Treść opublikowana przez bidzio1
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Będą foty ;-) ale teraz Arleta mi truje że brzydko wyglądają te relingi bez ramek chrom wokół szyb. Więc teraz trzeba założyć ramki tylko słyszałem że z tym roboty od cholery:-/ i teraz niewiem co z zrobić. Ma ktoś doświadczenia z montażem tego?
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No i co jeszcze? Może jutro pojadę. ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- Chcesz ta lampke z lifta? ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- Idę robić bix na ori valeo lampach a depo pójdą na handel. :-P ---------- Post dopisany 22-06-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2013 at 17:38 ---------- No panowie na jutro kolejny mod zaplanowany. Tym razem walutją na pokład ori relingi chrom. :-) a jak będzie jeszcze czas to może zamontuje w końcu lampki z tyłu w drzwi bo nigdy nie ma kiedy... No i może uaktualnie w końcu zdjęcia bo trochę ostatnio też wpadło kilka modów. ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- No i relingi chrom na aucie ;-)
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
No właśnie też tak myślałem. A patrzyłem u kumpla i okazuje się ze jest inna. Z taką zawleczka jakby. Ze jak założysz kostkę to jeszcze to zabezpieczenie się wpina i trzyma ładnie. Odkręc poduszkę i zobacz czy się nie odłączyło.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
U mnie też tak było. Okazało się ze poduszka się odłączyla bo mam złą kostkę.
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Ja Zrobiłem otwieranie klapy z pilota w avancie przedliftem i działa super. ;-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Cieszę się ze podoba wam się efekt mojej pracy. Co do kierunków. Da się je zrobić w tym samym stylu, ale prawdę mówiąc kierunku słabo wyglądają z tego względu że klosz jest bardziej przezroczysty. I widać że jest to grzebane. Gdzie przy pozycji / stop nie ma tego. Bo w tej części lampy klosz jest podwójny.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Da radę poznać. W jednej strony ma ścięty narożnik i to jest właśnie minus z tej strony.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To zaślep ta kontrolke. A co zrobiłeś z kontrolka airbag?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam tarcze obrotomierza z benzyny ale z a6, niewiem czy pasuje do a4
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jeżeli ktoś potrzebuje do testów to mam pokrętła z a6 do szyberdachu jest takie samo jak w a4 polifcie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Arek sprawdziłes mi?
-
AIR BAG przełącznik
W b5 też steruje oporami. Ale już go przerobiłem żeby zamykał i otwierał obwód. Z tym że na on zamyka obwód i na off otwiera. Ale będę miał chwilę to przysiade i pomyślę na nowo jak to zrobić.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pewnie masz na myśli Kubę śmiało bierz od niego. ;-)
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
1 będą pasowały. 2 one są na zwykle żarówki h7 mijania i drogowe. 3 nie jest skomplikowane wyciągasz ze swoich i wkładasz do nowych. 4 nie ma przetwornic to są zwykle lampy nie xenon. Ale da się założyć twoje przetwornice.
-
Szara półkoza A6 C5 1.8TQ Avant LPG, 17, bixy, Led-y NOWE foty str3
Arek powiedz mi w jaki sposób rozwiązales ten błąd żarówki spowodowany ledami? Do masy dałeś kontrolę żarówek?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da A ja pracuje nad tym zeby przy zapłonie wyswietlała mi sie cwiara cytrynówki na kolor fisie :grin: i zamiast dystanu km do końca bd odległość do najbliższego kibla się wyświetlała... albo do najbliższego baru i napis " do wodopoju....km" Kolego maq203 :offtopic: Prosze trzymać sie tematu, bo bd uprzejmie donosze... :polew::polew::polew::polew: ta dzisiejsza młodzież... ehhh... co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie... ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- człowiek coś głupiego zarzuci i cisza jak makiem zasiał... chłopaki próbował ktoś zaadoptować kiere z b7 z mf do b5? bo Cwiara mówi że zaadoptować to ja sobie mogę psa... Możesz też zaadoptować jednego małego murzynka. Cała rodzina gratis :-P
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da Próbowałeś? We fałweju, żeby zmienić opcje podświetlania blatu to edytujesz to samo komórkJe, może jakby edytować w audi wsadzie? ja tego u siebie nie robiłem, bo nie chciałem już ryzykować upyeahrdoleniem szafy, po to kupiłem w sumie drugi licznik, ale, że sprzedałem auto, to licznik cieszy oczy Bidzia... Cieszy cieszy ;-) tylko nie wykorzystuje go w pełni. Bo nie mam rds z radia. A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo? jak w grasz kodeki to moze coś na dvd pójdzie Wgrałem kodeki ale nie czyta mi filmów na BluRay. Ale za to wąż z Nokii chodzi :-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A Jak?! - YouTube rezerwe, oil min, spryski, brems licht - poodłączaj masy i zobaczysz jak się fajnie górny FIS śmieje Bez przesady to akurat wiem jak świeci ;-) myślałem że może jakieś karaoke by na tym zrobił czy cóś :-P ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da Próbowałeś? We fałweju, żeby zmienić opcje podświetlania blatu to edytujesz to samo komórkJe, może jakby edytować w audi wsadzie? ja tego u siebie nie robiłem, bo nie chciałem już ryzykować upyeahrdoleniem szafy, po to kupiłem w sumie drugi licznik, ale, że sprzedałem auto, to licznik cieszy oczy Bidzia... Cieszy cieszy ;-) tylko nie wykorzystuje go w pełni. Bo nie mam rds z radia. A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo? bidzio a czemu nie masz rds z radia . NIe ori radio czy coś Ci nie bangla ? Nie mam ori radia.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da Próbowałeś? We fałweju, żeby zmienić opcje podświetlania blatu to edytujesz to samo komórkJe, może jakby edytować w audi wsadzie? ja tego u siebie nie robiłem, bo nie chciałem już ryzykować upyeahrdoleniem szafy, po to kupiłem w sumie drugi licznik, ale, że sprzedałem auto, to licznik cieszy oczy Bidzia... Cieszy cieszy ;-) tylko nie wykorzystuje go w pełni. Bo nie mam rds z radia. A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo?
-
AIR BAG przełącznik
Wykonałem to na podstawie informacji jakie otrzymałem na forum i od elektryków. Konkretnie chodzi o ten opornik zeby wstawić w obwód zamiast poduszki. A przekaźniki są do przerzucania sygnału z poduszki na rezystor. Jeszcze nie jest to zamontowane ale powinno zdać egzamin. Bo przekaźniki odcinają całkowity obwód do poduszki. Więc zostaje wyłączona. Jedynie muszę sprawdzić jeszcze czy włącznik będzie podawał plus czy minus do sterowania przekaźników. Ale to jak już będę miał włącznik. Ale to już szczegół.
-
AIR BAG przełącznik
Panowie wymyśliłem coś takiego.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak by ktoś potrzebował to nam manetke do avanta po lifcie z obsługą fisa. Pisać na pw
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chyba że pod prawe pokrętło. Bo jest tak jakby 3 puste pola do lutowania. ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- No jak to kto nasz forumowy mistrz licznikowy. Prof. Dr. Hab. Inż (i tylko Chuck Norris wie co jeszcze) 'Cwiara'. A tak w ogóle to wiesz że czeka cię jeszcze przekładka fisa ;-) czemu tak jest ze jak jest ciepło to jest nie czytelny? A jak chłodniej to elegancko widać.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja tak patrzę na ten licznik z a6 polift i gdzie tam jest niby miejsce na ten potencjometr? Jest ta fotodioda i się ustawia automatycznie. Ale ja osobiście mam zrobione od święci na max i jest elegancko :-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przy założeniu licznika z a4 też musisz piny zmieniać. Ja mam licznik z a6 i jestem zadowolony. Co prawda nie pokazuje drzwi ale to szczegół. ze niby co ma zmieniac ?? 2000 r jest uprzywilejowany i jesli chodzi o wtyczki niebieska zielona wcale ich nie rusza, wszytskie funkcje beda chodzic, doklada sie tylko szara kostke ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- a panowie co to za ikonki oznaczaja?? http://s23.postimg.org/kvby7vj53/WP_000194.jpg ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- a tak na marginesie to kolega mag jest pierwszym od bardzo dawna ktory zanim zaczal zadawac pytania co kolwiek przeczytal w tym watku ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ---------- dla potomnych jakby mieli watpliwosci do takiego polaczenia to tak wygladaja ori biale tarcze w polaczeniu z ori ramkami z a6, w nocy fajnie to wyglada http://s10.postimg.org/lfbi4a7v9/WP_000170.jpg Sorki nie dopatrzyłem że kolega ma 2000 rok.