Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Szkoda tylko, że skończyła mi sie baza, jak maja dobierać pod cienowanie, to lepiej znów malować wszystko od początku
  2. nie zostaje Ci nic innego niż zmiana wzmacniacza w takim razie
  3. Głośniki BOSE sa 1 - 2ohm, twoje pewnie 4, dlatego gra tak cicho
  4. 1 link z szukajki, wszystko ładnie i na temat : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=112310.0
  5. Tutaj znajdziesz co nieco o kwasie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163531.0
  6. Te głośniki muszą być podłaczone do wzmacniacza czyli(tylko nie wiem czy ori wzmacniacz uciągnie taki zestaw ;p jak kolega wyżej pisał) wzmacniacz > zwrotnica > głośniki możesz spóbować z innym wzmacniaczem, opcji jest dużo
  7. Z tym akurat się zapoznałem, tu masz wszystko ładnie opisane http://forum.kosmetykaaut.pl/index.php
  8. Polecam taśmę piankową dwustronną, ja mam na niej wszystko co da sie przykleić rejestracje trzyma bez zarzutu link do aukcji, ale przypuszczam, że znajdziesz ją w twojej okolicy http://allegro.pl/mocna-tasma-klejaca-piankowa-dwustronna-8mm-10m-i1996716154.html
  9. Jak myślicie, czy z tym da się coś zrobić? nie wiem czy jest sens malować jeszcze raz,bo nie mam gwarancji dobrze dobranego koloru
  10. czorny_07 odpowiedział(a) na lukii007 temat w Audi A4 B5
    ladna atrapa prawie zemdlałem
  11. Też mam malowany ten sam błotnik, mam niewdzięczny srebny kolor, i dobrany został lekko ciemniejszy, nawet po polerce widać sporą róźnice..
  12. u mnie jest tak samo, to chyba przyczyna..
  13. Jeden zestaw rezacza może nie starczyć
  14. + lakier akrylowy, maty scierne i wode z destylatorem + do wszystkiego koszta wysyłki
  15. same ledy bardzo ładnie wkomponowane, powiedziałbym nawet że wygląda jak ori, mi sie widzą, ale już bez tego mrugania
  16. Zapraszam do lektury na temat Meyle
  17. ja zrobiłem to nagrzewnica garażowa
  18. kolega mial w B6 takie radyjko + głosniki alpine + tuba JBl, jakość niesamowita, pomijając już to że dwa razy zmieniał przednia szybę Tylko polecic taki dobry sprzęcior
  19. http://allegro.pl/wahacze-wzmocnione-meyle-audi-a4-a6-passat-b5-vw-i1993284196.html Drogie, ale polecam
  20. zdecydowanie wybrałbym alpine, masz usb muze dogrywasz sobie bez koniecznosci nagrywania nowej plyty usuwania starych utworow, usb na przedluzce wyprowadzasz sobie w okolicach schowka i bajka! Naprawde polecam to radyjko
  21. B6 nie powala przestrzenią na tylnej kanapie, także czeka Cie zmiana autka
  22. Grzesiekkbc, mam dokładnie to samo w 1,6 PB, jazda przy niskich obrotach, pedał w podłoge, nastepnie szarpnięcie i dziwny dźwięk, również, gdy spuszcze z gazu przy 4 -5 tys obrotów też szarpanie, jutro wrzuce na YT,dodam jeszcze, że poduszki całe...(bynajmniej tak stwierdził "mechanik")
  23. też wybrałb ym czarne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.