Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Widzieli? Za maluszka melona już wyłożyli
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Tak w ogóle to myślałem o jakimś dipowaniu ramion, a dekiel w polerkę, ale sam nie wiem co z nimi robić, więc wszelkie propozycje mile widziane
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Umyję auto dopiero jak będzie felga, bo tak to nie mam motywacji i przede wszystkim czasu Najpierw kupię jeszcze kosmetyki
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mogę, wtedy mam normalną felgę z 5-cioma ramionami Moje pójdą całe w poler jak na tym golfie Teraz mam nisko, a jak wrzucę 215/35 to już masakra będzie
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Dopiero za tydzień, bo jutro wyjeżdżam, a gość nie wysłał mi wszystkich nakrętek do przykręcenia
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
5x114,3 Też jestem zdania, że z oponami i na glebie zacznie to wyglądać. Zawsze mogę sprzedać Odkąd zobaczyłem to foto to robią mnie te felgi strasznie
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Puma, a powiedz, bardzo źle się jeździ na 19"? Kupiłbym 19", bo cały czas są w dobrej cenie, ale nie wiem czy da radę na tym jeździć A te najwyżej pójdą dalej, bo specjalnie nawet opon nie założyłem jeszcze, bo cały czas nie dają mi spać te 19", a na te mam kupca
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Poprzednia nie leżała na a3, a ta będzie dobra A jak nie to sprzedam, bo mam już na nie kupca jak coś Poza tym felga pójdzie w polerkę, jeśli zostanie
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mówię przecież, że kupiłem taniej niż dałbym za 180, więc co za różnica A poza tym pytałem kilku osób na a3 forum z takimi mocami i mówili żebym brał 230.. ---------- Post dopisany 25-05-2013 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 21:22 ---------- Mała zapowiedź Na razie to nie wygląda, ale będzie dobrze :kox:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Odpadam, zagram najszybciej po 14 czerwca, postawię wam nawet serwer jak zaliczę sesję
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Czorny, nie powiem od czego Ty zaczynałeś ...
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ale on, z tego co wiem, to ma nieźle odchudzone to b5 A w seryjnych wagach jest tylko 100kg różnicy
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
B5 Igo ładnie zapiertala :slina: Ciekawe ile on tam ma i ile to waży Ciekawe czy jakbym 240 zrobił to bym miał szanse
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Jestem tylko ciekawy czy nowa felga podpasuje, bo jest bardzo nietypowa Ale jak nie to gonię je dalej
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
No to nieźle Większy ic nie zaszkodzi. Lepiej większy niż jak miałby być za mały A i tak będę rezał minimum 220 ps Na razie będzie około 195-200 i ponad 400NM.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Diesel czy bena? Bo to duża różnica
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mówili mi, że 550x180 jest na moce do 200km, a potem trzeba już większy. Więc kupiłem większy, bo i tak był tańszy od tego 180 Trafiłem na okazję Na razie i tak będzie około 200km, bo wsadzę turbo arl (szkoda mi kasy, za dużo idzie ostatnio), a gtb sobie odłożę na zimę. A może nawet na przyszły sezon jak będzie fajnie jechać
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie mam :facepalm: Kurier zajebał, w poniedziałek miał być kuriera, a do dziś się nie pojawił I się wkurwiam, bo w weekend miałem działać... Będą u mnie w poniedziałek... Najpierw założę je bez opon czy jakoś to będzie wyglądało, a jak nie to idą dalej, bo mam na nie kupca :grin:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi, wystaw na jakiś portal. Moja poszła w chorych pieniądzach w ciągu tygodnia
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Ale on was w c**ja robi :polew:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak ktoś gra to proponuję 22.30.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
może dzisiaj coś? Jak tak dalej pójdzie to serwer się skończy i nie pogramy w ogóle:decayed:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Robocze ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- Buty to ja teraz mam takie:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nakręciłem z nudów mojego traktora Niedługo wleci tłumik przelotowy Bardzo wycisza, bo kumpel założył i jest o niebo lepiej. Na razie rezygnuję z gtb, bo za dużo kasy ostatnio wydałem i muszę chwilę przystopować, ale kupuję zamiast tego turbo arl i korekta na +/- 195PS 400NM Oczywiście do tego zmontuję fmica, który już leży. Teraz mam egzaminy i czasu brak, więc ze wszystkim ruszam za niecały miesiąc
-
Spoty wrocławskie
Nelson, podrzuć jaką glinkę kupić i tego Collinita też kupuję