Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Ale wtedy drgania wystąpiłyby w przedziale prędkości 100-130km/h bez względu na to czy hamuje czy nie, także można to wykluczyć. Na miejscu kolegi podjechałbym do warsztatu i sprawdził czujnikiem tarcze jakie mają bicie. Nie koniecznie! Ja miałem źle wyważone koła i efekt drgań pojawiał się dopiero na prędkości grubo ponad 180km/h Szukanie zaczołbym od wyważenia kółek a następnie szukał w hamulcach
  2. Furmanka konkretna Pogratulować
  3. Moje zdanie jest takie że jak chcesz już bawić się w tunning to auto powinno być prawie na tip top Na Twoim miejscu najpierw znalazłbym usterkę,zrobił to a następnie myślał o chipsie...
  4. Dobrze że chodź kupuje ori używkę a podróbkę... Zadryndaj do ASO a potem do sklepu i dowiedz się ile kosztuje taki sam bez znaczka audi. Sam zadecydujesz na ile Cię stać. Używka jak już coś to z pewnego źródła
  5. Razem z Żoną i dzidziusiem życzymy wszystkim maniakom audi zdrowych,spokojnych Swiat. Niech zmartwychwstały Chrystus zagości w sercach waszych.
  6. Ciekawie,to wątpię przecież w pewnym momencie toru nic nie było widać A Ferrari nie popisało się strategią
  7. W d*pę z tym nowym silnikiem :kwasny:
  8. Nie no,miałem do prania dywanów! Może po prostu to są plamy od zbyt dużego stężenia vaniszu lub też wody ja u siebie prałem podsufitkę i zadnej plamki nie zostało. przeczekaj niedziele,wystaw furkę na słońce uchyl lekko szybki wtedy się zobaczy.
  9. Furka kozak jak nic,dawaj więcej fotek i przede wszystkim jak śmiga się RS-em??
  10. Witam! Użyłeś vanisza do dywanów???? Już prałem nim i nic nie zostało,zakupiłem w takiej małej saszetce więc polecam tobie zrobić tak samo,najlepiej wyciągnąć fotel i jazda
  11. Nic dodać nic ująć Kto nie ryzykuje nie wygrywa w F1
  12. A wygląda na drobnego chłopaczka Jak na ten dyskomfort to i tak wymiata Niby tak. Jednak przy wzroście ponad 180 cm nie można ważyć 50 kg fakt
  13. A wygląda na drobnego chłopaczka Jak na ten dyskomfort to i tak wymiata
  14. kubica jest zly na KERS i na siebie ze jest taki wysoki. wzrost kubicy + waga KERSu = pozycja w drugiej 10tce dzięki
  15. Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma. od tego ma łoki toki :polew: kur...a przecież widział że się zderzył [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________mógł dojechać i finito... niby tak,ale na jakiej pozycji???[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:15_________________________________________________Swoją drogą to czemu Robert nie ma doładowania mocy a dupowaty Heidfeld ma
  16. Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma. od tego ma łoki toki :polew:
  17. po co piszesz takie bzdury... różnica między Buttonem a Kubicą wtedy była na poziomie 2.5 sekundy... jesli tak bylo to moj blad. nie myli sie ten kto nie pracuje. 2,5 sec to i tak bardzo duzo jak na 3 okrazenie tak naprawde. tym bardziej ze po akcji wyprzedzania z vettelem ten dystans zapewne by sie zwiekszyl Miał szanse na podium opony Buttona juz się kończyły Ja tez bym zaryzykował
  18. Też tak uważam i powiem wam że myślałem że kubica jest rozmyślnym kierowcą ale myliłem się ;( jakby wyczekał to by miał w kieszeni 2 pozycję Chodź to vettel zadupił w kubicę :wallbash:
  19. To wiedziałem zastanawia mnie te dotarcie.... Niby jest powiedziane że nie ale ja uważam że tak. Amorki też muszą być dokręcane na stojących kołach! Zdaje się że głownie chodzi o te śruby które są dalej od zwrotnicy.
  20. Jak dla mnie to Robert mógł poczekać jeszcze i odpuścić ale wiadomo! I tak ładnie pojechał
  21. Znasz takie powiedzenie że na tanie mnie nie stać??? Wywalisz około 400zł za dwie podróby i po krótkim czasie okaże się że i tak musisz kupić ori i masz 400zł w błocie!poszukaj na szrocie,czasem mają naprawdę dobre ceny i towar
  22. Witam! A żaróweczki sprawdzałeś???
  23. "ma ogromny wpływ,podstawa to niedokręcanie do końca gdy auto jeszcze jest na podnośniku,tylko po opuszczeniu i "dotarciu" wahaczy, a niestety jeszcze wielu mechaników nie wie o tym albo zapomina :no:" Co rozumiesz przez słowo dotarcie???? Mechanicy u nas często wiedzą o prawidłowym montażu,lecz mają to głęboko gdyż to ich chleb :wallbash:
  24. Witam! Tak możliwe jest ze przez uszczelniacze zostaje za Tobą niebieska chmurka! Chodź w Twoim przypadku wygląda że turbina puszcza olej,który dostaje się wraz z zasysanym powietrzem do pieca! Sprawdź ciśnienie na cylindrach żeby wykluczyć pierścienie i uszczelniacze i poszukaj troszkę w szukajce to zapoznasz się bardziej z tematem... pzdr Jest powiedziane że mineralny działa bardzo źle na suszarkę ale z pół syntetykiem też można śmigać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.