Treść opublikowana przez wesz82
-
Piłka nożna
Daj spokoj z naszymi. Naszemu zespolowi brakuje wszystkiego,jedynie co ma/mial to dobrych kibicow... Dobrym meczem bedzie tak jak pisal Kamyk Urg&Fra,jak zabojady wygraja to widzialbym ich z checia w finale z Brazyliana.
-
chciałbym wymienić olej przekładniowy w swojej skrzyni o kodzie EAB
Pomoze Ci szukajka
-
Piłka nożna
? Dobra juz wiem?
-
Piłka nożna
Teraz mozesz wpadac w podziw?
-
Piłka nożna
Samuraje daja rady.
-
Wycie pompy przy skręcie w lewo
Zdejmij oslony drazkow kierowniczych a znajdziesz wyciek. Wpierw znajdz wyciek potem pojedziemy dalej ok.
-
Piłka nożna
Te ms to i tak wielka loteria.. Poczekamy zobaczymy?
-
Piłka nożna
To nie tylko on pajacuje.Tam kilku gra lepiej niz nie jeden aktor. Obrona bezbłędnie nastawia pupe byle tylko nic nie wlecialo w swiatlo. Oj bedzie ciezko im dorypac. Kamyk jak myslisz moze Francyja moze im zapakowac brame???
-
Piłka nożna
Cudny wystep Brazylii.
-
Problem z centralnym zamkiem
Oki mogloby sie obejsc bez jego ingerencji. Daj znac co i jak..
-
Problem z centralnym zamkiem
Wyjmij grot wloz w poz zaplonu i potem podejdz do drzwi kierowcy i zamykajac otwierajac srubokterem(mowieles ze sie kreci bebenek)naciskaj na pilocie otwieranie i zamykanie. Zostaw tylko otwarty bag jakby cos poszlo nie tak. Tak bo w dzwiach masz rozwalony zamek.ja tak samo mialem ale mi mozna bylo otworzyc seuboktetem auto. Odkreciles juz ten bebenek???
-
Problem z centralnym zamkiem
Moze pilot sie rozkodowal??? Wiesz jak zakodowac??? Odlacz pompke centralnego i podlacz na nowo.
-
Piłka nożna
Jaki pretendent??? To mial byc czorny kon tego mundiala? A wyszedl osiolek?
-
Problem z centralnym zamkiem
A to nie jedno i to samo ?
-
Piłka nożna
- Problem z centralnym zamkiem
Moze bateria poprostu zdechla???? Do zamka dostaniesz sie od poszycia drzwi.Nic nadzwyczajnego. Mi sie wlamali do auta to zdemontowalem bebenek i mam z glowy tylko jak rozkoduje mi sie kluczyk to musze znow rozkrecac boczek i wkladac bebenek bo inaczej w b5 nie zakodujesz kluczyka.- Piłka nożna
Jezeli Chorwaty tak potraktuja Rosje to moga odpasc z tego widowiska.. Slaby mecz chyba za slabo podeszli do tego spotkania....- Wakacje w Chorwacji
Nie wiem skad ludzie biora ceny po 30 auro za noc. Moi znajomi chwalili sie ze z lotu zalatwili sobie nocleg za 30juro bardzo blisko plazy. Wiem jak wyglada real,tzn pare lat temu pojechalismy z marszu szukac kwatery i ceny zaczynaly sie od 60 euro. Nawet w bodajze basce ogladalismy syf w stylu komuny za 75 euro...- Piłka nożna
Ta ale mogl to załatwić inaczej. Poza tym to tempo tej odprowadzki nadawal wlasnie Cavani.. Swoja droga moim faworytem sa Chorwaci ale marnie widze ich w starciu z zabojadami..- Wakacje w Chorwacji
Wszystko zalezy od regionu i jak daleko od wody.. Mysmy rok temu placili za noc 60 euro.- Piłka nożna
Chwilami mialem wrazenie ze obroncy Argentyny sa "kulawi"przy nim... Dzis Cro?- Piłka nożna
? Wyglada to jak wyglada,ale postawa godna do nasladowania. Swoja droga bardzo ladny mecz- Wakacje w Chorwacji
Winiety kupujesz na stacji benzynowej blisko granicy danego kraju. Np w niemcowni na granicy z Austria. Mozesz tez na stonce podanej parenascie str wczeaniej przez kolege Stanleya..ale wychodzi trochę drozej.- Wakacje w Chorwacji
Jak jedziecie we dwoje tylko to ja bym nawet nie rezerwowal nic.no chyba ze nie lubisz jezdzic i zwiedzac to inna sprawa. Na miejscu znajdziesz kwatere taka jak Ci pasuje.nie ma opcji ze nie.. Tymbardziej ze troche późno na rezerwacje lepszych miejsc. Moze gdybys napisal posta w lutym mozna by cos doradzic. Osobiscie moge polecic wyspe brac i miejscowosc mirca. Nie przeludniona a pogoda ladniejsza bo nic nie schodzi z gor.. Ale każdemu będzie odpowidac co innego.. Co do kosztow to musisz podac mniej wiecej ilosc dni(winiety) Jak dla mnie na tydzien to nie warto jest sie meczyc z dojazdem. Najmniej 10 dni wtedy mozna odpoczac i nabrac sily..- Piłka nożna
Ja nie wyobrazam sobie jak bysmy mieli zagrac z Belgami czy tez Angolami. Przeciez to bylaby porazka porazek... Bramkarz Belgow ciezki do pokonania. Wczoraj Anglia zagrala fajny mecz. Nie wygrali ale bardzo podoba mi sie ich pilka. Sa strasznie nie przewidywalni i chyba dlatego ich gra cieszy oko. - Problem z centralnym zamkiem