Treść opublikowana przez wesz82
-
Wakacje w Chorwacji
Chwila to są ceny z tool?? Winieta na Austrię w Niemcowni kosztuje 9.4E w Austrii byłoby trochę taniej...
-
Wakacje w Chorwacji
Member A czemu nie chcesz normalnie kupić tego swistka na stacji??? Tu masz dużo drożej i.wychodza później becki... Na jednej stacji kupisz wsio i z glowy. My już w domu.16h 1644km. Straszyli w TVN że Słowacy zamknęli granice,ktoś pisał o 2.5 godzinnym korku na granicy z cro ktoś pisał o szczegółowym badaniu itd. Prawda w sobotę wieczorem była taka że staliśmy dosłownie 25min,gostek wziął dowody wprowadził kierowcę i pa,przy wylocie nawet nie chcieli tego do łapy brać.. Dużo Polaków,może nie tyle co dużo naszych ale mało innych. Slo prawie wcale,miejscowych od groma. Co do tego syfu covida to właściciele nie przytulili nas na powitanie i pożegnanie ale wsio było tak samo. Plaże prawie puste więc dla nas raj. Krótko bo krótko ale zaliczone. Ja bym się wstrzymał po wyborach na jakieś wycieczki przez tydz bo nie wiadomo co będzie. Może znów nasi zamkną granice A i na miejscu tj cro słyszy się o wzroscie gwałtownym zachorowań.
-
Wakacje w Chorwacji
Dużo osób daje zniżki. My dostaliśmy stałą cenę po zniżce bo już 4 raz tu siedzimy.. Ceny za żarcie poszły lekko w górę ale problemem jest to że np lepsze restauracje są zamknięte lub dają okrojone Menu. Knajpy działają dalej tak jak wcześniej. Przed wczoraj próbowałem jeść coś co smakiem przypominało podeszwe A wyglądało jak ryba... Problemem jest takze to że dużo wiary przyjezdzalo z BiH zarobić a teraz nie mogą wjechać do Cro A Chorwat nie będzie robił za marne hajsy..
-
Wakacje w Chorwacji
Mi się wydaje że najlepiej w Pl.
-
Wakacje w Chorwacji
Plac w kunach bo jak dasz euro to potrafią wydawać w kunach zamiast euro. Najlepiej wyliczyć kwotę.
-
Wakacje w Chorwacji
Weźcie hajs na bramki w cro,bo nie czyta polskich kart. Dobrze że nie ma kolejek to szybko można zmienić bramkę. Na granicy tylko id nie chciał patrzeć na żadne papiery z covidem.
-
Wakacje w Chorwacji
Stan powiedz jak.poszlo Wam przez Słowację i Węgry? Mieliśmy nie jechać w tym roku ale moja jak zawsze kasę ogarnęła i tylko na tydzień lecimy do Mircy bo przecież wybory sa??? Sytuacja jest taka że przez Niemcy mamy szybciej ale prawie 200km dłużej A tak by poleciał na Karpacz i dalej już wiadomo. Fajnie jest mieć stałe miejscówki,załatwisz wsio jedna wiadomością i z dnia na dzień można lecieć. Tylko teraz te potwierdzenia trochę mnie martwią ale wsio dostaliśmy od gospodarzy więc mam nadzieję że nie będzie problemów..
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Szkoda by tylko podziwialy to pająki w garażu i od czasu jakiś zlot odwiedzi...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Na pewno dałbym folię na zderzak tak by nie rysowalo się podczas wkladania czegoś do bagażnika. Pasek ale a6 może być dobrym krokiem.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Znowu zjebales mi dzien Myślałem że zrobiłeś krok w tyl ale całość jest pikna..
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
+1
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Tomek napisz tutaj będzie dla potomnych?
-
Strefa Śmiechu
Pewnie Tomek kupił i nie przejestrowal??
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pietrek znów fot nie widać.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Któryś raz patrzę i powiem Ci że jakos nie przekonuje mnie ta przemiana.. Zobaczymy jak będzie na koncu? Mega szacun za kolejną koncepcje?
-
Wakacje w Chorwacji
Będzie tak jak wszędzie,każdy dostanie po d*pie przez ten syf.. My ma razie nie myślimy nawet o wyjeździe.zobaczymy co będzie pod koniec wakacji.
-
Wakacje w Chorwacji
Wszystko zaczyna się zazębiać.. Na całe szczęście my nie rezerwujemy nic nigdy bo różnie w życiu bywa. Myślę że jak to się uspokoi to początek roku szkolnego można by gdzieś na tydz wyjechać ale to nie jest teraz najważniejsze. Dużo krain żyje tak jakby tego syfu nie było. Niemcy np robiąc dużo budowle gdzie pracuje po 100 ludzi nie myślą nawet o 2 m odległości a o maseczkach to nawet nie wspomnę. No na Rodos życie tętni,każdy chce chodź trochę słońca załapać bo w domu zajoba idzie złapać..
-
Audi a4 b5 90km-Modyfikacje
Tutaj takie 180 powinno dojść. Pamiętaj moc nie bierze się z kurzu. Tutaj będzie za mało paliwa mimo tego że dasz wtryski większe 10 tego nie udzwignie. Zrobisz tak jak.piszesz i już będzie do zmiany sprzęgło że względu na wiek. Dokładnie blisko 300 to już blok musisz dac z pd. W ogóle weź pod uwagę walek z sdi jak.juz będziesz robił uszczelkę,bo z czasem ba pewno ja wydmucha...
-
Zawiecha a4b5 1.9 Tdi 110km pilllllneeee
Porob foty tego ustrojstwa
-
Audi a4 b5 90km-Modyfikacje
FMIC załóż na sam koniec jak zdecydujesz która wersja silnikowa tam zostanie dana.
-
Audi a4 b5 90km-Modyfikacje
Jak masz hajs to pakuj pd. Nie jest to tak dobry silnik jak vp ale bez przesady... Kowi dobrze Ci radzi,sam to przerabial i dobrze wie. Licz że graty dajesz podobne. Zostaje koszt swapu który dziś nie jest już duży. Dużo więcej poleci z pd niż z vp. Co do awaryjności to znam silniki co mają 600 i jeżdżą dalej. Boli go tylko walek ale to jak olewasz interwały. Co do Twojego pytania to 260 stykna do tego turbo i o mniejszych nie myśl nawet. Tutaj bym pokusił się o 11 po modzie albo dac 12.
-
Audi a4 b5 90km-Modyfikacje
Piotrek ma rację. Dziś już pd jest w takiej cenie że można sobie na to pozwolic Do autora: Zastanów się dobrze ile chcesz wydać dolicz do tego hebel,sprzęgło bo chyba nie myślisz że seria styknie?? I podstawa to zmienić układ(jeżeli masz turbo bez zmiennej geo)To musisz zmienić z ciśnienia na podciśnienie. Poszukaj tematu Kowiego tam się pofatygował i zrobił zestawienie .
-
Tanie uzupełnienie czynnika w klimie
Piotrek trafiłeś jak mordę strzelił? W czarnym się skończył po 6 latach czynnik. Pytanko tylko czy tym można sprawdzić szczelność??? Można by zalać jedna puche i sprawdzić jak sobie będzie radził,w sumie to nie duża strata ok 30zl. Muszę popytać jak tego roku zakłady cenie się.2 lata temu nabilem 1450 gram za coś ponad 100 więc w audi jakbym dał tyle samo to wyjdzie w miarę ok.
-
Wyciek, pocenie się płynu chłodniczego
Jest na pewno,na zlaczkach tych wsuwanych zawleczka zawsze jest. Idź do sklepu tam dobiora,ewentualnie zadzwoń do aso.
-
Wyciek, pocenie się płynu chłodniczego
Wprowadź w układ powietrze i patrz gdzie leci.