Treść opublikowana przez Duds
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Nie znasz się
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
już od dawna o tym myślę Chcę a3 z silnikiem ASZ i pomodzić z mocą A tam można dość dużo wyciągnąć niedużym nakładem:whistling:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Alarm z powiadomieniem ON BOARD:kox: ---------- Post dopisany 22-11-2012 at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 13:44 ---------- Kolejny mod:facepalm: Muszę zakupić oponę, bo moja puszcza powietrze na rancie i codziennie trzeba pompować W weekend wlatuje pakiet zima ---------- Post dopisany 29-12-2012 at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2012 at 14:09 ---------- Wczoraj wymieniłem sobie olej, oponkę sobie też ogarnąłem Powoli odzywa się wahacz z prawej strony, ale już nowy komplecik na wiosnę czeka:naughty: Chyba, że przyjdzie mi sprzedać auto to zostawię to nowemu nabywcy:wink:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Można zagrać, ale wolałbym jakiś pusty serwer i pograć wśród forumowiczów Mam lagi i nie ogarniam mychy bez podkładki, ale dla beki chętnie pogram:wink:
- Spoty wrocławskie
-
[B5 APS] by czorny
nieśmieszne:facepalm:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja bym pograł, ale raz, że zapomniałem podkładki przywieźć, a bez niej jest lipa, a dwa, że coś dzisiaj lagi miałem, co mi się rzadko zdarza, ale w sumie w domu nie pamiętam kiedy grałem, więc może się coś zjebało:decayed:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Co tam działasz Mistrzu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, dzisiaj dostałem z banku wiadomość odnośnie tych moich nieszczęsnych przelewów, bo składałem reklamację. Potwierdzenia zostały sfałszowane, rachunek gościa nie został obciążony. Czy ktoś mógłby chociaż podjechać pod pewien adres i zobaczyć czy ktoś tam mieszka? Odwdzięczę się jakoś Tak czy siak zgłaszam jutro sprawę na policję, ale jestem ciekawy kto tam mieszka, bo ktoś przecież musiał odebrać paczkę...
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
dlaczego na pewno? wydaje mi się że Stanley nie robił nic poza programem http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-2001r-170km;368nm-103344/ ale mogę sie mylić Nie chce mi się wierzyć. Samym programem bezpiecznie jest 150-155km.
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
ale AJM ma podobno niezły potencjał w serii i samym programem można pod 170km podejść... potrzebujesz więcej? bo przy wymianie turbiny wydatek podskoczy kilkukrotnie a możnaby zostawić sobie cos na potem ja bym tak zrobił na pewno nie będzie 170 km na serii
-
Spoty wrocławskie
A ja to co, hulajnogą jeżdżę? Fakt faktem byliśmy troche późno ale sam chciałeś tak późno startować Musze kiedyś swojego boćka zatargać na zlot żeby zobaczył się z innymi furaczami Może mu się jakieś mody spodobają to na wiosne się poreza Tak ogólnie to nie posiada ktoś jakiejkolwiek płytki do navi nonDX? Chce sprawdzić czy to moje ustrojstwo działa, a płyty brak.... Kupować/wypalać nie chce bo jak działa to napęd sobie zmienie na dx i płyta nonDX zbędna, a jakbym chciał wypalić to istnieje ryzyko ze płyte źle zrobie i nie odpali a navi lata jak trzeba Tak przy okazji. Ecuproject godne polecenia? Z Tobą się nie pokazuję, bo wiocha :polew: Mówiłem Ci, że ECU jest Następne autko tam zawiozę najprawdopodobniej.
-
Spoty wrocławskie
Ja będę dopiero koło 20.30 we Wro i bez auta
-
A4 B5 Avant 1.9 TDI 18'' Gleba
nieważne co to jest, wygląda tragicznie:doh:
-
A4 b5
Po obejrzeniu zdjęć widzę, że bardzo o nią dbasz. Tak trzymaj! :banan:
-
A4 B5 Avant 1.9 TDI 18'' Gleba
Jak kod silnika AHH to tylko pozazdrościć, bo ma potencjał Ładne autko, ale zrób jakieś lepsze foty. Klamki w chromie :facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pisał do mnie z 10 PW, że chce ode mnie alternator, bo kupił na forum z krzywą ośką To już wiem żeby mu go nie sprzedawać
-
Spoty wrocławskie
Ja mam chyba jeszcze wyżej Ale po dziurach lecę jak przecinak Mnie dziś nie ma, bo o 18 dopiero startuję z domu
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja dzisiaj mogę
-
Spoty wrocławskie
Dokładnie te: PRZETWORNICA KSENON 35W 12V 12mies Gwarancja 6x7cm (2766989182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
Nie ma żadnych zakłóceń CB. Ostatnio kupowałem ojcu przetwornice slim (80 zł z wysyłką) i nie ma żadnych problemów ani z cb ani z jakimś miganiem czy coś. Sam zmienię na slimy przy najbliższej okazji. Co do żarników to chinole po 13 zł świecą u mnie ponad rok, barwa 5000K. Miałem na nie rok gwarancji.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Używany klucz steam ale jest:decayed: ---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ---------- ja mogę po LM
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
CD-KEY STEAM CS 1.6 ! Okazja ! (2836756065) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja kupowałem w 2007 roku steam key za 20 zł, a teraz po dyszce można kupić
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
chyba, że umiesz trafiać to raz:decayed: Trochę żeśmy z Marcinem tam was pokarali