Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. czorny_07 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    taa, wątpie, wywaliło by error na klimatroniku, a jeszcze mówisz, że jak przygazujesz to jakieś ciepło leci, z nagrzewnicą coś nie halo
  2. czorny_07 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    to tylko płukanie, jak nie pomoże to Ci współczuje
  3. czorny_07 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B5
    zdemontuj schowek pasażera, będziesz widział silniczki, u mnie pomogło przeczyszczenie styków
  4. tak zlokalizowałem skąd został wyrwany, napęd nadal mi nie kręci, czy to może być wina nie podłączonego tunera tmc? radio w ogole nie reaguje na cd eject, brakuje mi już pomysłow, płyta wsadzona na wyjętym napędzie, napis, że nawigacja będzie aktywowana(poprzednio ze nie ma plyty) plyta jest nagrywana clonecd, ale mimo wszystko powinno zakręcić, jakieś pomnysły sugestie, ew zakład który to naprawia?
  5. Jak zobaczyłem PWL to samo pomyślałem Niebieską a3 Trzeba by wiosną jakiegoś spota zrobić, bo z Arturem to już chyba z pół roku się zbieramy xD coś zmontujemy
  6. mi zostało dość farby z malowania, więc ja nie będę bazy kupował:wink:w kontakcie
  7. ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- mojego tez podziurawimy przed malowaniem, bede malował z progami koło lutego
  8. i wspólne rezanko przy montowaniu
  9. wybacz Ty już FZI
  10. wreszcie ktoś z okolic, czym hasasz?
  11. et 25, przy 9.5 będzie za syto, mój dowód za długo nie pojezdzi w portfelu
  12. radio jeszcze nie wsadzone na cacy, trzeba zakodować tuner tmc i będzie banglać
  13. Rozebralem to raz jeszcze i dynda brązowy kabel, jakby od anteny ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------
  14. no to super, bo obawiałem się, że to będzie jakiś twardzszy material, dzięki bardzo ---------- Post dopisany 16-12-2013 at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 21:38 ---------- wszystko fajnie, rnsd śmiga, próbowałem włozyc plyte z navi do czytnika, wchodze w navigation, klikam aus cd i nic sie nie dzieje, rozebrałem kasete napędu, nic nie wskazuje na uszkodzone/polamane, włozylem płyte przy wyłączonym radiu, już nie prosi o navi w formacie dx, pojawił się komunikat Die Navigation wird aktiviert. Bitte warten. lecz płyta w napędzie się nawet nie kręci... ktoś coś na ten temat, dodam, że nie mam jeszcze antenty GPS, ale napęd powinien raczej zakręcić płytą?
  15. napisz do gwertego, to poda Ci dokładnie paramtery takiego rezystora, mi gość dobrał w sklepie, najbardziej odpowiądajacy h7, teraz mam już skitrane w lampie i nie uśmiecha mi się tego rozkręcac:decayed:
  16. rozmawiałem z gwertym i własnie doradził mi ten rezystor, przesłona już się nie zacina
  17. Masz zwykłą żarówkę i tak się dzieje? Ładnie... Zazwyczaj ten przypadek spotykałem tylko kiedy była żarówka led. ale żarówkę w długich macie podpiętą, ja mam tylko puszczone kable na przesłone, a żarówka bez zasilania, i nie ma problemu:whistling: nie mam podpiętej żarówki z długich, mam tam led do jazdy dziennej, dlatego zastosowałem ten rezystor i bangla jak należy
  18. Panowie, czym ładnie uciąc dół od navi z a6?
  19. większość komentujących nie jeździ seryjnymi autami, to jest forum, każdy ma prawo skomentować i wyraźić swoją opinie na temat twojego auta, skoro założyłeś o nim temat.. a o godzinach spędzonych przy aucie i na forum chyba nie masz co dyskutować
  20. rezystor imitujący żarówkę h7, przez to nie ma przepięc i zasłona opada za każdym razem No właśnie bo ty masz led h7 na dzienne w miejsce długich. Bo jak jest normalnie żarówka to ten problem nie występuje. Jakich parametrów ten rezystor, uważaj bo on się będzie mocno grzal najpierw podłącz i obserwuj co się dzieje bo ta izolację to bankowo roztopi. ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- Nelson co ty tam masz jeszcze za graty do sprzedania? Pompa, wtryski? spokojnie, będziem obserwować
  21. coś wymyślę, najpierw musze je spolerować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.