Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
dokładnie mój niestety też nie przyjmuje
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Zawartość dodana 0 minutes later Zawartość dodana 1 minute later Zawartość dodana 2 minutes later Przepraszam, że autko brudne i zdjęcie robione kalkulatorem ale ori lotka leży właśnie tak kleiłem na taśme i klej
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ą Ę PETARDĘ Ty stary pierniku nawet nic nie połamaleś
-
B8 TrOOOOp
hehehe jakbys był blond pięknością z cycusiami Super DD powiedziałbym aj laff juuu dzięki muszę poczytać ostatnio jakość chińska nie jest taka zła może ze dwa lata by wytrzymały
-
B8 TrOOOOp
oo widzisz i teraz normalnie należałby Ci się pocisk za tzw wymądrzanie się... ale że jestem zmęczony to wybaczę CI Twoją importunancję wyraźnie napisałem ze chodzi mi o końcówkę, mało tego wiem że istnieje jej potoczna nazwa (w sensie tego efektu wypalenia) bo kiedyś znalazłem ale zapomniałem i teraz znów szukam... więc nie wymądrzaj się jak nie wiesz i sam poszukaj wydechy z tytanu to ja doskonale wiem że są jak i pewnie pół forum.. ja chce same końcówki a też takowe są
-
B8 TrOOOOp
poprosze zatem link prze Pana
-
B8 TrOOOOp
http://jdl-performance.blogspot.com/2014_06_01_archive.html Panowie pomocy jak sie zowie potocznie taka koncowka wydechu z tymi przebarwieniami od wypalania na niebiesko.. ??
-
Wakacje w Chorwacji
http://www.makarska-promajna.com/en/apartman-bojka.html proszę mają też jeden domek w Baska Voda
-
B8 TrOOOOp
No przeciez one bardzo slabo swieca i przestrzen nog jest mala to jeszcze podswieca ale caly duzy bagaznik to nie ma sensu... jedyni modul smd jak mowi Kolega Komoornik
-
B8 TrOOOOp
a niby dlaczego?? mnie np bardziej podobają się lampy led przód niż neon .. i najchętniej wsadziłbym zderzak z polifta ale zostawił lampy z przedlifta.. co niestety się nie da dlatego rozważam dwie opcje front przedlift ale wersja sport z aluminiową dokładką (cena aso 2230) gdzie tu taniość lub competition polift (a rozważam to nadal mimo że zderzak competition juz dawno leży w domu) poprostu są różne możliwości ps ja poki co jeżdże właśnie tak tył full lift przód full przedlift
-
B8 TrOOOOp
Z ciekawosci spytam ile kosztuje taki set ??
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
No Paaanie pełen szacunek i za wspanialy samochod i za wspaniala opowiesc ale w moim mniemaniu i za wspaniale podejscie do zycia a i przedewszystkim motoryzacji dla mnie niebywala frajda bylo przeczytac twoja opowiesc
-
B8 TrOOOOp
8K0863278L http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2009/drive_standart/636/hg_ug/863/subcategory/863055/part_id/260322/lang/e
-
B8 TrOOOOp
Skoro zakladajac kiere z polifta nie trzeba zmieniac tasmy by dzialalo to raczej tak
-
Wymiana Tylnich światel
Po tym jak zobaczylem cene nawet nie chce mi sie komentowac... naprawde chcesz na to wydac 700€ ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Strzasznie jasno jest :/- [B6 AVF] by Edyta
heh noo ba no to budujemy nowy garaż albo podjazd trza zmienić do garażoof zawsze mówiłem do niebieskiego tylko złote felgi chociaż jakby nie patrzeć Jędrek też ma zarypiście zrobione felasie- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Pany jest u nas jakiś kolega forumowicz co sprowadza auta i ma autohandel dobrze pamiętam ?.. Miszka czy jakos tak ?- B8 TrOOOOp
No ale bezpieczniki to chyba nie wszystko a komunikacja nie idzie przez bezpieczniki przeciez, a sprawdziles wiazki skoro koles robi 3 razy sterownik to chyba raczej sprawny...- B8 TrOOOOp
Taaa tylko przejedz tak 30 km- B8 TrOOOOp
Co chcesz odpinać ? Zakładasz inny zderzak i tyle nie tak hop siup bo ja tak zrobiłem i teraz choćbym się uparł to nikogo nie zaholuję do domciu bo nie mam jak wkręcić haka do holowania.... więc zakup belkę zderzaka i wymień jak należy a napewno hak jest ori może tylko dokładany i nie trza wykodowywać nic....- B8 TrOOOOp
Hehehhehehe petardaaaaa - B8 TrOOOOp