Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ale czysciutko, wieczorem wrzuce foto mojej padliny
-
[B5 APS] by czorny
zostaną tak jak są, nie stać mnie na s4, póki co ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- są w ori kolorze sterling silver, bardzo ładnie się prezentują i tak już zostaną ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- pewnie coś się jeszcze siądzie jak się ułoży, zobaczymy jak przyjdzie dystans, to wtedy ew się troche dupe posadzi ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- przy et 46 9,5j tylne koła są oparte o nakrętki od gwintu, wrzucam 1,5mm, do równego z błotnikiem, brakuje jakiś niecały centymetr, także coś będzie wystawiać
-
[B5 APS] by czorny
cały dzień walki z gwintem, odbojami, narazie staneło na przód 60cm, tył 61cm:kox: na tyle wyladuje jescze dystans, zamówiłem 15mm, ale to chyba będzie przesada
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Jak chodzi o fotel kierowcy to rusza się trochę rzeczywiście, ale nie na tyle żeby mi to przeszkadzało. Więcej zachodu niż pożytku kupowałem jakiś rok temu ślizigi w aso za bodaj 80 zł na dwa fotele z wysyłką, problem jak ręką odjął
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
na jakiej glebie stoisz? 60cm?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
ja też
-
[B5 APS] by czorny
daro jednym postem zrobił karierę na forum
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
dlaczego nie wrzuciłeś 12k?
-
[B5 APS] by czorny
ze środkowym, ---------- Post dopisany 14-05-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 22:54 ----------
-
[B5 APS] by czorny
wydech mam ori v6, gada naprawde zacnie:wink:
-
[B5 APS] by czorny
katy out, musze się zebrać i kupić kwasówkę
-
[B5 APS] by czorny
jawor, gdzie moja skrzynia?:baseball:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
pokusiłbym się o stwierdzenie że jedna z najładniejszych:whistling: +1 btw, szafa a4 to to daily? Kłóciłbym się o miano najładniejszej, w rzeczywistości to jest lekki rat pod względem lakierniczym:thumbdown: I tak, to jest moje daily:decayed: Nie powiem na tym setupie jeździ się ciężko ale drogi u Nas są w coraz lepszej kondycji i można się przyzwyczaić Plan jest taki że w najbliższym czasie chcę jeszcze przód posadzić około 1cm, tył parę mm:whistling: Pozdroo
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
pokusiłbym się o stwierdzenie że jedna z najładniejszych:whistling: +1 nie uwzgledniając mojej ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- btw, szafa a4 to to daily?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
chyba najniższa a4 na gwincie w PL ja mam zamiar zejść do magicznych 59, teraz na 61 jest tragedia, to co mi tam
-
[B5 APS] by czorny
i na koniec air bez aira
-
[B5 APS] by czorny
taka sytuacja a na koniec: pytanie do rezaczy, pakować 20mm?
-
[A4 B5] Silver Sedan
witamy w rodzinie srebnych sedanów, wrzucaj białe kierunki
-
[B5 APS] by czorny
a na tył trafiły 225/35/18 nankangi ultra sport
-
[B5 APS] by czorny
miałem już kiedyś wanli, porażka, szumią jakbyś miał gąsiece, a w deszczu jezdzisz tylko prosto, kupiłem 2x 215/35/18 nexeny z mięsem 7,5mm, szukam jeszcze na przednią oś czegoś w dobrej kasie:wink: no ładnie nexeny dobry wybór, a nie lepiej na tył 225/35 dla równowagi ? narazie szukam 215, jak nie znajde to wrzuce 225
-
[B5 APS] by czorny
miałem już kiedyś wanli, porażka, szumią jakbyś miał gąsiece, a w deszczu jezdzisz tylko prosto, kupiłem 2x 215/35/18 nexeny z mięsem 7,5mm, szukam jeszcze na przednią oś czegoś w dobrej kasie:wink:
-
[B5 APS] by czorny
nie chce też przesadzić z naciągiem na 9,5J, latam na codzień, a 215/35 w dobrej kasie to też wyzwanie
-
[B5 APS] by czorny
piwko + słonce nie wiem czemu tak napisałem, ale w miare obrazuje
-
[B5 APS] by czorny
siądzie 225/35/18:jerk:
- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)