Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. urywa dupe co? będę następny
  2. moja ma troche rys, więc warto było by spróbować, na sezon chciałbym się pobawić troszkę w detaling, ale na dzień dzisiejszy jestem lajkiem, nie wiem jakie produkty kupować, mógłbyś polecić coś do skórzanej czarnej tapicerki, plastików wnętrza, oraz jakiś dobry wosk na srebną budę(czy coś jeszcze oprócz wosku), jeśli chodzi o sprzęt to mam zwykłą boszkę ze zwalniaczem obrótów
  3. nie zgodzę się Michał zna się na rzeczy, dopicowane w każdym calu czym polerowałeś szybke licznika?
  4. twój środek jest po prostu amazing!
  5. ja myslalem, zeby w sterej oprawce wywiercić dziure wielkośći oprawki usa i ją tam osadzić, nie prościej?
  6. jest ambicja
  7. To zbieraj hajs i bierz moje RNS-E a co wleci w to miejsce?
  8. czyli, jeśli zależy mi na dźwięku nie pchać sie w ori 2din? czy rns 2 ogarnia temat? Miałem concert poszedłem w RNS-D - niby tam troszkę lepiej, ale średnio, po przejściu na RNS-E BOSE mi nie wytrzymuje i głośniki zaczynają padać. Najpierw sub powiedział ciao ragazzi, a teraz przedni lewy w drzwiach zaczyna popierdywać przy niższych głośnościach. mam dość rozbudowany wzmacniacz, przy RNS-E powinno elegancko hulać, tylko cenowo troche nie osiągalne Za 2 koła swoje oddam jakbym miał 2k to bym się budował sprzęcik niczego sobie, ale wolalbym wydac te pieniądze na swapa:wink: narazie zostane przy moim pionierze, dość ładnie gra, ale nie pasuje ni dudu do środka
  9. czyli, jeśli zależy mi na dźwięku nie pchać sie w ori 2din? czy rns 2 ogarnia temat? Miałem concert poszedłem w RNS-D - niby tam troszkę lepiej, ale średnio, po przejściu na RNS-E BOSE mi nie wytrzymuje i głośniki zaczynają padać. Najpierw sub powiedział ciao ragazzi, a teraz przedni lewy w drzwiach zaczyna popierdywać przy niższych głośnościach. mam dość rozbudowany wzmacniacz, przy RNS-E powinno elegancko hulać, tylko cenowo troche nie osiągalne
  10. czyli, jeśli zależy mi na dźwięku nie pchać sie w ori 2din? czy rns 2 ogarnia temat?
  11. masz może gdzieś zdjęcie, jak to wmontowałeś, w sumie wystarczyło by rozwierćić ori i to wrzucić, bo ja miałem dolutowane, jak przekładalismy do jawora to 3x uleciało
  12. Ale ciężko widzę chłopaki z czytaniem mają ---------- Post dopisany 19-01-2013 at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 20:01 ---------- Mała zapowiedź a reszta niebawem http://img822.imageshack.us/img822/5493/urban2w.jpg http://img841.imageshack.us/img841/2206/dsc93881.jpg jak gra to radio na ori gratach?
  13. lakier po prostu miażdzy:decayed: musze do was wpaść z moim ulepem
  14. znalazłem coś takiego, przy połysku nie wygląda źle i oczywiscie bedzie wiekszza gleba niz na focie
  15. hmmm, ciekawe jak będzie wyglądać, chociaż dalej sądzę że zginie troche na aucie, albo srebro albo jakiś kolor może? zrobi się trochę cieplej i założę felgę na auto, zobaczymy jak to wygląda
  16. już ogarnąłem, dzięki bronson, wszystko hula i co powodowało że inaczej było na fisie a inaczej na klimatroniku?? musiało być to powiązane ze sobą bo inaczej sieje? być może do klimatronica dochodzi sygnał po jakimś rezystorze albo coś, ja podawałem bezpośrednio z czujnika i świrowało, 1pin kostki B załatwił sprawe
  17. już ogarnąłem, dzięki bronson, wszystko hula
  18. ja u siebie mam przedliftowego klimatronika podświetlanego diodowo i wkładałem licznik po II lifcie czyli kostki 3x32 pin.. kabel przeciągnąłem z kostki B z pinu 1 (kabel brązowo żółty) do licznika i działa bez problemu, ładnie pokazuje... właściwą temperaturę. kabel dolutowałem bezpośrednio w obudowie kostki wchodzącej do klimatronika możesz mnie tylko oświecić, która to jest kostka B i zaraz się za to zabieram
  19. Panowie, mam fisa od dłuższego czasu, ale flustruje mnie brak wyświetlania temperatury, mam klimatronic i czujnik przed chłodnicą, który ma dwie żyły, pod którą żyłę się nie podepne pokazuję np -18 - 30 gdzie temp na dworze jest dodadnia, dodam jeszcze, ze na klimatronicu pokazuje ok, ktoś miał z tym styczność? Podłązam tylko jeden kabelek do wyjśia od czerwonej wtyczki
  20. narazie nie ma floty na takie rarytasy, trzeba ogarnąć na sezon mechanike:whistling: ale myślę
  21. kitram na ledy ---------- post dopisany at 22:47 ---------- poprzedni post napisany at 22:43 ---------- w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg małpa i zgapiacz kseroczorny
  22. kitram na ledy ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg wsadź polifty lepiej a co do kół to bym dał srebrne normalnie, bo całe czarne jeszcze w macie zginą na aucie będą w połysku, po prostu czarny mat miałem pod reką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.