Treść opublikowana przez sasza
-
Potrzebuje orkiestry na wesele??
Jak mi dasz skrzynke wódki to Ci będę całe wesele śpiewał...
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
Widziałem, macałem, nawet rezałem. Ładne auto, moim będę dążył podobny kierunek. Michał, xenon z allegro czy ori ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dajesz na stałe masę na pin 25 -Bonnet w zielonej 32 pinowej wtyczce, i sensor nie krzyczy Jakoś nie działa.
-
Brems Licht po podłączeniu 3-go światła stop
Jeżeli fabrycznie masz fis to do 3-go stopu jest puszczony osobny kabelek z przodu auta. Jeżeli podłączysz do lampy będzie wywalać błąd. Przewód jest koloru chyba czerwonego z czarnym paskiem. Najlepiej miernikiem sprawdzić. W sumie dla pewności mozesz zobaczyć nad półką tą pod kierownicą, czy twój przekaźnik kontroli żarówek obsługuje 3 stop.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
masz pin do licznika? Przed przekodowaniem logowales się do licznika?
-
Co zamiast popielniczki
możesz dołożyć jakiś dodatkowy wskaźnik
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie a jak to wkońcu jest z sensorem poziomu oleju ? trzeba dawać czujkę czy można jakoś zutylizować ten błąd ? chodzi o polifta
-
Lampka bagażnika w avancie
Prędzej krańcówka w klapie nie łączy, bądź wiązka od klapy jest uwalona.
-
A4B5 głośniki w drzwiach
Panie montuj odrazu 16 cm, w dziale warsztat jest opisanie jak zrobić, będzie 100x bardziej zadowolony.
-
Tylna wycieraczka nie działa
Jeżeli już, to po pierwsze kolego sprawdź styki w pająku. Na drugi ogień sprawdzanie silnika wycieraczki na krótko - jeżeli nie trybi to walnięta jest wiązka łącząca budę auta z klapą. Boczek jest albo na wktętach albo zatrzaskach. Jeżeli brak wkrętów musisz po prostu podważyć zatrzaski i ładnie wyjdzie.
-
[ALL B5] Pilna potrzeba rozpiska pinów w kostkach
No właśnie zasilanie już ogarneliśmy, tylko jeszcze męczymy obrotomierz i czujnik ciśnienia oleju bo coś trybić nie chce. ;/ Poza tym wszystko już śmiga. :-)
-
[ALL B5] Pilna potrzeba rozpiska pinów w kostkach
Kurde no to jestem w kropce. Ktoś może z forum ma elsę ?
-
[ALL B5] Pilna potrzeba rozpiska pinów w kostkach
Tak tak, rozpiske pinów. No właśnie nie wiedziałem gdzie tego szukać. A elsy nie posiadasz czasem ?
-
[ALL B5] Pilna potrzeba rozpiska pinów w kostkach
Nie wiem czy tam takie coś jest. Potrzebuje dwóch schematów a mianowicie kostek tych którymi łączymy wiązkę z komory silnika z wnętrzem pojazdu. Tam jest ich 4, biała, zółta, pomarańczowa i czarna. I potrzebuje rozpiske do 1.9 Tdi 110ps AFN 2000r polift i do 2.5 Tdi nie wiem jakie oznaczenie ale też 2000r i polift. Dzięki z góry za pomoc O te chodzi: http://www.google.pl/imgres?q=kostki+ecu+a4+b5&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1280&bih=828&tbm=isch&tbnid=h9HNrjJCVVAsbM:&imgrefurl=http://angliki.info/f26/audi-a4-b5-montaz-klimatronika-2117.html&docid=hdNeFo25cqcl2M&imgurl=http://img651.imageshack.us/img651/5863/p1010080y.jpg&w=1600&h=1200&ei=4XhaT-vLLYnntQbX-ICdDA&zoom=1&iact=hc&vpx=429&vpy=164&dur=2802&hovh=147&hovw=212&tx=146&ty=102&sig=109665097822438496706&page=1&tbnh=147&tbnw=212&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:1,s:0
-
[ALL B5] Pilna potrzeba rozpiska pinów w kostkach
Witam. :-) Mam pytanko, posiada może ktoś z tu obecnych taki programik jak etka ? Potrzebuje jednego schemaciku.
-
[B5 AFN] Malowanie całego auta VS. oklejenie folią
Widziałem pomarańczowego golfiacza V oklejonego od dołu do 3/4 drzwi i do tego dach, to muszę przyznać szał macicy na ulicy.
-
[ALL B6] Złe wskazania czujnika otwartych drzwi
Podepnij vag'a i zobacz błędy, może to poprostu licznik wariuje, albo moduł komfortu
-
[ALL] Szum z drzwi podczas jazdy
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a3eeefd7d77f3627 Prawy dolny róg ramy drzwi. ---------- Post added at 14:59 ---------- Previous post was at 14:58 ---------- Musisz tak ustawić aby nic o nic nie ocierało, drzwi się lekko zamykały i uszczelka ładnie przylegała. Ot cała instrukcja.
-
[ALL B5] Listwa tylnej klapy
Pamiętaj aby przed przyklejeniem dobrze odtłuścić powierzchnię.
-
[ALL] Szum z drzwi podczas jazdy
zależy czy masz źle ustawione całe drzwi, czy tylko ramę. Jeżeli drzwi to musisz regulować na zawiasach. Jeżeli ramę, to zdejmujesz boczek, dalej po bokach luzujesz 4 śruby na imbus i ustawiasz. Najlepiej otworzyć szybę i na bierząco dopasowywać. Tylko uważaj aby nie zgubić klina.
-
[ALL B5] Klimatyzacja problem..
albo panel od nawiewu ma jakiej zwarcie albo poprostu coś nie łączy. Miernik w dłoń i trzeba szukać przyczyny.
-
[ALL B5] Jak wyjąć zbiornik spryskiwaczy?
Ido tego koła na max w prawo albo lewo, jak Ci wygodniej. Zaraz, zaraz on czasem nie trzyma się na 4 śrubach...?
-
[B5 AEB] Woda wewnątrz pojazdu
Wyjmij ecu, wypinij kostki, Odkręcasz puszke od ecu i sprawdzaj co się dzieje, zobaczy w jakim stanie uszczelka. Wiele roboty z tym nie ma.
-
[ALL B5] Zamki w przednich drzwiach
Więc połowa aut na allegro to angliki ?
-
[ALL B5] Zamki w przednich drzwiach
Z tego co ja wiem, to wszystkie polifty już mają centralny. [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 18:58_________________________________________________Nikt nie wie ?