Treść opublikowana przez bidzio1
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Nie ruszasz przez 5 lat? Tak sobie tłumacz... przy 2.5 to możliwe? :-p
-
Rezanie bixenonu
18 led to lipa weź jakieś ponad 90led Tych mniejszych. Bo pewnie teraz masz na ledach 5050 3 chip. Weź na zwykłych 3528
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
Sprawdź na którym pinie pojawia się plus z mrugnięcia długimi odetnij go i od gniazda podłącz bezpośrednio do masy. A dalej zaizoluj
-
Rezanie bixenonu
Zapewne soczewki valeo w lampach masz. Odłącz przekaźnik od halogenow i zobacz czy problem jest dalej. i daj znać. A czemu nie chcecie założyć sobie modułu świateł dziennych który obniża moc zwykłej żarówki do 30% a obecnie ma większość regulowana moc wiec można dostosować do własnych potrzeb. A kosztują juz od około 50zl.
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
Nie no do highlina to nie będę dążył nie ma sensu to tylko passat. Może jakieś szczegóły typu obrysy usa za mną chodzą. I tyle. Tak pozatym dbanie na codzień żeby jakoś wyglądał
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
Jak chcesz to mam przekaźnik wraz z ori gniazdem i instalacja i kostkami do przycisków. Jak coś to pisz pw
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
W obu lampach tak samo trzeba zmienić oczywiście piny w kostkach przy silniczkach.
-
Spoty wrocławskie
Panowie jutro jestem we Wrocławiu. Zabrać komuś jakieś soczewki? Nelson zabrać ci?
-
Spoty wrocławskie
Tylko na stali przyjedz bo Alu na złom droższe możesz sprzedać osobno.
-
Spoty wrocławskie
No ewentualnie ale na 100 % dam znać w tygodniu.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Założysz zobaczysz. Na hidretrofit są fajne japońskie. Ale ceny też są fajne.
-
Spoty wrocławskie
Pisz pw wyślę Ci ta jedna a ja sobie później wymienię.
-
Spoty wrocławskie
Maciek jest opcja. Wlecisz do mnie w przyszły piątek z rana i jedziemy z koksem. Pomożesz mi to się uwiniemy w jeden dzień.
-
Spoty wrocławskie
To pożycz od kogoś.
-
Spoty wrocławskie
Ja cały czas jestem chętny ale nie ma mi kto rozkleic lamp żeby to zapakować. [emoji52] Tapniete z HGW 2 Mogę ci zrobić tylko nie jest to 1 dzień. Arek w a4 nie tak łatwo się rozkleja jak w a3.
-
Spoty wrocławskie
Arku coś wymyślimy bo mam jedną bez pary ale okazał się angol jak mi gościu wymieni to będzie dla ciebie.
-
Spoty wrocławskie
Siemka chłopaki nie jest ktoś chętny na bixy hella 3? 100zl za 2 szt mam 5 kompletów w tej cenie.
-
Rezanie bixenonu
Pisz Artur na pw to dogadamy temat.
-
Rezanie bixenonu
Mam jedną szt. Fxr 2.5 cala świeci naprawdę mega. Japończycy robią naprawdę dobre projektory. Aczkolwiek hella 3 I intemo bym położył na jednej półce... osobiście używam hella 3 juz w 4 aucie i nie chce innych. Miałem zakładać intemo, podłączyłem na sucho przy aucie i świeci ładnie ale czy robi jakieś wow! W porównaniu do hella 3 to nie powiedział bym.
-
Rezanie bixenonu
Panowie nie da się żadnej soczewki 3 cale wsadzić bez rozklejania. Chyba ze mnie ktoś oswieci ... trzesio w przypadku soczewek które podałeś i tak trzeba rozkleic... Zgredek roomsrer ma hella ale bi halogen. Dliwski lekka rzeźba i wchodzi. Mam za sobą takie dwa projekty wiem co mówię. Ale najlepsze w czym? W dopasowaniu czy w swieceniu? w odniesieniu do jakiej soczewki?
-
Rezanie bixenonu
Zaskocze cie ze z Hella 3 można zrobić bihalogen na żarówkę h7
-
Rezanie bixenonu
A nie chcesz hella 3 lub valeo np z q7, a5?120zl komplet z wysyłka
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Również obstawiam nr 1
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Trzeba się trzymać razem.