Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. z tego co się orientuję, to wpuszczają od góry między soczewką a odbłyśnikiem zwykłą diodę i daje ona włansie taki efekt
  2. mam FK, i tulejki mam jakby osobno z kołnierzem byłbyś w stanie zrobić mi foto takiej jednej tulejki i podać wszystkie niezbędne wymiary abym mógł sobie takie dotoczyć? Michał sory że w twoim temacie pw
  3. bez rejki jest ok mi się widzi
  4. u mnie w okolicy, jeden przejazd z inną rejką, lub bez = halt + dowód
  5. taaa, wygląda jak rekim, ale co zrobisz
  6. udało mi się ustrzelić coś lepszą cegłą:
  7. jak to jest, ze masz poszycia liftowe a błotnik nie? zazdroszcze w tym roczniku
  8. to zależy jaki masz budżet, ori troche kosztują, a jeśli masz po lifcie to pewnie h7, czyli zostają przetwornice chińskie na których lata myślę połowa forum w tym ja i na żarniku 4300 jest ok
  9. wrzucaj rure, ja tak mam u siebie a jak męczy Cie temat przeglądów to wspawaj sobie rure w puche od kata
  10. pasuje, bo czorny montował
  11. wielkie dzięki:wink: dziś zauważyłem, że w moim FK brakuje w tylnych amorkach tej tulejki przy dolnym mocowaniu przez którą przechodzi śruba, nie wiesz czy one są tylko wćiskane i można je przełożyć z ori amorków? mam FK, i tulejki mam jakby osobno z kołnierzem
  12. nie wiem co mam Ci powiedzieć, z przesiadki z 1.6 to jest rakieta, kultura pracy tego silnika jest po prostu nieziemska, spalanie 10 - 12, ale teraz nie ma chwili, żebym nie przydusił sam rozumiesz ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- z racji tego, że graty leżą u mnie od dwóch miesięcy, a jawor dostarczył mi oparki, kolega oli mnie zmotywował swoimi usami do pracy, postanowiłem przy niedzieli coś wyrezać
  13. zadbane masz kubły, u mnie są troche popękane, musze kupić srodek który polecał mi michał i popaćkać
  14. dokładnie nad takim samym rozwiązaniem myślałem, jawor przywiózł mi wczoraj oprawki do kierunków i też będe działał w tym temcie
  15. zdjęcie kupa, ale co zrobisz, na weekend postaram się ustrzelić czym innym ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- tylko na tył ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- +1 ---------- Post dopisany 22-03-2013 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2013 at 20:36 ---------- tymrazem robione lewym sandałem
  16. przód troszke niżej i będzie cacy
  17. nareszcie coś konkretnego też obrysy musze założyć, ale przy tej pogodzie się nie chce nic totalnie ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- tę blachę odchyl sobie bo Ci będzie hałasować
  18. robi robotę na tej feldze
  19. elegancko wyszło, tak pistoletem, jutro zrobie lepsze foty:wink:
  20. slepy je zastosował więc musisz zagdać do niego, jak go posadzisz, to mi ukręci suty
  21. już latam od dobrego tygodnia, swap zajął mi półtora tygodnia, jest kilka rzeczy, które są jeszcze do ogarnięcia typu czujnik wsteki, jeden czujnik abs musze wymienić, a tak pozatym to rwie suty a tu świeżutko pomalowane felgi(robione cegłą)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.