Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Pogadam dzisiaj z moją dziewczyną, ona coś wymyśli
  2. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no dobrze to bedzie, na tył wrzuciłem 5mm dystansu i et wyszło 27, mam zamiar urwać jeszcze z 1cm z wysokości, i wtedy powinno byc optymalnie:wink: małoo no tylko taki dystans mam na stanie, myślę o 13mm, ale to juz wyjdzie et19:whistling:, zobaczymy jak bedzie wyglądać jak jeszcze troszkę siadzie, teraz jest o tyle dobrze ze w 4 osoby na pokładzie i dobrze załadowanym kufrem nic nie trze Nie rozumiem tych słów
  3. No to jakieś dicho też naszykuję :kox:
  4. A jaką muzykę chcemy? mam spore zasoby, wezmę laptopa Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  5. Duds odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  6. dwumas s3, tarcza i docisk wzmacniane
  7. Sprzęgło zrób już na zapas. Moje znosi ponad 500NM :kox: Dokładnie takie jak mam jeździło na takim setupie I co najlepsze kosztowało mnie mniej niż ori nówka
  8. Na wiele więcej nie licz, o ile w ogóle więcej. Jak sprzęgło seria to zbyt długo nie pociągnie A co do garbów to naspawaj sobie po kilka "kropek" na zakończeniach i problem z głowy.
  9. Kto pali? Bo kumpel ma tanio ori Marlboro, ja niepalący, więc pytam jak coś to PW
  10. Plus idzie do aku, minus w bagażniku a sygnał zamiast z radia to ze starej kostki. Tak samo miałem w a4 i wszystko było git A co do grubości kabla to kurde ja mam chyba jakiś 10mm2, bo za gruby to on nie jest. Zobaczę co mi powie fachura w tej dziedzinie. W sumie może Magic masz rację, jutro się zorientuję czy mam takie kable jak coś na miejscu, a jak nie to zamówię, bo to nie majątek ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Magic, tylko, że u mnie to będzie skrzynia ze wzmaka i ori głośniki tył to może nie będzie taki gruby potrzebny? Idę zmierzyć jaki jest ten mój
  11. Za flaszkę będę miał zrobione A kable sam poprowadzę
  12. Nie jestem dobrym elektrykiem, nie mam nawet schematu kostki ori suba Ale już ziomka ogarnąłem i może jeszcze w piątek rano się uda
  13. Miałem nie robić audio, ale jednak robię Na razie kupiony wzmak 4-kanałowy 2x300W RMS Do tego nowa skrzynia Cadence 250W RMS. Niestety przed zlotem nie dam rady, bo nie ma mi kto tego podłączyć, bo chcę się wpiąć w kostkę ori subwoofera
  14. Jest dobrze, lampy USA tu widzę (czyt. folia ).
  15. Mixy mogę pograć, ale w 1.6 Zagrałem kilka dni temu pierwszy raz od 3-4 miechów i fajnie się grało
  16. No nie wiem, w każdym razie z dwójki jak poszliśmy to była mega przepaść... Uciekłem na dwie długości od razu, potem równo szliśmy.
  17. Kurfa, ale c**jowo obrobiłeś te foty Zmotywowałeś mnie żeby w końcu coś dodać
  18. Twój to jest nieobliczalny, boję się A tak serio to może kiedyś w Czewie, bo w Ostrowie będzie ze mną moja druga połówka, która by mnie za to za***ała Adrian, GTB będzie w przyszłym roku, ale 1756, bo gtb22 za wolno wstaje wg mnie... Objechałem golfa 220km 440nm na gtb22...
  19. Tam, gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia Tam gdzie zaczyna sie pasja kończą sie obroty w dieslu:bag: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 E-e-e synek!!!
  20. Za długo jedynkę przeciągnąłem, 7 sekund robi Już poprawione.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.