Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Kolega Andrzej Ćwiara ci pomoże Nasz administrator, kierownik wodopoju i imprez masowych
-
Spoty wrocławskie
- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
No to coś koło czy ET20? Wydaje mi się, że przy 8,5J ET22 byłoby idealne U mnie rant felgi wystaje, a oponka się chowa, ale gwint jest tak sztywny, że nic nie dobije Ale komfortu zero Zobaczymy ile hajsu zarobię przez wakacje to może bym pomyślał nad b6- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
To dziwnie na foto wygląda Mówiłem, że za duże ET, trza rolować Ja mam ET25 przy 8,5J i można jeszcze wypchnąć, ale nie chcę, bo teraz nigdzie nie przycieram Cały czas się zastanawiam czy zmieniać aczy czy pakować aira i dalej śmigać- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Tył ładnie, ale przód trochę pieje Albo tył podnieść, albo przód opuścić Wybór pozostawiam tobie :decayed:- Spoty wrocławskie
Chyba front ES Szczuraz na Nysę leci Tak obstawiam, bo ma wlepę CS- B6 by Armi - sesja s.25
no czekam, czekam na wyniki- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak grałeś versusy to chyba wiesz jak jest- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
:polew: ESL: piotras - Player - Europe - ESL - The eSports League trochę się już w tej grze ugrało ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ---------- Tak teraz patrzę, że ktoś sobie zagrał mecz na moim koncie Kurw, czas hasło zmienić- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Czekałem na twój komentarz ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- Się śmiejesz, a wiesz, że większość na publikach gra na głośnikach, a potem jest płacz jak się ich bije- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja nie grywam na publikach, bo zaraz bany lecą Nie to żebym się chwalił czy coś, ale na serwerach jest za niski poziom Grałem kilka dni temu, bo miałem długą przerwę i nawet po takiej przerwie wyłapałem bana- [B5 APS] by czorny
Musiał przed Nysą I będzie DEJ MU NA ZIMNYM- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Dzisiaj fura jedzie do lakiernika- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja tam dalej w 1.6 cisnę dla mnie go to niewypał ...wyciapane z tapatalka...- [B5 APS] by czorny
Kuuuurwa Nie mam po co jechać na Nysę, bo wstyd- [8L AHF] Audi a3 8l
chyba 38, ale 7J- [8L AHF] Audi a3 8l
15 mało na tył- [8L AHF] Audi a3 8l
No dystanse trza pakować A na przód mogę Ci sprzedać sprężynki po taniości- Spoty wrocławskie
Kuzyn ma nalatane w AFNie ponad 400, a silnik chodzi jak żyleta. Obecnie 173/4xx Także wszystko zależy od stanu, a nie przebiegu- [B5 1Z] A4 TDi
Ciężko się skraca bez rozbierania, ale da się - wytestowane- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
A ile tu szukania? 5 minut i po robocie. Nie wiem czego szukasz, kupuj nówki od Dystom albo dam ci namiar na tańszego gościa, ale trzeba dłużej poczekać.- Spoty wrocławskie
i co ja bym zrobił w tym deszczu na glebie- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
no to wysyłaj, do nas wejdziesz, ale spanie masz na LD we własnym zakresie rozumiem :eusathink:Znaczy wolałbym być na OEMie i po prostu wjechać sobie tam autem potem do nich Ale to piertole- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A jak wyślę zgłoszenie na lowdaily to mogę sobie wjechać? Ja i tak nie piję, więc wiecie - [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3