Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
B6 DIVISION
Jutro sprawdzę czy nie mam
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Takie rozwiązanie jest w seryjnych autach wiec zgodne z przepisami.
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Ważne że sie Tobie podoba
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
W halogeny pasują nssc 510
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Auto miało przygode z przodu i pewnie ktoś nie podłączył sprysków później. Nie ma możliwości że tak wyjechało z fabryki ( chyba że sie myle)
-
Spotkania na drodze
Trzeba było wołac na CB:) do następnego
-
Turbo timer opinie
Montowałem takie urządzenia. Tylko że nie nazywały sie turbo timer a cenowo kosztowały około 60zł. Nie miały bajeranckiego wyświetlacza, ale spełniały swoją funkje.
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Nie wiem ale każdy sie upiera na ori webasto, tylko nie wiem czemu. Ja mam założone termo top i nie mam żadnego problemu. Sterowane z telefonu nie ograniczają mnie odległości. Cześci do ori są bardzo dorgie , serwis itp. Koszt webasta Termo top wychodzi ponad 1000zł z sterowaniem takim jakie mam. Fabryczne nie mam takich możliwości poglądu temperatury, napiecia itp.
-
B6 DIVISION
Wyszucasz tył z halogenów montujesz światła do jazdy dziennej. (o ile nie używasz halogenów) Ja tak mam zrobione.
-
B6 DIVISION
Zawsze możesz halogeny na dzienne przerobic
-
B6 DIVISION
Nie podoba ale gościu miał wizje eh... Przodu nie widziałem może to i lepiej hehe
-
B6 DIVISION
Niezły wydech
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Chyba do kostki (pompki) ida takie jak do kostki ISO (20gr szt) .
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
Ramka od Sline. Grill przycięty .
-
B6 DIVISION
Podrzuć co to za aplikacja:naughty:Sama aplikacja nic Ci nie da musisz kupić sterownik. Możesz kontrolować przez stronę internetową masz pogląd jaka temp jest w aucie , aku ile V , wykresy itp. No to dawaj co to za wynalazek:wink: GSM Control - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. domin79 myśle że do uruchomienia z ori
-
B6 DIVISION
Podrzuć co to za aplikacja:naughty:Sama aplikacja nic Ci nie da musisz kupić sterownik. Możesz kontrolować przez stronę internetową masz pogląd jaka temp jest w aucie , aku ile V , wykresy itp.
-
B6 DIVISION
webasto w aucie z telefonu starowane ? Tak. Wreszcie nie ma problemu z zasięgiem pilota i innymi ograniczeniami.
-
B6 DIVISION
Przygotowany na zime
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
D2S czyli masz inna przetwornice która nie jest tak podatna na podróbki. Wiec nie masz czym się przejmować.
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Valet pro Dragons Breath Car pro IronX CAR PRO TRIX TENZI PRIX
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
a jak dacie jeden mocniejszy siłownik a drugi seria to nie będzie lepiej? Faktycznie ma powera ta klapa ....
-
B6 DIVISION
Bd radio Herbert I Bierz w ciemno Chyba że coś małego to M-Tech LEGEND II ,UNIDEN 520 (i niedrogiego)
-
B6 DIVISION
Kto ma w sedanie kamere cofania?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Potrzebuje w Krak serwis telefonów może ktoś coś polecic (aktualizacja softu) .... może byc na priv
-
B6 DIVISION
harry19-19 chesz to bede w krak to spota mozna zrobic szukałem czegos w zakopcu ale sie późno opamiętałem i juz nic ciekawego nie było. W grudniu myślę wyskoczyć