Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sasza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sasza

  1. Jak mi dasz skrzynke wódki to Ci będę całe wesele śpiewał...
  2. Widziałem, macałem, nawet rezałem. Ładne auto, moim będę dążył podobny kierunek. Michał, xenon z allegro czy ori ?
  3. dajesz na stałe masę na pin 25 -Bonnet w zielonej 32 pinowej wtyczce, i sensor nie krzyczy Jakoś nie działa.
  4. Jeżeli fabrycznie masz fis to do 3-go stopu jest puszczony osobny kabelek z przodu auta. Jeżeli podłączysz do lampy będzie wywalać błąd. Przewód jest koloru chyba czerwonego z czarnym paskiem. Najlepiej miernikiem sprawdzić. W sumie dla pewności mozesz zobaczyć nad półką tą pod kierownicą, czy twój przekaźnik kontroli żarówek obsługuje 3 stop.
  5. masz pin do licznika? Przed przekodowaniem logowales się do licznika?
  6. możesz dołożyć jakiś dodatkowy wskaźnik
  7. Panowie a jak to wkońcu jest z sensorem poziomu oleju ? trzeba dawać czujkę czy można jakoś zutylizować ten błąd ? chodzi o polifta
  8. Prędzej krańcówka w klapie nie łączy, bądź wiązka od klapy jest uwalona.
  9. Panie montuj odrazu 16 cm, w dziale warsztat jest opisanie jak zrobić, będzie 100x bardziej zadowolony.
  10. Jeżeli już, to po pierwsze kolego sprawdź styki w pająku. Na drugi ogień sprawdzanie silnika wycieraczki na krótko - jeżeli nie trybi to walnięta jest wiązka łącząca budę auta z klapą. Boczek jest albo na wktętach albo zatrzaskach. Jeżeli brak wkrętów musisz po prostu podważyć zatrzaski i ładnie wyjdzie.
  11. No właśnie zasilanie już ogarneliśmy, tylko jeszcze męczymy obrotomierz i czujnik ciśnienia oleju bo coś trybić nie chce. ;/ Poza tym wszystko już śmiga. :-)
  12. Kurde no to jestem w kropce. Ktoś może z forum ma elsę ?
  13. Tak tak, rozpiske pinów. No właśnie nie wiedziałem gdzie tego szukać. A elsy nie posiadasz czasem ?
  14. Nie wiem czy tam takie coś jest. Potrzebuje dwóch schematów a mianowicie kostek tych którymi łączymy wiązkę z komory silnika z wnętrzem pojazdu. Tam jest ich 4, biała, zółta, pomarańczowa i czarna. I potrzebuje rozpiske do 1.9 Tdi 110ps AFN 2000r polift i do 2.5 Tdi nie wiem jakie oznaczenie ale też 2000r i polift. Dzięki z góry za pomoc O te chodzi: http://www.google.pl/imgres?q=kostki+ecu+a4+b5&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1280&bih=828&tbm=isch&tbnid=h9HNrjJCVVAsbM:&imgrefurl=http://angliki.info/f26/audi-a4-b5-montaz-klimatronika-2117.html&docid=hdNeFo25cqcl2M&imgurl=http://img651.imageshack.us/img651/5863/p1010080y.jpg&w=1600&h=1200&ei=4XhaT-vLLYnntQbX-ICdDA&zoom=1&iact=hc&vpx=429&vpy=164&dur=2802&hovh=147&hovw=212&tx=146&ty=102&sig=109665097822438496706&page=1&tbnh=147&tbnw=212&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:1,s:0
  15. Witam. :-) Mam pytanko, posiada może ktoś z tu obecnych taki programik jak etka ? Potrzebuje jednego schemaciku.
  16. Widziałem pomarańczowego golfiacza V oklejonego od dołu do 3/4 drzwi i do tego dach, to muszę przyznać szał macicy na ulicy.
  17. Podepnij vag'a i zobacz błędy, może to poprostu licznik wariuje, albo moduł komfortu
  18. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a3eeefd7d77f3627 Prawy dolny róg ramy drzwi. ---------- Post added at 14:59 ---------- Previous post was at 14:58 ---------- Musisz tak ustawić aby nic o nic nie ocierało, drzwi się lekko zamykały i uszczelka ładnie przylegała. Ot cała instrukcja.
  19. Pamiętaj aby przed przyklejeniem dobrze odtłuścić powierzchnię.
  20. zależy czy masz źle ustawione całe drzwi, czy tylko ramę. Jeżeli drzwi to musisz regulować na zawiasach. Jeżeli ramę, to zdejmujesz boczek, dalej po bokach luzujesz 4 śruby na imbus i ustawiasz. Najlepiej otworzyć szybę i na bierząco dopasowywać. Tylko uważaj aby nie zgubić klina.
  21. albo panel od nawiewu ma jakiej zwarcie albo poprostu coś nie łączy. Miernik w dłoń i trzeba szukać przyczyny.
  22. Ido tego koła na max w prawo albo lewo, jak Ci wygodniej. Zaraz, zaraz on czasem nie trzyma się na 4 śrubach...?
  23. Wyjmij ecu, wypinij kostki, Odkręcasz puszke od ecu i sprawdzaj co się dzieje, zobaczy w jakim stanie uszczelka. Wiele roboty z tym nie ma.
  24. Więc połowa aut na allegro to angliki ?
  25. Z tego co ja wiem, to wszystkie polifty już mają centralny. [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 18:58_________________________________________________Nikt nie wie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.