Treść opublikowana przez Duds
-
Strefa Śmiechu
HAHA leżę
-
[ALL B5] Silniczki reflektorów B5
Temat już dawno nieaktualny
-
[B5 AFN] Nie odpala.
Chyba znalazłem problem. A raczej na pewno. 4 świece żarowe w kosz Wszystkie spalone :gwizdanie: Nie ma co się dziwić, że nie trybi.. W garażu +12 [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 16:15_________________________________________________No i zamontowane świece.. To jednak nie pomogło. Auto w ogóle nie trybiło. Zacząłem odpowietrzać pompę i to chyba będzie problem, bo teraz przynajmniej coś zaczął łapać. Kręci, kręci i gdy praktycznie zapala to gaśnie. Może nadal jest zapowietrzona? Nie mam już dzisiaj czasu żeby to robić. Mogę dodać filmik jak auto się w tej chwili zachowuje.. Może coś doradzicie? [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 15:09_________________________________________________Dodam, że próbowałem odpalać auto przez ok. 20 minut na dwa aku.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Gdzie można takie naklejki dorwać? Zda to egzamin na czarnym lakierze?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Było...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Sory za OT. Ma ktoś jakiś namiar na takie zaślepki w dobrej kasie? Bo też mam Zenona i jeżdżę bez sprysków :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Nie odpala.
Wszystkie filtry, oleje powymieniane. Przeczyszczę filtr paliwa. Jeszcze świece sprawdzę, bo też jest możliwość, że mam walnięte, a jak nie to zrobię to, co kolega vauxhall95 napisał. Auto się grzeje w garażu (na zew. jest -10, w garażu +3).
-
[B5 AFN] Nie odpala.
No dzięki bardzo, zobaczymy co jutro będzie :gwizdanie:
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Każdy jeździ jak chce i z czym chce 6000K jest ok, ale osobiście wybrałem 5000K Następne będą takie same albo 4300K
-
[B5 AFN] Nie odpala.
Witam. Dzisiaj niestety AFNa szlag trafił A tak poważnie to nie mogę go odpalić. Mróz -17 stopni, a przyjechałem dziś ze szkoły na oparach (nie tankuje na gównianych stacjach po drodze). No i kiedy chciałem wyjechać z garaży żeby zatankować (na FISie pokazywało jeszcze na 20km chociaż to żaden wyznacznik) to po prostu nie odpala. Myślę, że zamarzło mi paliwo tym bardziej, że jest to paliwo z listopada (miałem duży zapas w bańkach ). Zalałem denaturatem i paliwem, aku mam nie najlepsze, więc podpiąłem kable pod samochód ojca i nic. Nie chciałem go za długo kręcić, bo aż mi go szkoda. Tym bardziej, że po około 30 sekundach wyskakiwał na FISie komunikat o smarowaniu (poziom oleju ok, niedawno wymieniany). Wstawiłem do garażu i jutro podłączę jakiś grzejniczek, bo na noc trochę strach. Macie jakiś pomysł co jeszcze zrobić? Pompę zalać? Albo cuś? Z góry dzięki za odpowiedzi.
-
Strona internetowa
Dziękować @UP :naughty: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 18:14_________________________________________________Byłbym wdzięczny za klikanie "Lubię to", gdyż musiałem wyzerować statystyki, a wkrótce pojawią się sponsorzy Nie chce żeby się zrazili Dziękuję za każde kliknięcie
-
Piłka nożna
Ja sie uśmiałem
-
Piłka nożna
Villarreal 0-0 Barcelona Guardiola Crying 1-28-2012 :polew:
-
Piłka nożna
¡Hala Madrid!
-
Piłka nożna
:> oj tam, oj tam :>
-
Piłka nożna
Nie mówisz serio? Wierzysz w to? Jasne
-
Piłka nożna
A to się okaże :gwizdanie: Ja za realem
-
Piłka nożna
Real, real! [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 19:59_________________________________________________2:1 Real
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Inna - Ai Se Eu Te Pego (Video HD) Czego to nie wymyślą
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a nie lepiej wydac 50zl i troszke swojej pracy? Nawet nie 50 zł
-
Muzyka w naszych autkach
Ta piosenka po prostu nie pasuje do takich przeróbek
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
Ja sam nie wiem, ale mam wrażenie, że mi też trzęsie się soczewka Znaczy może mi się wydaje, ale jak jadę to skaczą te światła jak głupie (mam xenon). A jak się objawia to trzęsienie? W czasie jazdy, czy na postoju już coś nie gra? Muszę chyba przejechać się audi kuzyna i sobie porównam
-
Strefa Śmiechu
0:57 czy mi się wydaje, czy mija A4? :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
Albo było, albo już gdzie indziej to widziałem Swoją drogą niezła improwizacja Żeby nie było OT: http://www.youtube.com/user/WpytkePL#p/a/u/0/gARavagLVhs
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Miałem wcześniej zwykłe żarówki ledowe (o takie: http://allegro.pl/zarowki-rurkowe-led-c5w-c10w-31-36-42-mm-sv8-5-i2040079331.html). Nie polecam, szybko się palą. Teraz kupiłem SMD. Zobaczymy ile wytrzymają :gwizdanie: