Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. jest gdzieś temat w dziale zrób to sam jak po kolei zmienić podświetlanie przelutowując diody
  2. jeeeeeeahh zaoszczędzę w tym roku na prezentach.. :polew: obszyjesz zone? Żonie uszyję torebkę, córci misia ze skóry i alcantary , bratu mieszek do samochodu, szwagierce bransoletkę ze skóry naturalnie, ...a zaoszczędzone pieniądze wpierdole w samochód :polew: hahaha :> i prezenty z głowy
  3. Szukałem na allegro i taki full komplet za 1800 jest... trochę przesada chyba :/
  4. ile mniej więcej kosztuje taki zderzak z pełnym osprzętem? (belka, spryskiwacze, halogeny, kratki i nakładki na spriskiwacze)
  5. junior_tdi odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    fantazja Cię poniosła? w takiej e30 zapewne fantazja często ponosi... głównie bokiem
  6. junior_tdi odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    konkret gleba
  7. szukam i szukam i znaleść nie mogę: Duża będzie różnica pomiędzy wtryskami 216+soft a wtryskami 230+soft?
  8. taki setup ma michał_s87 jeśli zdrowa pompa to te 170 złapie, a koszty proste do oszacowania - 1600 PLN - kompletne hybrydy 230, same końcówki 1350zł http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=332478 raczej taniej nie znajdziesz, jesłi same końcówki to dolicz min 200zł za złozenie u pompiarza - turbo BRD, załóżmy że to 1300zł http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=turbo+BRD - kolektor AWX, najtańsza oferta 50zł+KW http://allegro.pl/kolektor-ssacy-sharan-galaxy-alhambra-01-1-9-tdi-i1905305107.html Do tego dorobienie flanszy drugie tyle albo i więcej - FMIC, jeśli sam robisz to cooler i koszty materiału, jeśli chinol to z rurkami zmiescisz sie w 500zł :gwizdanie: http://allegro.pl/intercooler-550x140x65mm-od-fmic-pl-i1918110671.html 325zł +KW http://allegro.pl/redukcja-silikonowa-57-63mm-lacznik-dolot-fmic-i1871702988.html 30zł x 2 potrzebna na wyjscie FMIC w przypadku chinola http://allegro.pl/w-wa-kolanko-stal-nierdzewna-50-8-x1-5mm-kwasowka-i1917553852.html conajmniej 4szt po 24zł - opaski zaciskowe 6szt, po dwie na redukcje i po jednej na strone wyjsciową orurowania 6x5zł - przyda sie ze 30cm prostej kwasówki - robocizna, jeśli sam nie spawasz to ze 150zł poleci :gwizdanie: bo to kwasiak - uszczelki pod kolektor itp 50-70zł na gotowo ze śrubami Jeśli sam nie składasz - złożenie tego wszystkie do auta, zamontowanie turbo 100-200zł, wymiana wtrysków pewnie z 50zł skasuje, zabawa w spasowanie FMIC do zderzaka (widzi mi sie mechanika) - strojenie 1200 Dodatkowe koszty to map sensor + 50zł, ale trzeba robić już dolot z kwasu do samego kolektora wiec koszty materiałowe wieksze i spawanie dochodzi Ja 1.5m prostej rury wytargałem za 50zł kiedyś, a tyle gdzieś trzeba liczyć wtedy na całosć, plus min. 3 kolanka 90st(jedno na pół co by było 45) Mozliwe że będziesz miał do zmiany węże gumowe z racji nieszczelnosci, to juz 50-100zł wiecej Wiec jak nie patrzeć z robotą i strojeniem trzeba mieć 5tys Po strojeniu zapewne z dnia na dzień poelci sprzęgło, a jak duzy przebieg to warto tez pomysleć o nowym dwumasie, wiec jeszcze do tego doliczysz 1700zł+ robocizna za komplet sprzegło AWX + dwumas Dzięki za obszerną odpowiedź właśnie jak liczyłem to też coś koło pięciu koła mi wychodziło za takie bjery
  9. junior_tdi odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    w 1szym poście są zdjęcia zaraz po zakupie na starych blachach w wątku już masz wkz'y :> ou shit no trudno, obym spotkał Cię gdzieś na trasie hehe solidna betunia
  10. podpinając się pod temat ile tak +,- wyciśnie się z AFN'a po założeniu FMIC'a, kolektora AWX, turbo BRD, wtryskach 230 + program? ile mniej więcej to może kosztować? i ile może wypluć KM na takiej konfiguracji?
  11. junior_tdi odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    widze po blachach że z okolic gostynina jestes, ta? macie jakieś spoty, chętnie bym zobaczył na żywo tą gablotę
  12. rs4 przejrzyj ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224223.0;highlight=gdzie+ramki+na+zegary
  13. muszę drugą klapę kupić i dopiero modzić
  14. w sumie temat można zamykać, przegrzebałem forum i zamówiłem ramki stąd: http://www.didotuning.pl/
  15. Dzięki! może ktoś się orientuje jak to jest z tym moim licznikiem, nie mam za dużo wolnego czasu na ogół, chciałbym raz wyciągnąć zegary i zrobić je jak należy
  16. w ramach małych wykopek odgrzebuję temat. chce u siebie przeprowadzić taki sam zabieg, zmienić na białe podświetlenie, czy do takich zegarków (99 rok): będę mógł zastąpić żarówki białymi diodami r5?: http://moto.allegro.pl/diody-r5-b4-w-oprawkach-do-zegarow-audi-a4-astra-g-i1911133099.html
  17. Witam! Czy ktoś posiada ringi na zegarki firmy "JOM" ? http://moto.allegro.pl/jom-chromowane-ramki-ringi-na-zegary-audi-a4-a6-b5-i1874266440.html Jakieś opinie? nie połamią mi się czy zakładaniu? miałem pare części JOM'a do poprzedniego auta i nie wspominam najlepiej tych części, jak jest z tymi ringami? z góry dzięki za odp
  18. idąc w ten deseń osobiście bardzo podobają mi się BBS LM: http://stores.502motorsports.com/catalog/bbs_lm_ci3_l%2017%2018%2019%2020.jpg dodatkowo w jakiś "j**nięty" kolor http://www.freshfix.net/wp-content/uploads/2011/04/image-93.jpg :decayed:
  19. w galerii B5 jest dużo amerykańców, ogólnie nie dodostania taka klapa w werji avant, chyba że import z USA :gwizdanie: no właśnie od jakiegoś czasu szukam i szukam i szukam i bez sensu to szukanie... dlatego myślę samemu wyrezać takową. SoMeS mi co nie co wytłumaczył jak się do tego zabrać bo On sam u siebie robił tyle że do sedana, ale działania i tu i tu takie same przeca
  20. Pany, a macie zdjęcia klapy US do Avanta? można coś takiego dostać? jeśli nie to biorę spawarke, szpachle i jazda [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 09:51_________________________________________________@up
  21. podpinając się pod temat - czy ta pasta FARECLA: http://allegro.pl/farecla-g3-250g-najlepsza-pasta-polerska-gratis-i1924955547.html poradzi sobie z rysami, które mi zrobił pies pazurami? (rysy nie są do podkładu)
  22. to B5 wychodziły w wersji ALLROAD ? :> heheh miejmy nadzieję, że ta zima szybko minie bo same kozy na ulicach
  23. zdrooooowy setup [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:32_________________________________________________już masz jakieś plany co do koła na przyszły sezon?
  24. tutaj to raczej Air Ride

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.