Treść opublikowana przez wesz82
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu
Ale wtedy drgania wystąpiłyby w przedziale prędkości 100-130km/h bez względu na to czy hamuje czy nie, także można to wykluczyć. Na miejscu kolegi podjechałbym do warsztatu i sprawdził czujnikiem tarcze jakie mają bicie. Nie koniecznie! Ja miałem źle wyważone koła i efekt drgań pojawiał się dopiero na prędkości grubo ponad 180km/h Szukanie zaczołbym od wyważenia kółek a następnie szukał w hamulcach
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
Furmanka konkretna Pogratulować
-
[B5 1Z] Bierze sporo oleju - czy warto zapodać chipa ?
Moje zdanie jest takie że jak chcesz już bawić się w tunning to auto powinno być prawie na tip top Na Twoim miejscu najpierw znalazłbym usterkę,zrobił to a następnie myślał o chipsie...
-
[ALL B5] Czy warto kupić ten przepływomierz ?
Dobrze że chodź kupuje ori używkę a podróbkę... Zadryndaj do ASO a potem do sklepu i dowiedz się ile kosztuje taki sam bez znaczka audi. Sam zadecydujesz na ile Cię stać. Używka jak już coś to z pewnego źródła
-
Zdrowych spokojnych
Razem z Żoną i dzidziusiem życzymy wszystkim maniakom audi zdrowych,spokojnych Swiat. Niech zmartwychwstały Chrystus zagości w sercach waszych.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekawie,to wątpię przecież w pewnym momencie toru nic nie było widać A Ferrari nie popisało się strategią
-
F1, Rajdy i Motorsport
W d*pę z tym nowym silnikiem :kwasny:
-
[ALL B6] Zniszczona tapicerka i Vanish
Nie no,miałem do prania dywanów! Może po prostu to są plamy od zbyt dużego stężenia vaniszu lub też wody ja u siebie prałem podsufitkę i zadnej plamki nie zostało. przeczekaj niedziele,wystaw furkę na słońce uchyl lekko szybki wtedy się zobaczy.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Furka kozak jak nic,dawaj więcej fotek i przede wszystkim jak śmiga się RS-em??
-
[ALL B6] Zniszczona tapicerka i Vanish
Witam! Użyłeś vanisza do dywanów???? Już prałem nim i nic nie zostało,zakupiłem w takiej małej saszetce więc polecam tobie zrobić tak samo,najlepiej wyciągnąć fotel i jazda
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nic dodać nic ująć Kto nie ryzykuje nie wygrywa w F1
-
F1, Rajdy i Motorsport
A wygląda na drobnego chłopaczka Jak na ten dyskomfort to i tak wymiata Niby tak. Jednak przy wzroście ponad 180 cm nie można ważyć 50 kg fakt
-
F1, Rajdy i Motorsport
A wygląda na drobnego chłopaczka Jak na ten dyskomfort to i tak wymiata
-
F1, Rajdy i Motorsport
kubica jest zly na KERS i na siebie ze jest taki wysoki. wzrost kubicy + waga KERSu = pozycja w drugiej 10tce dzięki
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma. od tego ma łoki toki :polew: kur...a przecież widział że się zderzył [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________mógł dojechać i finito... niby tak,ale na jakiej pozycji???[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:15_________________________________________________Swoją drogą to czemu Robert nie ma doładowania mocy a dupowaty Heidfeld ma
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma. od tego ma łoki toki :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
po co piszesz takie bzdury... różnica między Buttonem a Kubicą wtedy była na poziomie 2.5 sekundy... jesli tak bylo to moj blad. nie myli sie ten kto nie pracuje. 2,5 sec to i tak bardzo duzo jak na 3 okrazenie tak naprawde. tym bardziej ze po akcji wyprzedzania z vettelem ten dystans zapewne by sie zwiekszyl Miał szanse na podium opony Buttona juz się kończyły Ja tez bym zaryzykował
-
F1, Rajdy i Motorsport
Też tak uważam i powiem wam że myślałem że kubica jest rozmyślnym kierowcą ale myliłem się ;( jakby wyczekał to by miał w kieszeni 2 pozycję Chodź to vettel zadupił w kubicę :wallbash:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
To wiedziałem zastanawia mnie te dotarcie.... Niby jest powiedziane że nie ale ja uważam że tak. Amorki też muszą być dokręcane na stojących kołach! Zdaje się że głownie chodzi o te śruby które są dalej od zwrotnicy.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak dla mnie to Robert mógł poczekać jeszcze i odpuścić ale wiadomo! I tak ładnie pojechał
-
[B5 AAH] Czy uniwersalne sondy lambda wystarczą do poprawnej pracy silnika ?
Znasz takie powiedzenie że na tanie mnie nie stać??? Wywalisz około 400zł za dwie podróby i po krótkim czasie okaże się że i tak musisz kupić ori i masz 400zł w błocie!poszukaj na szrocie,czasem mają naprawdę dobre ceny i towar
-
[B5 ALG] Co myślicie o tych obrysówkach ?
Wioską zalatuje
-
[ALL B5] Brak podświetlenia zegarów
Witam! A żaróweczki sprawdzałeś???
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
"ma ogromny wpływ,podstawa to niedokręcanie do końca gdy auto jeszcze jest na podnośniku,tylko po opuszczeniu i "dotarciu" wahaczy, a niestety jeszcze wielu mechaników nie wie o tym albo zapomina :no:" Co rozumiesz przez słowo dotarcie???? Mechanicy u nas często wiedzą o prawidłowym montażu,lecz mają to głęboko gdyż to ich chleb :wallbash:
-
[B5 1Z] Kopci na szaro-niebiesko przy uruchamianiu
Witam! Tak możliwe jest ze przez uszczelniacze zostaje za Tobą niebieska chmurka! Chodź w Twoim przypadku wygląda że turbina puszcza olej,który dostaje się wraz z zasysanym powietrzem do pieca! Sprawdź ciśnienie na cylindrach żeby wykluczyć pierścienie i uszczelniacze i poszukaj troszkę w szukajce to zapoznasz się bardziej z tematem... pzdr Jest powiedziane że mineralny działa bardzo źle na suszarkę ale z pół syntetykiem też można śmigać