Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Daj spokoj z naszymi. Naszemu zespolowi brakuje wszystkiego,jedynie co ma/mial to dobrych kibicow... Dobrym meczem bedzie tak jak pisal Kamyk Urg&Fra,jak zabojady wygraja to widzialbym ich z checia w finale z Brazyliana.
  2. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ? Dobra juz wiem?
  3. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Teraz mozesz wpadac w podziw?
  4. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Samuraje daja rady.
  5. Zdejmij oslony drazkow kierowniczych a znajdziesz wyciek. Wpierw znajdz wyciek potem pojedziemy dalej ok.
  6. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Te ms to i tak wielka loteria.. Poczekamy zobaczymy?
  7. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To nie tylko on pajacuje.Tam kilku gra lepiej niz nie jeden aktor. Obrona bezbłędnie nastawia pupe byle tylko nic nie wlecialo w swiatlo. Oj bedzie ciezko im dorypac. Kamyk jak myslisz moze Francyja moze im zapakowac brame???
  8. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Cudny wystep Brazylii.
  9. Oki mogloby sie obejsc bez jego ingerencji. Daj znac co i jak..
  10. Wyjmij grot wloz w poz zaplonu i potem podejdz do drzwi kierowcy i zamykajac otwierajac srubokterem(mowieles ze sie kreci bebenek)naciskaj na pilocie otwieranie i zamykanie. Zostaw tylko otwarty bag jakby cos poszlo nie tak. Tak bo w dzwiach masz rozwalony zamek.ja tak samo mialem ale mi mozna bylo otworzyc seuboktetem auto. Odkreciles juz ten bebenek???
  11. Moze pilot sie rozkodowal??? Wiesz jak zakodowac??? Odlacz pompke centralnego i podlacz na nowo.
  12. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaki pretendent??? To mial byc czorny kon tego mundiala? A wyszedl osiolek?
  13. A to nie jedno i to samo ?
  14. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  15. Moze bateria poprostu zdechla???? Do zamka dostaniesz sie od poszycia drzwi.Nic nadzwyczajnego. Mi sie wlamali do auta to zdemontowalem bebenek i mam z glowy tylko jak rozkoduje mi sie kluczyk to musze znow rozkrecac boczek i wkladac bebenek bo inaczej w b5 nie zakodujesz kluczyka.
  16. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jezeli Chorwaty tak potraktuja Rosje to moga odpasc z tego widowiska.. Slaby mecz chyba za slabo podeszli do tego spotkania....
  17. Nie wiem skad ludzie biora ceny po 30 auro za noc. Moi znajomi chwalili sie ze z lotu zalatwili sobie nocleg za 30juro bardzo blisko plazy. Wiem jak wyglada real,tzn pare lat temu pojechalismy z marszu szukac kwatery i ceny zaczynaly sie od 60 euro. Nawet w bodajze basce ogladalismy syf w stylu komuny za 75 euro...
  18. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ta ale mogl to załatwić inaczej. Poza tym to tempo tej odprowadzki nadawal wlasnie Cavani.. Swoja droga moim faworytem sa Chorwaci ale marnie widze ich w starciu z zabojadami..
  19. Wszystko zalezy od regionu i jak daleko od wody.. Mysmy rok temu placili za noc 60 euro.
  20. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Chwilami mialem wrazenie ze obroncy Argentyny sa "kulawi"przy nim... Dzis Cro?
  21. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ? Wyglada to jak wyglada,ale postawa godna do nasladowania. Swoja droga bardzo ladny mecz
  22. Winiety kupujesz na stacji benzynowej blisko granicy danego kraju. Np w niemcowni na granicy z Austria. Mozesz tez na stonce podanej parenascie str wczeaniej przez kolege Stanleya..ale wychodzi trochę drozej.
  23. Jak jedziecie we dwoje tylko to ja bym nawet nie rezerwowal nic.no chyba ze nie lubisz jezdzic i zwiedzac to inna sprawa. Na miejscu znajdziesz kwatere taka jak Ci pasuje.nie ma opcji ze nie.. Tymbardziej ze troche późno na rezerwacje lepszych miejsc. Moze gdybys napisal posta w lutym mozna by cos doradzic. Osobiscie moge polecic wyspe brac i miejscowosc mirca. Nie przeludniona a pogoda ladniejsza bo nic nie schodzi z gor.. Ale każdemu będzie odpowidac co innego.. Co do kosztow to musisz podac mniej wiecej ilosc dni(winiety) Jak dla mnie na tydzien to nie warto jest sie meczyc z dojazdem. Najmniej 10 dni wtedy mozna odpoczac i nabrac sily..
  24. wesz82 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja nie wyobrazam sobie jak bysmy mieli zagrac z Belgami czy tez Angolami. Przeciez to bylaby porazka porazek... Bramkarz Belgow ciezki do pokonania. Wczoraj Anglia zagrala fajny mecz. Nie wygrali ale bardzo podoba mi sie ich pilka. Sa strasznie nie przewidywalni i chyba dlatego ich gra cieszy oko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.