Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. dobre foto wnętrza Michale. ale trochę chyba się zlao
  2. hmmm, ciekawe jak będzie wyglądać, chociaż dalej sądzę że zginie troche na aucie, albo srebro albo jakiś kolor może?
  3. Ty no spoczko ta sesyja się zapowiada
  4. nie trochę wisi
  5. Po otwarciu obojętnie jakich drzwi zapala się lampka w podsufitce i nogi. Po zamknięciu przygasają oraz przy zamkniętych drzwiach jak włączę lampkę zapalają się nogi Dzisiaj kolejny mod wpadł mianowicie końcówki tłumika. Teraz trochę wisi bo gumy są już wyrobione, na dniach zamontuje nowe i będzie dobrze http://img716.imageshack.us/img716/1164/img0164wb.jpg co tak nisko od zderzaka te końcówki?
  6. miałem przyjemność jechać Corvette ale Z06, 550 koni w zupełności wystarcza, 3 paki nie wiadomo kiedy
  7. jakie tu masz opony i jak szerokie są te koła? Auto świetnie się prezentuje
  8. aj smel som gud pikczers or iwyn mułwi
  9. kitram na ledy ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg wsadź polifty lepiej a co do kół to bym dał srebrne normalnie, bo całe czarne jeszcze w macie zginą na aucie
  10. aaaa nagrałbyś coś jak to przyspiesza kozaczek auto, tyle tylko mogę powiedzieć
  11. nadają się, trzeba tylko umieć jeździć na glebie i trzeba to lubić
  12. a co chcesz się zamienić? hhehehe nie, chyba nie. 18stka za duża by tu była. Jakiegoś BBSa RSa bym tu wrzucił w 17stce
  13. Sympatyczny mietek. Koło bym dał jakieś bardziej klasyczne dla Niego
  14. i co najlepsze wszystko zaczęło się przez vódę... Zaczęło się od znaczka S4 na klekocie ogarnijcie troszeczkę i niech ktoś zrobi tu porządek
  15. Ładnie przyspiesza a dźwięk rozkłada na łopaty na tym filmie z zabaw na śniegu to Ty byś stuknął latarnię?
  16. Na zdrowie Tylko zainwestuj w dobre mleczko ! I nie jaraj w samochodzie bo wszystko śmierdziało fajami z 200 metrów :polew:
  17. ja w zeszłym roku już na zimę podniosłem 3 centy kiedy to lato znowu będzie
  18. 60 z wysylka---------- Post dopisany 14-01-2013 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 15:51 ---------- 60 z wysylka zima stajl http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/20130114_113742-001_zpseb14d884.jpg wośp i po wośpie, możesz spowrotem wrzucić stal coś wysoko stoi
  19. coraz bardziej mnie ciśnie żeby wysłać do Raggi graty do obszycia elegancko to wyszło !
  20. krzysztof daj spokuj sobie ja to biore na luzie amen!
  21. kozak BIxy w soczewce i dioda do jazdy dziennej w długich
  22. Solidny egzemplarz Kupuj gwint i ładuj jakieś duże koło z prawilnym naciągiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.