba że sie myle)
  4. Trzeba było wołac na CB:) do następnego
  5. Montowałem takie urządzenia. Tylko że nie nazywały sie turbo timer a cenowo kosztowały około 60zł. Nie miały bajeranckiego wyświetlacza, ale spełniały swoją funkje.
  6. Nie wiem ale każdy sie upiera na ori webasto, tylko nie wiem czemu. Ja mam założone termo top i nie mam żadnego problemu. Sterowane z telefonu nie ograniczają mnie odległości. Cześci do ori są bardzo dorgie , serwis itp. Koszt webasta Termo top wychodzi ponad 1000zł z sterowaniem takim jakie mam. Fabryczne nie mam takich możliwości poglądu temperatury, napiecia itp.
  7. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyszucasz tył z halogenów montujesz światła do jazdy dziennej. (o ile nie używasz halogenów) Ja tak mam zrobione.
  8. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze możesz halogeny na dzienne przerobic
  9. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie podoba ale gościu miał wizje eh... Przodu nie widziałem może to i lepiej hehe
  10. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niezły wydech
  11. Chyba do kostki (pompki) ida takie jak do kostki ISO (20gr szt) .
  12. Ramka od Sline. Grill przycięty .
  13. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podrzuć co to za aplikacja:naughty:Sama aplikacja nic Ci nie da musisz kupić sterownik. Możesz kontrolować przez stronę internetową masz pogląd jaka temp jest w aucie , aku ile V , wykresy itp. No to dawaj co to za wynalazek:wink: GSM Control - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. domin79 myśle że do uruchomienia z ori
  14. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podrzuć co to za aplikacja:naughty:Sama aplikacja nic Ci nie da musisz kupić sterownik. Możesz kontrolować przez stronę internetową masz pogląd jaka temp jest w aucie , aku ile V , wykresy itp.
  15. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    webasto w aucie z telefonu starowane ? Tak. Wreszcie nie ma problemu z zasięgiem pilota i innymi ograniczeniami.
  16. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przygotowany na zime
  17. D2S czyli masz inna przetwornice która nie jest tak podatna na podróbki. Wiec nie masz czym się przejmować.
  18. Valet pro Dragons Breath Car pro IronX CAR PRO TRIX TENZI PRIX
  19. a jak dacie jeden mocniejszy siłownik a drugi seria to nie będzie lepiej? Faktycznie ma powera ta klapa ....
  20. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bd radio Herbert I Bierz w ciemno Chyba że coś małego to M-Tech LEGEND II ,UNIDEN 520 (i niedrogiego)
  21. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto ma w sedanie kamere cofania?
  22. Potrzebuje w Krak serwis telefonów może ktoś coś polecic (aktualizacja softu) .... może byc na priv
  23. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    harry19-19 chesz to bede w krak to spota mozna zrobic szukałem czegos w zakopcu ale sie późno opamiętałem i juz nic ciekawego nie było. W grudniu myślę wyskoczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.