Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. świecą wszystkie, czy jedna strona?
  2. czorny_07 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    bierzesz lutownice i rozgrzewasz, ale szkoda czasu, szybciej i taniej jak kupisz po prostu inne boczki
  3. Mam końcowy tłumik jakbyś chciał, z przedliftem/liftem nie powinno być problemu
  4. znajdz kogoś na wymiane włącznika od awaryjnych, a może masz dołożony centralny zamek z pilota, któremu coś nie pasuje
  5. koszty zderzaka esowego pokryła sprzedaż mojego gładkiego ryja, tyle, że musze dokupić spryski i kły, malowanie mam za 50 zł, baze mam bo zostało mi sporo od malowania auta, jeszcze koszta zalepienia zderzaka na gładko, progi es i tył es, także tego troche się nazbiera
  6. coś znalazłem
  7. jebłem
  8. teraz wypalałem płyty po 15 utworów na concerta II HELLO nędza:facepalm: telefon z mptrójkami i transmiter w zapalniczke w bagazniku:grin::polew: nie mam zapalniczki w bagazniku sedan
  9. teraz wypalałem płyty po 15 utworów na concerta II HELLO
  10. sie kupi zmieniarke usb
  11. zależy mi raczej na ori wyglądzie, a rnsd u krissa daje pokaz
  12. pw
  13. może troche odgrzeje kotleta, bo mikołaj w tym roku był bardzo hojny wpadło 2din, tylko nie wiem jaki kredens tu wrzucic, mysle o navigation plus:eusathink: do tego zderzak esowy na przód ma to wyjść mniej więcej tak, tylko zamiast blendy na rejestracje będzie gładkoooo
  14. Nie chce 19 to 205/35/18:decayed:
  15. pociągnij za ramkę całej konsoli od góry, lekko wyszarpnij i Ci wyjdzie, następnie wyciągnij wizytownik, po prawej strone ciagnąc do siebie, przycisk pchnij mocno do tył i wyjmij go przez otwór po wizytowniku
  16. maliny u mnie nie ma felgi idą do piaskowania:decayed: i błąd ma być Malina a potem w jaki kolorek lecą ? różne o nich opinie słyszałem że do bani że za***iste itp ale idą na srebro chyba nie inwestuj kasy w malowanie, popchnij i kup coś z męskimi rozmiarami
  17. to raczej załamanie kąta patrzenia w lusterku
  18. wyjmij wkład lusterka, możesz też wyjąć przycisk grzania szyby z konsoli, jeśli idą do niego dwa biało-żołte kabelki 0,5 to sa grzane
  19. nie musisz odkręcac konsoli, wkładasz dwie szmatki pomiędzy zacisk nad konsola,wyszaprujesz z czuciem i wychodzi
  20. +1
  21. sonda odpowiada za mieszanke, więc gdy jest niesprawna mieszanka jest bogatsza, czyli więcej pali, ale pierwszy raz słyszę, żeby sonda uruchamiała się po 30 sekundach, albo jest sprawna albo nie.
  22. latam na FK od roku, moge polecic:hi:
  23. 1. + z wiązki kierunku przypinasz do włokna przy żarówce kierunkowskazu 21W 2. + z postojówki ciagniesz do włokna przy żarówce kierunkowskazu 5W 3. mase użyc z pod wiązki od kierunku, masz podaną na tacy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.