Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Bezsens.DPF w Audi z CR nie stwarza problemów
  2. AFN to pancerna maszyna
  3. Olej w tej cenie za 5L nie ma prawa być nic więcej niż średni
  4. Ogólnie jest mocny popyt na biały kolor,więc koncerny to wykorzystują i każą sobie dopłacać.U niektórych nawet najzwyklejszy nieperłowy biały jest za dopłatą PS.Piękny potworek
  5. Sorki niedoczytałem,jak leje się z wtyczki to gorsza sprawa
  6. Nawet nie chodzi tak bardzo o potliwość co o zaklejanie koszulek
  7. Spróbuj wymienić tylko sam łańcuch na SWAG i zalewaj 0W40
  8. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Napisz w B6 Division
  9. Ten z dziurą od góry.Nie musisz całkiem ściągać,wystarczy że trochę odsuniesz tak aby dziurą mogło schodzić powietrze
  10. Tomek i jak dzwięk+wrażenia ogólne po wybebeszeniu DPF ?
  11. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki,zdjąłem w międzyczasie bez podgrzewania-cieniutki nożyk i wyszedł
  12. Ja akurat leję ori ale sporo osób na forum leje Febi. A czemu uważasz że tylko ori?
  13. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zdejmował ktoś kapselek na gałce biegów s -line? Jak to zrobić aby nie uszkodzić?
  14. Powinien być mineralny,np Febi (około 22zł/litr).W ASO kosztuje 2x tyle
  15. Pasuje na pewno od benzyn 2.0FSI oraz 2.0ALT
  16. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w miarę wytrzymałe,tylko bardziej wystają niż ori
  17. A faktycznie,nie zauważyłem,choć i tak wolał bym go zalać niż każdy 5w30 z normą
  18. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok,dzięki
  19. Tomek daj znać w wątku w jakim stanie był imbus po tym 1,5 roku
  20. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzegorz a pamiętasz czy sprzęgło może stare zostać,czy trzeba od 2.0TDI?
  21. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy skrzynia "6" z A4 B7 2.0TDI podejdzie do A4 B6 1.9TDI ?
  22. Dokładnie. Mniej awaryjny byłby "czworokąt" czy nawet "trójkąt". Może nawet nie trzeba by wtedy zwiększać średnicy
  23. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rozrząd natychmiast bo i tak Cię nie ominie, olej Motul X-Max 0W40

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.