Treść opublikowana przez fahrenheit
-
Formuła 1 2008
pragmatyzm bmfuu mnie rozwala... planowali wywalczyc w rownej walce pierwsze zwyciestwo i gdzie ono???? Canada?? FUKS, FART etc... nawet Robcio nie byl zadowolony.... maja kersa, zobaczymy na ile, a i ten jeden punkt, co Mario z niego tragedii nie robil. Inne zespoly normalnie stosuja "team orders" i w takiej robocie to normalka. Przepuscil Rai. Mass., Kov. Ham. tak czy srak, mniej lub bardziej widowiskowo, punkty sie licza i liczy sie tylko mistrz. Kibicowalem Massa'ie bardziej niz Kubicy, ale nie dlatego ze wydaje mi sie, ze Kubek olal to GP, ale.... jakos lubie Filipka Masse
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
579
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
567
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
spytaj sie zony bo i tak wezmiesz taki srodek jaki jej sie bedzie podobal....
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
554
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
516
-
Strefa Śmiechu
...czysta poezja... usmialem sie do lez... :polew:
-
Szybka naprawa komputera
plyty gigabyte maja taka opcje jak express recovery, wciskasz f9 przy starcie i robi kapsule na dysku twardym. raz zrobiona kapsula moze co poniektorym sluzyc przez lata...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
- Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
Gratulacje!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:- Strefa Śmiechu
...a ja bym mu odpowiedzial, ze: pies i zoo.... ....i niech by sprobowal powiedziec mi, ze nie mam racji...- [ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
, gratulacje, super- [ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
jakies mies. temu podziwialem czarna A5 po ABT, no maszyna, wlascicielka tez , ale dzis to stalem jak wryty przed bialym RS6 . Tarcze hamulcowe wielkosci moich kolek, a go sc na to : "... no jak sie hamuje z 340 to...". 750 Horse Power, chociaz mial jeszcze opcje na 790 koni. Mowil, ze evo IX to chyba stalo jak sie spieli, a do tego to kombi, taki rodzinny samochod, a i wygodny. sie rozgadalem... jak ktos tam napisal: masz jaja, bierz bialy...- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
453- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
428- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
415- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
- Co zrobić z taka kasą
developerka, "holding", etc...- nasze hobby / co lubimy
nie, ale moze kiedys, na jakims spocie zagramy na maskach naszych :drool:- nasze hobby / co lubimy
Mówisz, że w tenisa grałeś. W jakim klubie? Z małopolski widzę jesteś to może się znamy nawet to byly mistrzostwa polski LZS'ow, a bylem wtedy w podstawowce i raz juz w sredniej... z racji roznicy wieku raczej sie jeszcze nie znamy...- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
387- Strefa Śmiechu
69 - zgadza sie, ale ta pierwsza cyfra to cos malawo, moze dwie pierszwe , seTka726 nie pomieszales czegos napewno :>...- nasze hobby / co lubimy
spadlem z krzesla, ze smiechu :polew: ... no takich dwoch jak was trzech to ani jednego nie ma no i poker oczywiscie... _________________________________________________ wymoderowalem co nie co bo to pisalem lekko zanietrzezwiony...- jest jest jest wygrana PL z CZ
po wczorajszym meczu ze Slowacja nie mam watpliwosci, ze to nasi grali to bylo jak w mistrzostwach swiata, czy euro...- Urodziny "Prezesa"
Sto Lat, Sto Lat, Sto Lat Niechaj Żyje Nam !!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski: - Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz