Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Co człowiek to opinia
  2. Czarny to "najłatwiejszy" kolor. Z Mauritius blau może być gorzej,aczkolwiek ktoś z forum brał gotowca Atlas grau który jest trudny do wpasowania się odcieniem i był zadowolony
  3. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  4. jeśli nie koła to raczej przegub wewnętrzny
  5. O ile filtr powietrza czy kabinowy można kupić tańszy to na olejowym nie ma co oszczędzać gdyż tańsze badziewka mają sporo mniejszą ilość materiału filtrującego co potwierdzają sekcje zwłok
  6. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, jadąc dziś A6 C6 (lift) stwierdziłem że przekaźnik kierunkowskazów chodzi mega cicho w porównaniu do naszych A4. Czy da radę przełożyć taki przekaźnik z A6 do A4? Próbował ktoś coś z tym robić aby było ciszej?
  7. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, dziś jadąc A6 C6 (lift) stwierdziłem że przekaźnik kierunkowskazów chodzi mega cicho w porównaniu do naszych A4. Czy da radę przełożyć taki przekaźnik z A6 do A4? Próbował ktoś coś z tym robić aby było ciszej?
  8. Dobry będzie Motul Specyfic 504.00 507.00 5W30 ,filtry Mann,Knecht
  9. Puścić to może lód na rzece.Przejechał 170km więc trudno żeby trochę się nie nagrzało.Na krótkich odcinkach będzie lipa.Trupa nie wskrzesisz,potrzebna jest wymiana nagrzewnicy i lepszej rady nie ma.I to mu napisałem.Gdybyś przeczytał wątek to byś wiedział a nie mędrkował
  10. Świetny pomysł.Zimę przejeździsz w zimnym aucie a na lato ogrzewanie jak znalazł.
  11. Rabbi odpowiedział(a) na Dominik0894 temat w 1.9TDI
    Fart że nie wydoiło całego oleju i nie zatarło motorowni
  12. Zapytaj w Divisionie bo tu możesz za długo czekać
  13. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Norbert możesz coś więcej? ze smartfona z Androidem będzie czytał książkę na fis?
  14. Atlasgrau ciężki kolor do dobrania.Daj znać jak to spasowało
  15. Konkretnie ten czy cała naklejka niebieska bo już się zakręciłem..?
  16. Podziękował a długo schnie?
  17. Ten niebieski to sztyft czy spray?
  18. Stefan narobisz się,napłukasz,nacudujesz z odpowietrzaniem a i tak skończy się na wymianie nagrzewnicy jak chcesz mieć ciepło.Taka jest prawda PS. A węże nie tak prosto jest zamienić bo średnio wtedy pasują
  19. Stefan czy nagrzewnicę wymieniłeś?
  20. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeśli zderzak s-line to kratki są wyjmowane a jak zwykły to nie
  21. Rabbi odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    Usterka naprawiona?
  22. Skąd taki wniosek?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.