Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. już od dawna o tym myślę Chcę a3 z silnikiem ASZ i pomodzić z mocą A tam można dość dużo wyciągnąć niedużym nakładem:whistling:
  2. Alarm z powiadomieniem ON BOARD:kox: ---------- Post dopisany 22-11-2012 at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 13:44 ---------- Kolejny mod:facepalm: Muszę zakupić oponę, bo moja puszcza powietrze na rancie i codziennie trzeba pompować W weekend wlatuje pakiet zima ---------- Post dopisany 29-12-2012 at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2012 at 14:09 ---------- Wczoraj wymieniłem sobie olej, oponkę sobie też ogarnąłem Powoli odzywa się wahacz z prawej strony, ale już nowy komplecik na wiosnę czeka:naughty: Chyba, że przyjdzie mi sprzedać auto to zostawię to nowemu nabywcy:wink:
  3. Można zagrać, ale wolałbym jakiś pusty serwer i pograć wśród forumowiczów Mam lagi i nie ogarniam mychy bez podkładki, ale dla beki chętnie pogram:wink:
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Wesołych
  5. nieśmieszne:facepalm:
  6. Ja bym pograł, ale raz, że zapomniałem podkładki przywieźć, a bez niej jest lipa, a dwa, że coś dzisiaj lagi miałem, co mi się rzadko zdarza, ale w sumie w domu nie pamiętam kiedy grałem, więc może się coś zjebało:decayed:
  7. Co tam działasz Mistrzu?
  8. Panowie, dzisiaj dostałem z banku wiadomość odnośnie tych moich nieszczęsnych przelewów, bo składałem reklamację. Potwierdzenia zostały sfałszowane, rachunek gościa nie został obciążony. Czy ktoś mógłby chociaż podjechać pod pewien adres i zobaczyć czy ktoś tam mieszka? Odwdzięczę się jakoś Tak czy siak zgłaszam jutro sprawę na policję, ale jestem ciekawy kto tam mieszka, bo ktoś przecież musiał odebrać paczkę...
  9. dlaczego na pewno? wydaje mi się że Stanley nie robił nic poza programem http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-2001r-170km;368nm-103344/ ale mogę sie mylić Nie chce mi się wierzyć. Samym programem bezpiecznie jest 150-155km.
  10. ale AJM ma podobno niezły potencjał w serii i samym programem można pod 170km podejść... potrzebujesz więcej? bo przy wymianie turbiny wydatek podskoczy kilkukrotnie a możnaby zostawić sobie cos na potem ja bym tak zrobił na pewno nie będzie 170 km na serii
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    A ja to co, hulajnogą jeżdżę? Fakt faktem byliśmy troche późno ale sam chciałeś tak późno startować Musze kiedyś swojego boćka zatargać na zlot żeby zobaczył się z innymi furaczami Może mu się jakieś mody spodobają to na wiosne się poreza Tak ogólnie to nie posiada ktoś jakiejkolwiek płytki do navi nonDX? Chce sprawdzić czy to moje ustrojstwo działa, a płyty brak.... Kupować/wypalać nie chce bo jak działa to napęd sobie zmienie na dx i płyta nonDX zbędna, a jakbym chciał wypalić to istnieje ryzyko ze płyte źle zrobie i nie odpali a navi lata jak trzeba Tak przy okazji. Ecuproject godne polecenia? Z Tobą się nie pokazuję, bo wiocha :polew: Mówiłem Ci, że ECU jest Następne autko tam zawiozę najprawdopodobniej.
  12. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja będę dopiero koło 20.30 we Wro i bez auta
  13. nieważne co to jest, wygląda tragicznie:doh:
  14. Duds odpowiedział(a) na bernardo8 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Po obejrzeniu zdjęć widzę, że bardzo o nią dbasz. Tak trzymaj! :banan:
  15. Jak kod silnika AHH to tylko pozazdrościć, bo ma potencjał Ładne autko, ale zrób jakieś lepsze foty. Klamki w chromie :facepalm:
  16. pisał do mnie z 10 PW, że chce ode mnie alternator, bo kupił na forum z krzywą ośką To już wiem żeby mu go nie sprzedawać
  17. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja mam chyba jeszcze wyżej Ale po dziurach lecę jak przecinak Mnie dziś nie ma, bo o 18 dopiero startuję z domu
  18. Ja dzisiaj mogę
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dokładnie te: PRZETWORNICA KSENON 35W 12V 12mies Gwarancja 6x7cm (2766989182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  20. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie ma żadnych zakłóceń CB. Ostatnio kupowałem ojcu przetwornice slim (80 zł z wysyłką) i nie ma żadnych problemów ani z cb ani z jakimś miganiem czy coś. Sam zmienię na slimy przy najbliższej okazji. Co do żarników to chinole po 13 zł świecą u mnie ponad rok, barwa 5000K. Miałem na nie rok gwarancji.
  21. Używany klucz steam ale jest:decayed: ---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ---------- ja mogę po LM
  22. CD-KEY STEAM CS 1.6 ! Okazja ! (2836756065) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. Ja kupowałem w 2007 roku steam key za 20 zł, a teraz po dyszce można kupić
  24. chyba, że umiesz trafiać to raz:decayed: Trochę żeśmy z Marcinem tam was pokarali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.