Treść opublikowana przez Klejk
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
dobra widze ze cena to jakas tajemnica.. czyli trzeba pisac
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
jak ktos sie dowie za ile to mozna wyrwac od kolegi TOMNIK napiszcie tutaj bedzie dla potomnych
-
Zmiana kierownicy Audi a4 b5 96r
no z tego co wiem to tasma aby klakson i poducha dzialala... obudowa kolumny bo pod tasme musi pasowac
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
co masz na mysli mowiac drutologia? Bo ja kable juz po calosci tez wymienilem... Zastaawiam sie czy jakis inny blad nie generuje tego bledu
-
numer silniczka do lamp VALEO
tak jak w temacie posiadam lampy VALEO od S4 przedliftowe... czyli z soczewka ale dzielone... i jak kupilem te lampy dostale do nich jakies dziwne dystanse i spasowalem stare silniczki... ale stare ni jak mi sie nie podobaja.. plus do tego kable sa naciagniete i kostkami sie zapieraja o rozne elementy... a dokladnie takie lampy REFLEKTOR LAMPA AUDI A4 B5 8D 94- R S4 XENON Wwa (3078342461) - motoAllegro ---------- Post dopisany 29-03-2013 at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2013 at 20:32 ---------- up ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- up ---------- Post dopisany 30-03-2013 at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 19:23 ---------- f5 ---------- Post dopisany 31-03-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 16:31 ---------- up
-
Licznik pełen fis problem spalanie
tez sie przyda
-
Wydech z S4 do A4 1.8 ADR Różnice?
duffy ty masz oske czy do Q?
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
noo tak to mam... na VAG-COMie na dwoch roznych wersjach i na polskim vagu
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
hmmm nietstety... ale kompa mam na 5 wtyczek i jego numer konczy bez jakiejkolwiek literki (8D0 907 557) podmianielem juz na innego... ale tamten wywalal moj blad plus cos z pamiecia wewnatrzna... takze komp wedlug mnie tez odpada... a jak sprawdzic czy napewno zapisauje adaptacje? bo adaptacje zawsze przechodzi...
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
i d*pa mnie rowniez nie dotyczy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
dawno nie bylo :-) ---------- Post dopisany 20-03-2013 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 07:34 ---------- ja jednak dzisiaj odpadam... oddaje auto kobicie i nie mam jak ---------- Post dopisany 25-03-2013 at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 14:39 ---------- dobra na ta srode nawet pogoda sie zapowiada to co?
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
ja to mam od zawsze... od kiedy mam moja padake takze chyba to nie to ---------- Post dopisany 24-03-2013 at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 22:14 ---------- up
-
Problem z praca na zimnym silniku
dobra chlopaki wymiana przeplywomierza wszystko zalatwila.. takze dzieki za zainteresowanie
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
tam wszystko po angielsku .. jaka aktualizacja? gdzie czego?:-)
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
no nie takie grosze za nowa dawalem 400 ale przepustnica tez byla wymieniana...i nic... ---------- Post dopisany 06-01-2013 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2012 at 13:04 ---------- a moze to ECU? moze jest nie do konca taki jak ma byc i dlatego? ---------- Post dopisany 07-01-2013 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 18:33 ---------- ? ---------- Post dopisany 12-01-2013 at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2013 at 19:16 ---------- :-) ---------- Post dopisany 21-03-2013 at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 08:57 ---------- wczoraj juz zaczelem powoli machac biala chorogiewka.... dzien wczesniej walczylem z tym do prawie 1 w nocy.. a teraz okazuje sie ze blad ma to co robilem w nosie i wraca.... dobra chlopaki... wasze pomysly opinie sugestie nawet te glupie bede rozpatrywal.. bo juz nie mam pojecia w czym szukac... a teraz napisze juz co zrobilem zeby to sprawdzic.... 1 podmiana ECU - blad sie pojawia 2 wymiana przepustnicy... najpierw na uzywke pozniej na nowke sztuke - blad sie pojawia 3 polozenie dwoch nowy kabli odpowiedzialnych za czujnik polozenia przepustnmicy - blad sie pojawia 4 i wkoncu wzielem i polozylem po calascie nowa wiazke od przepustnicy do ECU plus inna kostka przepustnicy - blad sie pojawia ad 4 jak wymienilem kable na nowe musialem 3 kable zmostkowac... bo auto nie chcialo odpalic... pierwsze odpalanie auto nie odpala na VAGu bald za wysokie napiecie czujnika tem... no to znalazlem ktory to... zmostkowane... nie odpala... tylko razem wywala mi blad... cos o przerwie w zasilaniu wszystkich wtryskiwaczy... tak wiec mostkuje kolejny... i teraz auto juz odpala i chodzi ladnie ale wywala blad halla (nie wiem nawet za co on jest odpowiedzialny)... takze kolejne mostkowanie i wszystko juz jest jak nalezy...... ale auto nadal lapie wypisany juz w temacie balad polozenia czujnika przepustnicy....
-
Problem z praca na zimnym silniku
spoko to sprawdze... a moze jakies jeszcze pomysly dopoki jeszcze jestem w garazu ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- po odlaczeniu przeplywki jest lalka zapali i slicznie pracowal... tylko teraz musze znowu troche poczekac az ostygnie dla pewnosci ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- a teraz pytanko... bez przeplywki jest ok... tylko ze... bo przeplywka jest uwalona czy cos innego moze byc? ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- ogolnie edytuje i edytuje... po przychodza nowe mysli ktorych nie zapisalem ogolenie jest tak * z przeplywka odpalam zimne auto idzie do prawie 2000 rmp.. zaczyan spadac... zatrzymuje sie okolo 1200 i zaczyna strzelac swirowac... po okolo 45 sec przestaje... *bez przeplywki odpalam auto idzie do okolo 1300... spada do 1100-1050... i trzyma pieknie... po kolo 30 sec... schodzi juz ponizej 1000 i chodzi wrecz pieknie... to moze wskazywac na uwalony przeplywomierz?
-
Problem z praca na zimnym silniku
no i d*pa... auto dalej nie odpala tak jak powinno... nawet z odlaczona sonda.. :/ masakra jakas.... jakies sugestie... mnie wsumie meczy ten kat...
-
Problem z praca na zimnym silniku
to gdzie ty tym zmywaczelm tam lales?
-
Problem z praca na zimnym silniku
hehe smieszny troche pomysl... ale sprawdze co mi szkodzi a jakies jeszcze inne sugestie dopoki jestem w garazu i cos moge grzebac? a nie moze to byc cos nagrzebane z zaplonem?
-
Problem z praca na zimnym silniku
hmmm co niedomga... odpala od strzala... ale strzela przygasa gasnie i sie krztusi.... ale to trwa przez jakas max 1 min.... pozniej jej nagle przechodzi i jest wszystko juz si... jedzie ladnie nie kopci nie szarpie.. co zrobilem... szukalem nieszczelnosci... znalazlem dziurke na przewodzi idacym do odmy... wymienony... jest bez zmian... wymienilem siwece... to jedyne co sie poprawilo to zmniejszyl sie czas jego ksztuszenia... teraz wystarczy mu jakies 30-45 sec i juz mu przechodzi.. to tak chyba wszystko z grubsza no i ogolnie co zauwazylem teraz to brzeczy mi wydech mniej wiecej w srodku auta... czyli katalizator... i tak jak pisalem wyzej... moze jeszcze jakies sugestie? moze to ten kat? na ten moment jestem w garazu i czekam az ostygnie i bede go chcial odpalic z odlaczona sonda... czekam na wasze zdanie
-
Przeladowanie... Inaczej
ja juz sie zagubilem ja jeszcze zniam zaczne z wydechem walczyc to musze pojechac do znajomego na pozadny sprzet i sprawdzic jak nalezy szczelnosc...
-
Problem z praca na zimnym silniku
a ja znalazlem cos takiego na nacie LOG - Pomiar Dynamiczny Silnika i tu sprawdzalem kanal 34 i wedlug pierwszej wartosci ma oscylowac sonda okolo 0% a u mnie ma ich -20 i znalazlem nieszczelnosc takze grzebie ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- a teraz na zimnym mialem ponad 20% na sondzie.... ale zaksztusil sie moze max 15 sec... i pozniej juz bylo dobrze... moze teraz musial mapy ustawic jak nalezy... a te 20% wraz ze wzrostem temp opadalo i jak auto juz mialo 90oC to juz oscylowalo w granicach zera.... czasami -3 czasami +4 tazke mam nadzieje ze to bylo to ---------- Post dopisany 19-03-2013 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 22:19 ---------- i d*pa nadal to samo... nawet juz swiece wymienilem... i nadal to samo... jakies nowe sugestie? ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- chlopaki a czy oberwany w srodku kat moglby tak robic? bo przypomina mi sie ze jak ostatnio odpalalem auto to strasznie brzeczal a teraz juz tego nie ma.. moze zatyka wydech co? ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- up ---------- Post dopisany 20-03-2013 at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 22:53 ---------- help
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
ktos dzwonil kto ma b5? wsumie ja to mam dziadka :-) i mysle ze mnie akcja moze nie dotyczyc
-
Problem z praca na zimnym silniku
a jak ma byc z ta odma? jak w nia dmuchne to ma puscic czy trzymac? ogolnie na ten moment robie tak... zatkalem od strony przeplywomierza... zwalilem jeden z wezykow od podcisnienie na przepustnicy... dmucham i hu wie ale powietrze uchodzi... tzn nie slychac zadnego psss czy cos... poprostu jakbym dmychal w wydech ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- sonde sprawdzic fizycznie czy vageim? jak vagiem to jaki kanal i jakie ma miec wartosci... na zminym silniku... i odrazu na zimnym jakie powinna miec przeplywka i tez ktory kanal?
-
Problem z praca na zimnym silniku
no wlasnie go odpalilem.... i faktycznie dopoki ciezko chodzi i prycha i kaszle to kopci... ale jakby na siwo/bialo a w garazu to az sie stac nie dalo bo tak spalinami walilo az w oczy gryzly.... i po jakiejs minucie zaczol juz rowno pracowac...