Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tommy Gun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommy Gun

  1. Jako że jarzma 312 są już w drodze do mnie (dzięki devastation ) otwartym pozostaje pytanie w co zainwestować. Napewno nie wybiorę ATE Power Disc. Może macie jakieś sprawdzone zestawy, myslałem o czymś takim : Zimmermany zwykłe + klocki textar ?? Przejdzie to ? Nie ukrywam że wydatek będzie spory a chcę żeby wszystko grało na tip top. Czekam na wasze propozycje, a szczególnie osób które mają u siebie 312-tki od dłuższego czasu.
  2. Wczoraj w magazynie auto-świat albo motor (już nie pamiętam dokładnie) był opisywany passat 1.9 tdi z przebiegiem ponad 500 tys. Silnik cały czas eksploatowany na oleju 5w30. To tylko na potwierdzenie że pełny syntetyk można lać bez względu na przebieg...
  3. Ogarnij termostat i sprawdź czujnik temperatury. Wyczyść IC, wypal kolektor ssący i jak ewidentnie czujesz że auto słabnie w ciepłe dni to pomyśl o nadkolu s4 - zmniejsza nieco temperaturę w dolocie.
  4. W Polsce wszystko jest możliwe...
  5. Słuchajcie a jak wygląda sprawa ze zmianą kierownicy w roczniku 99 po II lifcie. Sytuacja wygląda tak, w swoim starym zeciorku r.95 mam założoną kierę od s6 - stan mega igła. Myślę sobie, wszystko ładnie pięknie, odkręcam poduszkę w nowym nabytku rocznik 99 i tu zaczęły się schody. Kierownica jest przykręcona jakimś specyficznym "czymś" wygląda mi to na klucz spline. Druga sprawa, oprócz żółtej wtyczki jest jeszcze jakiś mały ori drucik, najprawdopodobniej od klaksonu ??? W starym aucie po zamontowaniu kiery esowej, zaczął trąbić przy skręcaniu. Elektryk zamienił biegunowość i wszystko gra do dzisiaj, tylko zostaje pytanie czy nie pierdyknie poducha w nowym aucie jak bym to po prostu podpiął ??
  6. Tommy Gun odpowiedział(a) na k0za temat w Audi A4 B5
    Dev daj na PW cały koszt + dane do przelewu.
  7. Tommy Gun odpowiedział(a) na k0za temat w Audi A4 B5
    Dev, jeżeli posiadasz jeszcze komplecik takowych do avanta afn rocznik 99 w kolorze czerwonym to biorę od ręki.
  8. W wielu przypadkach jak silnik jest na wymarciu i spala olej to wali do odmy na maxa tak że zasyfia filtr powietrza.
  9. Zawalony na czarno filtr powietrza.
  10. Powiem wam najciekawszą rzecz, ponieważ sprzedaje teraz swojego zeciora który był/jest zmodzony na 130 hp. Władowałem do niego właśnie kolektor od awx z flanszą (wyczyszczony) i nawet to wszystko hulało. Ale ostatnio zrobiłem zamianę (zakładam go do nowego auta) i zamontowałem stary kolektor 1z, który na szybko wypaliłem i wyczyściłem wspomnianym środkiem. Skutek - auto zaczęło poddymiać na czarno, gdzie z AWX tego nie było. Skłaniam się ku teorii, że jednak przepływ powietrza robi swoje i auto dostawało go więcej. Miałem też wrażenie że po tym kolektorze minimalnie spadło spalanie... Co wy na to ??
  11. Tak przy okazji - jakby ktoś potrzebował skutecznego środka do wyczyszczenia kolektora z tego mazidła, to polecam płyn do czyszczenia kominków. Można wypalać, choć śmierdzi to na potęgę i jest nieco widowiskowe zwłaszcza w nocy. A czy ktokolwiek z was miał odczucie że po założeniu tego kolektora, dół zrobił się nieco słabszy ??
  12. Witam, wertuję sobie info na temat montażu kolektora od AWX wraz flanszą i nie ma na ten temat jednoznacznych spostrzeżeń. Widzę że wszyscy którzy dłubią turbo od AWX i ogólnie dorzucają koksu zakładają ten bajer w pewnym momencie. Jaki wpływ na pracę silnika ma montaż tego kolektora ?? Czy jest to fizycznie możliwe że przez większy, lepszy przepływ powietrza spada spalanie ?? Fajnie gdyby ktoś rzetelnie przedstawił sens montowania tego wynalazku
  13. Niby ładnie pięknie ale to tak, jakbyś z Baranówki jechał na Zalesie przez Głogów Małopolski
  14. Witam, wczoraj przełożyłem radio ze swojej starej A4 1995r - był tam zamontowany Audi Concert na płytki. W nowym nabytku, a4 rocznik 99 był kaseciak Chorus i wszystko na nim grało. Pierwsza rzecz to brak podświetlenia radia w roczniku 99 no i grają tylko głośniki z tyłu... Druga czy sygnał z RDS jeżeli był wyświetlany na starym radiu, tutaj będzie śmigał czy to także wymaga przeróbki ???? Proszę o pomoc i waszą poradę
  15. Dzisiaj przed 7.00 leciał na Rzeszów Avanturnik z ramką klubową na blaszkach 06665. Od Lotosu aż do wielkiej przejazd klubowy
  16. Ale się pitolicie z tymi łącznikami - FMIC - Największa oferta części tuningowych: łączniki silikonowe, intercoolery, zawory blow off, wastegate, MBC, Ecumaster oraz innych mierzycie średnicę wewnętrzną (montażową) starego łącznika, podajecie wymiar i długość, do tego obejmy na klucz 13 i trzyma się na wieki wieków. A nie jakieś wynalazki z aso, od traktora czy zaporożca...
  17. W wolnej chwili polecam wam zajrzeć w poniższy link: Serwis WULKAN - Wymiana oleju Toru, wymiana filtrw samochodowych w Toruniu, serwis oleju w samochodzie Toru, przegld oleju samochodowego Toru, przeglad oleju toru, wymiana oleju wocawek bydgoszcz Już lepiej chyba nie można..
  18. Jak ktoś byłby zainteresowany to będę miał na sprzedaż prawie cały komplet potrzebny do swapa na sterowanie podciśnieniowe: - turbo AFN - wąż od odmy - wąż od filtra powietrza do turbo - gruszkę podciśnienia - całą instalację wężyków podciśnienia - kolektor wydechowy - sterownik 16 bitowy - przewód odprowadzający olej z turbo Miałem przerabiać swojego zeciora ale kupiłem nowsze auto i kwestia sama się rozwiązała
  19. Danu44, pełen szacunek za doradztwo olejowe ;-)
  20. Trasa przez Łódź jest w porządku, przed Łodzią masz dodatkowo bardzo fajną karczmę z pysznym jedzeniem. W dodatku samą Łódź w nocy przejeżdża się bardzo sprawnie. Nie ma też chyba sensu pakować się na Poznań, droga na Toruń jest rewelacyjna. Troszkę problemów możesz napotkać w Bydgoszczy, w pewnym momencie można przegapić skręt i potem się nadkłada drogi przez miasto. Uważaj na patrole z suszarką we Włocławku, zawsze jak tamtędy przejeżdżałem to panowie czychali na kierowców. Na sam koniec trasy musisz bardzo uważać na małe wioski przed Koszalinem, często gęsto patrole stoją za zakrętem, nie zapomnę jak przez dłuższy odcinek siedział mi na ogonie Golf V, w końcu mnie wyprzedził i po 0,5 km stał już na poboczu
  21. średnica: 3 mm, 2 metry spokojnie wystarczą - zajrzyj na stronę FMIC - Największa oferta części tuningowych: łączniki silikonowe, intercoolery, zawory blow off, wastegate, MBC, Ecumaster oraz innych
  22. Ja zgodnie z zapowiedzią po zakupie mojego AFN'a rocznik 99, przebieg 257 tys., zrobiłem mu lewatywę płukanką Liqui Moly a potem olej Liqui Moly Diesel Synthoil 5w40. Że też mi się nie rozszczelnił gdzieś po drodze, za to jaka kultura pracy..... Fakty są takie że nie interesowało mnie na jakim oleju jeździł ktoś przede mną, ważne że teraz jest czym smarować i za olej nie mogę się w najmniejszym stopniu wstydzić.
  23. Wczoraj miała miejsce polerka kominów, przy okazji wypatrzyłem podwieszki wydechu do wymiany ale to pikuś. W sklepie odebrane wszystko paski, rolki srolki, napinacze dzikie węże + pompa wody + termostat z aso a w przyszłą sobotę wymiana. Powolutku oswajam się z nowym nabytkiem a w głowie rodzą się pomysły co do przyszłych zmian. Na dzieńdobry chciałbym polepszyć nieco hamownię, zarzucając jarzma 312 , a jutro zakładam kolektor od awx wraz z flanszą.
  24. To po jednym i przynajmniej się człowiek nie zatrze Pamiętacie taki film jak "Żandarm i kosmici" w którym to kosmici pili olej, hehe ciekawe czy Srastrola czy na Motulu śmigali. Ot taki mały OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.