Treść opublikowana przez JONNYxPL
-
[B5 AHU] A4 MarcinWLCK
zobacz jak wyglada z bi xenon to zmienisz zdanie;_) no ale to twoje auto:) wiec zrobisz jak uważasz:)
-
[B5 AHU] A4 MarcinWLCK
Dżony a to przypadkiem nie Ty do niebieskiego sam kupiłeś takie lampy przednie, mimo tego że wszyscy mowili że h*ujnia? co do autka, do zmienisz lampy i będzie gitara szkoda że jakiś amator ten parktronic wiercił w zderzaku bo słabo to wygląda plany masz fajne powodzenia w ich realizacji no kupiłwm:) ale potem stwierdzilem ze lepiej było wstawic Bi xenon
-
[B5 AHU] A4 MarcinWLCK
no fajna gablota;) ogólnie to lampy przód jak i TYł bym zmienil na 2 polift:) Grill moze w czarny MAT gleba i jakas fela wieksza;P a tak to jest ok:)
-
[B5 AHU] A4 MarcinWLCK
no czesc:) z opisu widac ze moze i ładna sztuka... ale wrzuc foty bo bez nich nic nie da sie ocenic...
-
RS4 B5 By Kosiniak.
cudna:) a te body od RS4:P powodzonka w dalszych modach:)
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Kowi no wlasnie ja mam plastikowa odme;)
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
no własnie był SWAP;) takze jest ok:P
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala
heh no jedynie taki plus tego moze faktycznie jest gdzies przerwa w elektryce.... jak bedziesz mial jakies wiesci to sie odezwij. powodzenia ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 16:55 ---------- i co tam? dalej nic nie wiadomo? 0???
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zacna sztuka:) no i silnik niezły:) powodzonka w dalszym modzeniu:P
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ładna AUDI:) kolor wpada w oko:) Bezawaryjnosci życze:P
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
fajny Avant:)a te lampy tył to pomysł na 6+
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
fajna sztuka:) bezawaryjnosci i powodzenia w modzeniu:P
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
no właśnie P&P nie podeszło:P trzeba rezac zeby to spasowało... ale da rede to ogarnąc;)
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
dokładnie kolego;) od VR5:)
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
gdzie takie moge dostac? RURA DOLOTU 20cm fi 60/77mm STAL NIERDZEWNA - WAWA (2994475374) - motoAllegro takie cos moze byc? ale czy nie zakrótkie? ---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- no i KAT wywalony a doradzcie mi bo mam zamiar malowac dekory w kolor auta. wiec pomalowac wlasnie w kolor auta czy raczej folie carbon 3M? czy moze aluminium szczotkowane? ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2013 at 14:25 ---------- no i dodatkowe osłony kompletne:)
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
fajna sztuka:) alu wypas:P bezawaryjności:)
-
[B5 AFN] zadbana seria - laser rot - avant - 1.9tdi lift
sliczna sztuka:) no przebieg tez niezły:)
-
[A4 b5] czarna perla 1,8 T 150KM
fajna sztuka:) no i silnik ... dobry wybór i powodzenia w modach.
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
to moze i ja wywale Katalizator?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
AUTO wypasss:) super wyglad i wgl wsio:D kasy to poszlo napewno:) ale za to jaki efekt prac... BRAWO
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fajny AVANT xD i silnik marzenie
-
Audi A4 B5, sedan, Gleba, Gwint, 1997, 1.9TDI na lifta, zespolone itd
fajna bryka;) no róznica jest niz na początku:) powodzenia w modzeniu:D
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala
i co tam kolego? dalej nic nie ruszyło? nic nie wiesz nadal?
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
chyba nie lubisz swojego silnika skoro tak go butujesz nie do końca rozgrzanego,. zobacz u mnie jak jedzie mój AKN po chipie z wtryskami od AKE,. pytanie czy od AKE masz cały silnik i komputer i wtryski?? jaki przepływomierz masz??? co do spalania ja teraz mam cały czas srednie 8L/100 na fisie które zgadza się przy tankowaniu,. pozdr ---------- Post dopisany at 07:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:08 ---------- duży plus za zderzak od esy,.hehe ja mam Włąsnie kolego silnik o oznaczeniu AKE i komputer tez od AKE wszystko było zmienione:) takze silnik i osprzet wszystko od AKE:) POzdrawiam BTW a tak ogólnie to fajnie ci sie to auto odpycha:)
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
narazie jedna dodatkowa osłona ale bedzie jeszcze i 2:)